Acoustic Energy Aego Soundbar

SKU
aegosoundbar
Hodnocení:
100%
8 490 Kč
Do 5 dnů

Soundbar se subwooferem

  • Připojení přes Bluetooth 4.0 aptX, stereofonní propojovací kabel nebo digitální optický kabel
  • Nastavitelná hloubka basů a čistota hlasu
  • Plná kontrola pomocí dálkového ovládání
  • Kompaktní velikost, téměř kdekoli
  • Snadné nastavení a snadné použití
  • Lze umístit na zeď
  • Povrchová úprava subwooferu: texturovaná černá. Soundbar: Hliník, spodek z černé pryže s černou mřížkou

Elegantní zařízení pro špičkový zvuk

Řada Aego je od svého zavedení jedním z nejúspěšnějších a nejlépe přijímaných produktů společnosti Acoustic Energy. Nejnovější řadou je Aego 3, která udržuje základní konfiguraci Aego, ale s vyšším výkonem a novými špičkovými funkcemi, včetně tolik očekávané flexibility zařízení.

Aego jako rodina komponentů

Nové hliníkové kompozitní satelity dodávají vynikající frekvenční charakteristiku a zlepšenou čistotu. Výkon 65 W RMS subwooferu a napájecí jednotky vydávají zvuk Aego 3 ideální pro zaplnění místnosti, zatímco nový zdroj napájení v přepínacím režimu zvyšuje flexibilitu. Partnerkou nových tenkých televizorů se však stává nová verze reproduktorů v podobě zvukové lišty.

Sound3ar

Tato inovativní kompozice reproduktorové techniky je navržena tak, aby bez námahy doplňovala moderní ploché obrazovky a byla vybavena, respektive uzpůsobena pro upevnění na zeď. Je schopna poskytovat zvuk, který vyhovuje všemu, od vysílání televize až po sledování nejnovější filmové produkce. Použitím samostatného modulu basů a zesilovačů dokáže Aego Soundbar nahradit zařízení, s nímž bude spolupracovat, a zároveň přináší úroveň výkonu, jaká je od produktu Acoustic Energy očekávána.

Efektivita zvukové lišty

Televizory s plochou obrazovkou jsou v poslední době stále tenčí a elegantnější, to z nich činí esteticky atraktivní produkt. Oproti tomu to znamená, že prostor, který je k dispozici v šasi pro reproduktory, je stále více okleštěný. Proto mnoho moderních televizorů nemůže produkovat zvuk, odpovídající produkovanému obrazu. A právě tento problém řeší Acoustic Energy Aego Soundbar. Sestava Aego je složená z 35 W aktivního subwooferu, schopného naplnit interiér velkým zvukem, a soundbaru, jenž je navržen tak, aby bez jakýchkoli ústupků a kompromisů splynul s moderní plochou obrazovkou. Soundbar je připravený pro montáž na zeď a jeho samozřejmostí je poskytnout zvuk, který si hravě poradí s TV programy, gradující nejnovějšími kinematografickými trháky. Použitím samostatného modulu pro basy a zesilovač získává uživatel jistotu, že Aego Soundbar je stejně elegantní jako zařízení další, s ním spojené. 

Specifika a parametry

Soundbar neboli zvuková lišta je vyrobena o rozměrech 70 x 500 x 70 mm, subwoofer je 350 x 195 x 307 mm velký. Ovládání je zajištěno plně ovladatelným dálkovým ovladačem. Nechybí bohatá konektivita – k dispozici jsou vstupy Stereo Mini-jack, optický digitální vstup a Bluetooth (bezdrátový vstup). Výstupy tvoří dvojice RCA Phono výstupů pro úroveň reproduktorů. Příslušenství obohacují dva 3m dlouhé RCA kabely, stereo Mini jack (3,5 mm), 2 m optický digitální kabel, dálkové ovládání a 1,8 m napájecí kabel s regionální zástrčkou. Povrchová úprava je tvořena černým texturovaným materiálem, pryží a černou designovou mřížkou.

Společnost s velkým potenciálem

Od roku 1987, kdy byla v Londýně založena společnost s cílem vyrábět reprosoustavy, uběhlo velké množství změn. Jméno společnosti vydrželo jen pár týdnů, pak se zakladatelé rozhodli ke změně - od té doby je tento výrobce znám coby Acoustic Energy. Portfolio má dnes poměrně široké, od různých reprosoustav, až po seriózní hi-fi ve vynikajících cenových relacích. Na pomezí lifestyle a hi-fi se nachází systém Aego3 (třetí generace tohoto systému). Jeho pointou je jednoduchost a nenápadnost - jde o dva malé satelity, podpořené kompaktním subwooferem, v jednoduchém a záměrně nevyčnívajícím designu, designově i technicky komunikují právě se Soundbarem Aego 3.

Ukázka Aego Soundbar

Výrobce Acoustic Energy
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Phono)
Digitální vstup Optický
Digitální výstup
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX™
Barva Černá
Šířka (mm) 70 (soundbar)
195 (subwoofer)
Výška (mm) 500 (soundbar)
350 (subwoofer)
Hloubka (mm) 70 (soundbar)
307 (subwoofer)
Hmotnost (kg) 9
Příslušenství Dálkový ovladač, optický kabel (2m), stereo mini jack kabel (2m)
Vaše hodnocení