CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Apogee Groove
Apogee Groove Apogee Groove Apogee Groove Apogee Groove Apogee Groove Apogee Groove Apogee Groove Apogee Groove

Apogee Groove

Běžná cena: 8 990 Kč

Special Price 7 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Nechejte se občas unést do výšek, které jsou sice neznámé, ale lákají nás svým kouzlem. Obzvláště mraky libozvučných akustických zvuků mohou být úžasným uspokojením a umocněním zážitku. Kudy se vznést nebo jak se k nim dostat? Odpovědí na otázku může být právě Apogee Groove, nenápadná malá krabička totiž dokáže vykouzlit i ten sebemenší zvukový detail. Zájemci o hudbu vynikajících kvalit, zbystřete, poslouchat nahrávky studiové kvality můžete jedině s přenosným USB DAC, sluchátkovým zesilovačem pro MAC a PC.

 

 • USB 2 připojení k Mac i PC
 • Zpracování audia až 24 bit / 192kHz
 • DA převodníky ESS Sabre
 • Rozšíří možnosti iTunes, Tidal, Spotify, Pandora nebo dalších podobných služeb
 • Constant Current Drive™ nabízí vyrovnanou frekvenční charakteristiku se všemi sluchátky
 • Quad Sum DAC™, 4 DA převodníky na kanál pro vysoký d ynamický rozsah a nízké zkreslení
 • Asynchronní USB vstup
 • Vícebarevné LED indikují stav a úroveň
 • Napájení přes USB
 • Ovládání hlasitosti a mute
 • Kompaktní a přenosný (95mm D x 30mm Š x 16mm H)
 • Kovové hliníkové tělo
 • Vyrobeno v USA

 

První seznámení

Neznáte se? Nevadí. Apogee Groove je prozatím jedno z nejlepších mobilních USB DAC se sluchátkovým zesilovačem pro poslouchání hudby na počítači Mac nebo PC. Tento unikátní model je dán stejnou audio technologií, jaká je užívána v nejprestižnějších světových nahrávacích studiích. Připojit Groove k USB portu PC je poměrně snadné, včetně připojení sluchátek či aktivních reproduktorů. Groove umožňuje dostatečný výkon v jakékoliv impedanci a Constant technologie Apogee se zdá být ve výsledném efektu tím nejlepším, co existuje. Rozdíl v kvalitě zvuku je zřejmý, přesné stereo vyobrazení, poutavé basy a jasné tóny vysokých frekvencí dávají to nejlepší hodnocení.

 

Z klíčových preferencí

Tento hudební převodník s parametry 24 bit / 192 kHz disponuje jednoznačnou kompatibilitou s produkty Apple, vyniká především podsvíceným kontrolorem nahrávky – LED diodami, které indikují stav a úroveň produkce. Oblíbený je zejména pro velmi jednoduché a intuitivní ovládání, křišťálově čistý zvuk podobný koncertně provedené symfonii tónů je hned na druhém místě. Další výhodou v pořadí je široká škála využívání přítomných aplikací iTunes, Spotify, Pandora ad.​

 

Made in USA

Posláním Apogee je budovat takové produkty, které mají lidem co nabídnout. Strhující kvalita zvuku, inovativní design a řada skvělých modifikací i nových technologií je tím, co zvukový profesionál nepřehlédne a po čem touží. Zakladatelé Apogee už v roce 1985 měli zcela jasno o tom, jak má vypadat zvukový záznam. Z prémiového hliníku je vystavěn model kompaktní a přenosný, o rozměrech 95 x 30 x 16 mm, s horními panely tlačítek, sloužící k nastavení hlasitosti, s USB konektorem, multi-barevným LED indikátorem. Constant Current Disk slouží k zajištění plynulosti frekvenční odezvy s jakýmikoli sluchátky, Quad Sum DAC, 4 DAC na kanál pak pro nejvyšší dynamický rozsah a co možná nejnižší zkreslení. Zajištěno je asynchronní stopování.

 

Namíchat si hudbu pro osobní poslech? Nic nemožného.

Je k tomu potřeba pouze Groove, laptop a doporučená sluchátka (např. Sennheiser), se kterými lze míchat, produkovat a vysílat hudbu právě podle představ svých uživatelů. Jako ve studiu zní referenční zvuk se všemi detaily, hloubkou, výškou, basovým uzemněním. Bez digitálně analogového převodníku aneb DAC by to ale nešlo, DAC sbírá digitální informace z PC, přičemž je dokáže přeložit do podoby analogového zvuku, která se dají poslouchat se sluchátky, reproduktory. Ne všechny DAC jsou však žádaných kvalit, DAC jako Groove je jemný v miniaturních částech detailů multidimenzionální hudební produkce, a to bez ohledu na to, jaká jsou využita sluchátka nebo reproduktory. Desítky let odborných zkušeností produkující společnosti přivádí Apogee digitální audio k dokonalosti, hliníkové tělo ve stříbrné či zlaté je k dispozici, výběr jeto tedy nelehký. Fanouškové se ale nemění, ti praví, kteří bdí nad kvalitou před kvantitou, si svoji cestu ke Groove najdou.

 

Recenze Apogee GroovePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Apogee Groove

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Apogee
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 10 Hz
Barva Černá