Advance Acoustic BX1 - Bílá

SKU
3760179291339
-4%
Akční cena 23 140 Kč Běžná cena 24 200 Kč
Do 5 dnů

Na audio scéně se právě nacházejí přístroje s vyšším výkonovým stupněm, které jsou schopny zajistit více energie, lepší poslech, snazší ovládání. Moderní výrobce si zakládá na využívání vysoce kvalitních audiofilních komponent, jež nepřímo odpovídají za prvotřídní přenos oblíbené hudby s dostatečnou přesností a jemností. Značka Advance Acoustic má v nabídce kromě jiných také model stereo koncového výkonového zesilovače BX1, kterého cílenou snahou a prioritou je výsledek, potažmo uživatelská spokojenost.

 

  • Člen high-endové série Advance Paris
  • Designován za účelem uspokojení i toho nejnáročnějšího audiofila za rozumnou cenu
  • Stereo koncový zesilovač, který je možné propojit s modely AX1, DX1 nebo PX1

 

Seznamte se…

Tento zesilovač míří za dokonalým zvukem, může být spojen s předstupni Advance Acoustic AX1, DX1, PX1, či s jakýmkoli jiným předstupněm neboli ovladačem i jiných značek. V prvé řadě má totiž neutrální, transparentní projev, jenž vyniká především svým výkonem v akustickém přednesu. V oblasti nižších frekvencí je charakterizován špičkovou kontrolou a silou, v oblasti středních a vysokých frekvencí je zřejmý vysoký cit pro detail a dynamiku. Pevný rám i provedení ve dvou dezénech (Black, White) jsou nositeli skvělých vlastností a možností, jak interních, tak externích. Zadní stěna je osazena terminály pro připojení dvou reproduktorových soustav nebo pro Bi-Wire připojení, dále nesymetrickými RCA analogovými vstupy, a také symetrickými XLR vstupy. Na zadním panelu je též situován přepínač High-Bias, ten v poloze On dovoluje provoz zesilovačeve třídě Aa při překročení výkonnostní hranice 35 W je neslyšně přepnut do třídy AB.

 

Specifika modulu

BX1 se může pochlubit především výkonem – 2 x 105 W na 8 Ohm / 150 W na 4 Ohm. Dalším precedentem je jeho univerzálnost, neutrálnost, dynamika a schopnost ovládat všechny typy reproduktorových soustav. Tento moderní koncový zesilovač je vyráběn s předním akrylátovým panelem, disponuje měřícími rafikami, vyniká komplexním neotřelým a ergonomickým designem. Šasi je pevné, kompaktní a stabilní díky použitým špičkovým součástkám, toroidní trafo s napětím až 480 VA, 4 kondenzátory s kapacitou 6800 μF pod 63 V od Toshiby jsou malou ukázkou velkého potenciálu zařízení.

 

Technické údaje a důležité faktory

Stereofonní koncový výkonový zesilovač Advance Acoustic funguje ve frekvenčním pásmu 10 – 50 000 Hz (-3 dB). Zkreslení (THD) je menší, než 0,03%, separace kanálů je větší, než 70 dB. Odstup signálu od šumu je větší, než 98 dB. Maximální příkon je 450 W, vstupní impedance je 20 kOhm nebo 38 kOhm (nevyvážený/vyvážený). Výroba modelu probíhá podle parametrů 160 x 309 x 230 mm a jeho hmotnost činí 9 kg.

 

Jasné představy, pevná strategie

Každý výrobce prahne po jediném - být jedinečný, výjimečný, originální. Neopomenutelná je administrativa a logistika, která může znamenat spokojenost uživatelů. Všechny součástky jsou vyrobeny podle přísně kontrolovaného procesu návrhu designu a s využitím vývojových metod, včetně aplikace veškerých moderních technologií. Stereo zesilovač je vysoké kvality, technické i zvukové úrovně, a funkčností i vzhledem zcela odpovídá cenově. Hi-Fi přístroje střední třídy nejsou luxusem, dopřát si je může každý.

 

Jak se pozná Advance Acoustic

Francouzská společnost Advance Acoustic sídlí v městečku poblíž Paříže. Připravuje pro dychtivý trh modely nové generace, např. u zesilovačů uplatňuje režim High Bias, širokou konektivitu, nezapomíná na výkonovou rezervu a výchozím hlediskem je prvotřídně navržená i vyrobená konstrukce. Toto provedení má speciální čelní panel s předsazenou deskou z čirého organického skla a s ovládacími prvky z kovu, inverzní stupnici s ručkovými měřidly, kontrolkou i fluorescenčním displejem s bodovou matricí v modrém.

Výrobce Advance Acoustic
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2 x 105 (8 Ω, RMS) / 2 x 150 (4 Ω, RMS)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) 0,03
Analogový vstup XLR
Analogový výstup
Barva Bílá
Šířka (mm) 230
Výška (mm) 160
Hloubka (mm) 309
Hmotnost (kg) 8,5
Vaše hodnocení