DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Akustický molitan Bass trap

Akustický molitan Bass trap

990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Bass Trap (basová past) bývá častým doplňkem nahrávacích studií, nejrůznějších zkušeben uplatnění najde i v domácích kinech, poslechových místnostech prostě všude tam kde je požadován velmi kvalitní poslech. Svoji dlouhotrvající oblibu získala pro velkou účinnou absorpci nízkých basových frekvencí.

Basová past je tvarově navržena tak, aby se co nejlépe umístila v rozích místností, kde se tyto nízké frekvence nejvíce koncentrují. Pro úspěšné pohlcení nízkých basových frekvencí je nutné zachovat, co největší tloušťku molitanu to basová past splňuje v maximální možné míře. Podobné vlastnosti nabízejí i profily BLOCK nebo RAM ale v omezené míře na druhou stranu v plochém atraktivním designu, zajímavou variantou může být profil Katus. Jedná se o molitany speciálně určené ke zlepšení akustických podmínek tam, kde je to třeba. Od veřejných kinosálů přes nejrůznější zkušebny, hudební kluby, zasedací místnosti až po přednáškové sály nebo obývací pokoj u vás doma. Molitany jsou pevné, lehké a velmi pružné. Výrobní rozměry jsou vždy 100cm x 100cm, barva je tmavě šedá. Každý tvar je k dostání ve dvou variantách a to jako molitan STANDARD a molitan PPU (s protipožární úpravou).

Akustické materiály zajišťují, že absorpce zvuku v místnosti výrazně vzroste, dojde k pohlcení odrazů a zároveň plní odhlučňovací a zateplovací funkci. Teplotní odolnost mají od -40°C do 90°C, krátkodobě až 150°C. Protipožární úprava stanovuje dle ČSN ISO 3795 a hořlavost dle Směrnice Rady 95/28/ES a normy MVSS302 nepřekročí limit 100mm/min.

Vlastnosti / Specifikace

  • Typ: standard
  • Rozměr: 400 x 400 x 1000
  • Barva: šedá


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Akustický molitan Bass trap

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce OEM
Protipožární ochrana
Barva Šedá
Šířka (mm) 400
Výška (mm) 400
Hloubka (mm) 1000