Advance Acoustic BX2 - Černá

SKU
3760179291551
25 990 Kč
Do 5 dnů

Další úlovek z rybníku Advance Acoustic je velká ryba – série Smart Paris. High-endový koncový monoblok neboli výkonový zesilovač je k dispozici ve dvou provedeních, v bílé nebo černé barvě. Je všestranný, kompatibilní se všemi druhy reproduktorových soustav a zcela vyhovuje požadavkům a potřebám domácích kin. Jeho spojení s předzesilovačem Advance Acoustic PX1 není vůbec náhodné – naopak, využitím těchto dvou špičkových modulů evokuje výkon mnohem dražší aparatury.

 

  • Člen high-endové série Advance Paris
  • Designován za účelem uspokojení i toho nejnáročnějšího audiofila za rozumnou cenu
  • Mono koncový zesilovač, který je možné propojit s modely AX1, DX1 nebo PX1
  • Funkce High Bias umožní zesilovači pracovat v třídě A (jinak AB)
  • Ovládání svítivosti VU metru
  • Ovládání Gain
  • Možnost bi-amp připojení reproduktorů

 

V čem spočívá jeho síla

S výkonem 215 W při 8 Ohm je v přednesu více jemnosti, emocí, detailů. Prostor interiéru je naplněný až po okraj silným, vášnivým akustickým nábojem. Koncový mono zesilovač je schopen řídit různé typy reproduktorů a jeho využití je multivalentní. Také ho charakterizují vybrané a vytříbené součástky, velká pozornost byla věnována napájecímu zdroji. Velkou zásluhu má nadměrný toroidní transformátor, kombinovaný s 10 000uF / 80V kondenzátory, protože díky tomu může BX2 zajistit vysokou úroveň proudu.

 

Vybavení na jedničku

V oblasti konektivity se nabízí nesymetrický Cinch konektor, dále symetrický XLR vstup, přičemž k dispozici je možnost přepínání na zadní straně přístroje. V tom samém oddílu se nachází také s oblibou užívaný High Bias přepínač, s ním může tento monoblok fungovat ve třídě A. K dispozici je Bi-wiringové zapojení reproduktoru. Vysoce nastavená laťka předpokládá možnost získat skvělý poslech za nevelkou sumu, luxus a kvalita neznamená vždy to nejdražší v dané kategorii.

 

Specifické informace a parametry

Značkové zařízení s vynikajícím výkonem a frekvenčním rozsahem 10 – 50 000 Hz ( - 3 dB) vykazuje zkreslení menší, než 0,008%. Odstup signálu od šumu je 105 dB. Vstupní impedance dosahuje 47 kOhm (symetricky i nesymetricky), přičemž spotřeba energie v pohotovostním režimu je 0,45 W. V prostoru zabere tento modul málo místa, protože rozměry 150 x 230 x 280 mm dovolují jeho snadné umístění v prostoru. Dosahuje hmotnosti 8,5 kg.

 

Advance Paris

V Paříži se zrodilo mnoho ušlechtilých a nápaditých produktů, novinek, a to nejenom ve světě módy, architektury, umění. Značka Advance Paris není nápisem na tričku, ale právě tak je nazvána edice, která nastolila hranici kvality, vycházející z více jak dvacetiletých zkušeností ve vývoji audio technologií. Spokojenost klientů je pro výrobní společnost nade vše a proto bdí nad potenciálem, výrobou i využitím všech svých produktů, zvláště náleží-li do high-end sekce. Advance Paris představuje vrchol technologické výroby, kompaktní, jakostní a spolehlivá zařízení s prvotřídním masivním šasi.

 

Značka, která udává směr

Renomovaný výrobce se již pěknou řádku let zabývá výzkumem a výrobou elektroniky, jednou z důležitých vlastností, vyplývající z firemních zkušeností je nezměrná představivost, výjimečnost, originalita. Zájem je též o exkluzivní pojetí, rigiditu, prémiové projekty a nové série. Pod značkou Advance Acoustic se v průběhu několika let objevilo několik zajímavých produktů, jako např. mono zesilovač X-A1200, CD přehrávač X-Cd1000 a další. V současné audio přehlídce představuje Advance Paris Smart řadu modelů, zahrnujících také integrovaný zesilovač AX1, stereo koncový zesilovač BX1, DAC převodník DX1, koncový monoblok BX2 a předzesilovač PX1. Poznat je lze snadno, podle designu, elegance, technické zdatnosti, akustické špičky a spokojené uživatelské veřejnosti. Naplněný cíl je odrazem cenového zhodnocení, jenž ve své kategorii nemá konkurenci.

Výrobce Advance Acoustic
Počet kanálů Mono
Výkon na kanál (W) 215 (8 Ω)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 105
THD (%) 0,008
Bi-amp zapojení
Analogový vstup XLR
Analogový výstup
Barva Černá
Šířka (mm) 230
Výška (mm) 150
Hloubka (mm) 280
Hmotnost (kg) 8,4
Vaše hodnocení