Akustický molitan Bass trap s protipožární úpravou

SKU
4978
Hodnocení:
100%
1 090 Kč
Skladem

Bass Trap (basová past) bývá častým doplňkem nahrávacích studií, nejrůznějších zkušeben uplatnění najde i v domácích kinech, poslechových místnostech prostě všude tam kde je požadován velmi kvalitní poslech. Svoji dlouhotrvající oblibu získala pro velkou účinnou absorpci nízkých basových frekvencí.

Basová past je tvarově navržena tak, aby se co nejlépe umístila v rozích místností, kde se tyto nízké frekvence nejvíce koncentrují. Pro úspěšné pohlcení nízkých basových frekvencí je nutné zachovat, co největší tloušťku molitanu to basová past splňuje v maximální možné míře. Podobné vlastnosti nabízejí i profily BLOCK nebo RAM ale v omezené míře na druhou stranu v plochém atraktivním designu, zajímavou variantou může být profil Katus. Jedná se o molitany speciálně určené ke zlepšení akustických podmínek tam, kde je to třeba. Od veřejných kinosálů přes nejrůznější zkušebny, hudební kluby, zasedací místnosti až po přednáškové sály nebo obývací pokoj u vás doma.

Molitany jsou pevné, lehké a velmi pružné. Výrobní rozměry jsou vždy 100cm x 100cm, barva je tmavě šedá. Každý tvar je k dostání ve dvou variantách a to jako molitan STANDARD a molitan PPU (s protipožárví úpravou). Akustické materiály zajišťují, že absorpce zvuku v místnosti výrazně vzroste, dojde k pohlcení odrazů a zároveň plní odhlučňovací a zateplovací funkci. Teplotní odolnost mají od -40°C do 90°C, krátkodobě až 150°C. Protipožární úprava stanovuje dle ČSN ISO 3795 a hořlavost dle Směrnice Rady 95/28/ES a normy MVSS302 nepřekročí limit 100mm/min.

Vlastnosti / Specifikace

  • Typ: s protipožární úpravou
  • Rozměr: 400 x 400 x 1000
  • Barva: šedá
Výrobce OEM
Barva Šedá
Šířka (mm) 400 mm
Výška (mm) 400 mm
Hloubka (mm) 1000 mm
Vaše hodnocení