DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AQ Tango 95 - Černá - rozbaleno

SKU
tango-95-cerna-rozbaleno
-19%
Akční cena 5 690 Kč Běžná cena 6 990 Kč
Skladem

Reproduktory nové, nepoužíváne. Při přepravě poškozené zadní nepohledové hrany. 2 roky záruka. Originální balení.Unikátní třípásmová kompaktní reproduktorová soustava

Díky své velikosti je snadné ji začlenit do nábytku, připevnit držákem na stěnu či postavit na stojan. Svým výkonem je schopna ozvučit prostory od malých obývacích pokojů po učebny, kanceláře a veřejné prostory. Své uplatnění má tedy jak v bytových (residenčních) řešeních, tak v instalacích v konferenčních prostorách, barech a v restauracích. Bassreflex je umístěn na čele ozvučnice a díky tomu není problém reprosoustavu přisadit ke stěně nebo obestavět po stranách.

Ve ozvučnici z MDF panelu je osazen robustní 8“ basový reproduktor s odolnou polypropylenovou membránou v ocelovém koši. Reproduktor je speciálně pro tuto aplikaci vyráběn se silným magnetickým obvodem, díky tomu funguje jako velmi výkonný motor, který je schopen soustavě udělit důkladný basový základ. Středový reproduktor má impregnovanou papírovou membránu, která je zárukou precizního podání lidského hlasu.
Posledním výkonným členem do trojice je 1“ výškový reproduktor VIFA s neodymovým magnete a textilní kalotou. Optimální rozdělení kmitočtů mezi jednotlivé reproduktory zajišťuje inovovaná elektronická výhybka 2. řádu. Na výhybce i na všech elektrických připojovacích bodech jsou pájeny kabely o průřezu 1 mm2. Tím je zajištěna dlouhá životnost a zachování optimálních hodnot nastavení.

Reprosoustava má povrchovou úpravu z plastové fólie s dokonalou imitací dřeva. Toto provedení je časově stálé, velmi odolné a při vysoké užitné hodnotě nám umožňuje udržet příznivou cenu. Reprosoustavy Tango 95 vyrábíme v provedení fólie černý jasan, matná bílá a ořech.

AQ Tango 95 si poradí s jakýmkoliv žánrem hudby. Tyto reprosoustavy je možné také použít jako základ domácího kina, kdy při doplnění o centr Tango 91, efektové Tango 92 a subwoofer Tango 94 jsou schopny vytvořit vysoce kvalitní domácí systém za příznivou cenu.

Výrobce AQ
Počet pásem 3
Měniče 1 x 8“ basový reproduktor s polypropylenovou membránou, 1 x ¾“ výškový reproduktor chlazený ferrofluidem, středový reproduktor s impregnovanou papírovou membránou
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Nominální vstupní výkon (W) 95
Maximální vstupní výkon (W) 190
Barva Černá
Šířka (mm) 254
Výška (mm) 420
Hloubka (mm) 260
Hmotnost (kg) 8,2
Vaše hodnocení