DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Advance Acoustic X-i75
Advance Acoustic X-i75 Advance Acoustic X-i75 Advance Acoustic X-i75

Advance Acoustic X-i75

15 930 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Výjimečné vzhledem, zpracováním, kvalitou i výkonem jsou výrobky Advance Acoustic. Výrobní společnost totiž vychází z jasných představ, má skvělé cíle a vše zakládá na výzkumu a vývoji. To dodává jí i produktům dobré reference, radovat se může také ze zákaznické spokojenosti. Zesilovače mají v audio oboru důležité místo a bez nich by se mnohé aparatury prostě neobešly. Zesilovač audiofilské konstrukce je vyroben ze špičkových komponentů, tím dává milovníkům hudby cenné záruky.

 

  • Věcná a elegantní prezentace
  • Mnoho užití pro digitální i analogové zdroje
  • Phono předzesilovač
  • Vysoká efektivita zesilování umožňuje zásobování většiny reproduktorů na trhu

 

Výrobní tajemství se opírá o firemní motto

Advance Acoustic má ve svém portfoliu produkty vysoké kvality, technické i zvukové úrovně v přijatelné cenové hladině, odpovídající zařízením střední třídy. Francouzský výrobce vychází vstříc audiofilům a proto prosazuje názor, že Hi-Fi by neměl být luxus. Každý, kdo má rád hudbu, by tedy měl možnost si ji patřičně, v pohodlí a dobré kvalitě, vychutnat.

 

Upřesňující informace

Zesilovač má výstupní výkon 2 x 75 W při 8 Ohm / 2 x 110 W při 4 Ohm. Využívá převodníky DAC AK4113 24 bit / 192 kHz. Funguje ve frekvenční odezvě 10 – 35 000 Hz (-3 dB), zkreslení je menší, než 0,1%. Odstup signálu od šumu je nižší, než 90 dB. Spotřeba v pohotovostním režimu činí pouze 0,5 W, maximálně 300 W. Vybavení vstupy je četné. Analogové cesty zahrnují Phono vstup pro MM kazetu, CD, Tuner, AUX vstupy, analogový vstup PC2. Digitálně fungují 2 koaxiální, optický, asynchronní USB B X-MOS, USB A vstup, vstup pro Bluetooth 24 bit / 48 kHz, volitelný modul XFTB01. Samozřejmostí jsou výstupy pro REC, subwoofer, sluchátkový výstup, 5 V pro WRX500.

 

Nevelký vzhledem, velký výkonem

Zesilovač je dán parametry 120 x 430 x 320 mm a hmotností 8,6 kg. Jeho konstrukce vyžaduje precizní komponenty a velký toroidní transformátor, který představuje skvělou výkonovou rezervu. Dalším prioritním prvkem je přepínač High Bias, jenž dovoluje provoz ve třídě A (je funkční do 10 W) i ve třídě AB. Nad 10 W se zesilovací zařízení přepne automaticky do třídy AB, aby dosáhlo výkonu 75 W na kanál (8 Ohm). Tím je výsledný akustický projev jemnější, kvalitnější a zvukový přednes odpovídá špičkovým parametrům zařízení, a to ve všech případech - ať jsou připojena sluchátka, gramofon nebo úložiště v PC. Nastavit lze podle požadavků nejenom hlasitost, balance, loudness, basy i výšky, k dispozici je přemostění korekcí Bypass.

 

Značka versus kvalita

Společnost Advance Acoustic vznikla v roce 1995 v Toulouse, avšak nyní je ve vlastnictví společnosti FVS S.A. Ta byla založena již v roce 1981 ve Francii, její sídlo je cca 20 km od Paříže v moderní budově. Francouzští odborníci pracují s jasnými cíli – propagují výjimečnost, inženýrský výzkum a vývojové technologie, zakládají si na administrativě a logistice. Snaží se především plně uspokojit audio klientelu. Mezi prvními produkty značky Advance Acoustic byla limitovaná edice velmi kvalitních reproduktorových soustav MA11, které jsou výjimečné nebývalým poměrem výkonu vůči ceně. Tento výrobek v roce 1997 sklidil velký úspěch, a to nejen zásluhou přísného procesu, designérského návrhu a přísně konstruovaných komponentů. Francouzská společnost Advance Acoustic vyrábí své výrobky podle návrhů, které vznikly ve Francii, sestaveny ale byly v nejlepších výrobních závodech na světě.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Advance Acoustic X-i75

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Advance Acoustic
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2 x 75 (8 Ω, RMS) / 2 x 110 (4 Ω, RMS)
Dynamický výkon (W) nespecifikováno
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Odstup signál / šum (dB) 90
THD (%) 0,1
THD+N (%) nespecifikováno
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Rec-out), RCA (Subwoofer)
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
D/A převodník AK4113 low jitter
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX™
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty MP3
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit) nespecifikováno
Barva Černá
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 120
Hloubka (mm) 320
Hmotnost (kg) 8,6