CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Akustický molitan Control
Akustický molitan Control Akustický molitan Control

Akustický molitan Control

630,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Základní deska je vysoká 40 mm celková výška profilu je 60 mm, Control je zajímavý designový profil, který rozhodně Vaši místnost vytvoří zajímavý dekorativní prvek.

Jde o univerzální profil, který nabízí široké uplatnění od odhlučnění interiéru až po korekci středných a basových frekvencí. Díky těmto vlastnostem už nebudete rušit vaše sousedy při poslechu oblíbené hudby. Doporučujeme instalaci pod strop nebo do rohů místností kde dosáhnete nejlepší účinnosti.

Profil Block byl navržený i s ohledem na design svým technických vzhledem se stane vhodným doplňkem ve Vašem interiéru. Jako případné alternativní řešení máme v nabídce profily Rubikon nebo RAM ,které nabízí podobné vlastnosti. Jedná se o molitany speciálně určené ke zlepšení akustických podmínek tam, kde je to třeba. Od veřejných kinosálů přes nejrůznější zkušebny, hudební kluby, zasedací místnosti až po přednáškové sály nebo obývací pokoj u vás doma. Molitany jsou pevné, lehké a velmi pružné.

Výrobní rozměry jsou vždy 100cm x 100cm, barva je tmavě šedá. Každý tvar je k dostání ve dvou variantách a to jako molitan STANDARD a molitan PPU (s protipožární úpravou). Akustické materiály zajišťují, že absorpce zvuku v místnosti výrazně vzroste, dojde k pohlcení odrazů a zároveň plní odhlučňovací a zateplovací funkci.

Teplotní odolnost mají od -40°C do 90°C, krátkodobě až 150°C. Protipožární úprava stanovuje dle ČSN ISO 3795 a hořlavost dle Směrnice Rady 95/28/ES a normy MVSS302 nepřekročí limit 100mm/min.

Vlastnosti

- Typ: standard

- Rozměr: 1000 x 1000 x 60

- Barva: šedáPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Akustický molitan Control

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce OEM
Barva Šedá
Šířka (mm) 1000 mm
Výška (mm) 1000 mm
Hloubka (mm) 60 mm