CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
AQ Tango 85
AQ Tango 85 AQ Tango 85 AQ Tango 85 AQ Tango 85 AQ Tango 85 AQ Tango 85

AQ Tango 85

6 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

6 990 Kč

Popis

Unikátní třípásmová kompaktní reproduktorová soustava

 

Reprosoustava AQ Tango 85 si poradí s jakýmkoliv žánrem hudby. Díky své velikosti je snadné ji začlenit do nábytku, připevnit držákem na stěnu či postavit na stojan. Díky svému výkonu je schopna ozvučit prostory od malých obývacích pokojů po učebny, kanceláře a veřejné prostory. Své uplatnění má tedy jak v bytových (residenčních) řešeních, tak v instalacích v konferenčních prostorách, barech a v restauracích. Bassreflex je umístěn na čele ozvučnice a díky tomu není problém reprosoustavu přisadit ke stěně nebo obestavět po stranách.

 

Ve skříni z MDF panelu je osazen robustní 8“ basový reproduktor s odolnou polypropylenovou membránou v ocelovém koši. Reproduktor je speciálně pro tuto aplikaci vyráběn se silným magnetickým obvodem, díky tomu funguje jako velmi výkonný motor, který je schopen soustavě udělit důkladný basový základ. Středový reproduktor má impregnovanou papírovou membránu, která je zárukou precizního podání lidského hlasu. Posledním výkonným členem do trojice je ¾“ výškový reproduktor s chlazením cívky ferrofluidem. Optimální rozdělení kmitočtů mezi jednotlivé reproduktory zajišťuje elektronická výhybka 2. řádu. Na výhybce i na všech elektrických připojovacích bodech jsou pájeny kabely o průřezu 1mm2. Tím je zajištěna dlouhá životnost a zachování optimálních hodnot nastavení.

 

Na povrchu reprosoustavy je plastová fólie s dokonalou imitací dřeva. Toto provedení je časově stálé, velmi odolné a při vysoké užitné hodnotě nám umožňuje udržet příznivou cenu. Reprosoustavy Tango 85 vyrábíme v provedení fólie černý jasan, matná bílá a buk.

 

Technické parametry:

 • Systém: 3-pásmový
 • Impedance: 8 Ohm
 • Šumový výkon: 95W
 • Hudební výkon: 190W
 • Citlivost: 88 dB/1m/1W
 • Kmitočtový rozsah: 40 Hz - 20 kHz v pásmu 8dB
 • Výhybka: 6,6,6 dB/oct
 • Rozměry (šxvxh): 254mm x 420mm x 260mm
 • Hmotnost: 8,2kg
 • Objem: 17,5l


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda AQ Tango 85 jsou aktivní či pasivní a zda uvedená cena je za kus, nebo za pár. Děkuji za odpověď.
5


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: AQ Tango 85

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AQ
Počet pásem 3
Měniče 1 x 8“ basový reproduktor s polypropylenovou membránou, 1 x ¾“ výškový reproduktor chlazený ferrofluidem, středový reproduktor s impregnovanou papírovou membránou
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Nominální vstupní výkon (W) 95
Maximální vstupní výkon (W) 190
Šířka (mm) 254
Výška (mm) 420
Hloubka (mm) 260
Hmotnost (kg) 8,2