DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AQ Pontos 9 - Černá / Piano - rozbaleno

SKU
aq-pontos-9-piano-black-rozbaleno
-20%
Akční cena 15 900 Kč Běžná cena 19 990 Kč
Skladem

Cena za pár

Demo pár, 2 roky záruka, originální balení včetně příslušenství


Poctivě vyrobeno v ČR!

Reprosoustava Pontos 9 nabízí vynikající zvuk a je vhodná zejména do menších prostorů o ploše cca 30m2.

Korpus je vyroben z MDF desek se sendvičovou konstrukcí ozvučnice. Vzhledem ke kompaktním rozměrům je tuhost boxu naprosto vynikající. Přesto nechybí ani u tohoto boxu systém vnitřních výztuh. Bassreflex umístěný ve spodní části sendvičové ozvučnice umožňuje umístění boxu blízko ke zdi, popřípadě přímo do nábytkové stěny. Krycí rámečky potažené černou průzvučnou tkaninou jsou k ozvučnici připevněny pomocí permanentních magnetů. Při jejich odejmutí nejsou viditelné žádné upevňovací body. Připojovací terminál je vybaven celokovovými šroubovacími svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping. Vnitřní propojovací kabely jsou od americké firmy Audioquest z řady Rocket 33. Použití stejného typu kabelů i pro propojení se zesilovačem přináší maximální detailnost a přesnost ve zvukovém přednesu.

Oba osazené reproduktory jsou od dánské firmy Scan-Speak. Litý koš basového reproduktoru a membrána vyrobená ze skleněných vláken přináší i při relativně malém objemu plný a pevný bass. Použitý výškový reproduktor je stejný jako u větších modelů této řady a poskytuje tedy stejně vynikající přednes vysokých kmitočtů, díky speciální konstrukci vrchlíku s vysunutým pólovým nástavcem, který zajišťuje širší poslechový prostor, než je obvyklé u běžných kulových vrchlíků.

Povrchová úprava všech Pontos soustav je vysoce kvalitní klavírní lak, nanášený v osmi vrstvách. Kompaktnost a tuhost lakované vrstvy se velmi pozitivně projevuje na tuhosti ozvučnice. Doporučujeme soustavy umístit na vhodný stojan, aby se eliminoval přenos nežádoucích rezonancí. Montáž na zeď je možná např. použitím držáku BT 77. Při instalaci do nábytkové stěny doporučujeme uložení na hroty.

Soustava je vhodná do menších a středně velkých prostorů. Má poměrně univerzální použití, při požadavcích na větší objem basových kmitočtů doporučujeme doplnit o vhodný aktivní subwoofer, např. REL T/5i.

Technické parametry:

 • Systém: 2-pásmový
 • Impedance: 8 Ohm
 • Šumový výkon: 60W
 • Hudební výkon: 120W
 • Citlivost: 87dB/1W/1m
 • Kmitočtový rozsah: 45Hz - 43kHz v pásmu 6dB
 • Výhybka: 12,12 dB/oct
 • Rozměry (šxvxh): 180mm x 382mm x 282mm
 • Hmotnost: 8kg
 • Vnitřní objem: 10l
 • Systém bassreflex
Výrobce AQ
Počet pásem 2
Měniče ScanSpeak
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 45
Frekvenční odezva do (Hz) 43000
Dělící frekvence (Hz) nespecifikováno
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 87
Barva Černá / Piano
Šířka (mm) 180
Výška (mm) 382
Hloubka (mm) 282
Hmotnost (kg) 8
Vaše hodnocení