CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audeze LCD-4
Audeze LCD-4 Audeze LCD-4 Audeze LCD-4 Audeze LCD-4

Audeze LCD-4

119 890 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Kombinaci akustického inženýrství v rovině high-end a dokonalé řemeslnictví za účelem co nejlepšího poslechu nabízejí produkty značky Audeze. Na současném trhu jsou sluchátkové modely třídy Audeze LCD díky bezprecedentní přesnosti pokládány za jedny z nejlepších. Tento profesionální model s magneto-planárními měniči přináší pod vlajkou Audeze evoluční strategii – dosud nejtenčí membránu reproduktoru a maximálně efektivní strukturu magnetického pole.

Věrná reprodukce

Známá americká společnost při výrobě využívá veskrze ultimativních technologií, které jsou podpořeny kvalitou předem vybraných materiálů a unikátními patentovanými audio systémy. Např. typ Zebrano používá mimo jiné extrémní tvrdosti dřeva tropických stromů. Výjimečný model vyniká díky kompaktnosti a souladu všech aspektů citem pro dokonalou věrnost reprodukce, proto je vysoce hodnocen a audiofilskou veřejností přijímán s otevřenou náručí.

Seznamte se

Otevřená konstrukce dynamických high-end over-ear sluchátek (přes ucho), planární měniče a neodymové magnety - model se představuje v celé své kráse. Nejtypičtějším pro sluchátka je, že dokáží s velkou věrohodností zasáhnout prostor, vykreslit ho i v těch nejmenších detailech a tím pádem je v nabídce zvuk s pevnými basovými podklady, plnohodnotným středním pásmem a precizními, čistými výškami. Nadstandardní materiály, vlastnosti i funkce, včetně ultra-tenké, téměř nepostřehnutelné sluchátkové 3 x větší membrány jsou příčinou rychlejší odezvy a minimálního zkreslení. K tomuto efektivnímu výsledku notnou měrou přispívá oboustrannost magnetického pole a jeho rovnoměrně rozložený vliv na membránu.

Planar Magnetic

Technologické objevy činí z docela nenápadných a běžných věcí přístroje neuvěřitelných schopností a kvalit. Výjimečně pokročilým systémem jsou také měniče „planar magnetic“, jenž jsou originální, a tak se liší od klasických dynamických sluchátek. Mnohdy to chce opravdu radikální řez, ten se Audeze produkci povedl. Díky planárnímu systému a neodymovým magnetům jsou sluchátka na úplně jiné úrovni, jejich zvuku a dynamice se nic nevyrovná. Záleží také na každém komponentu a elementárních částicích, které v jednolitém komplexu do sebe pěkně zapadají. Pečlivě vybraný materiál i díly, precizní zpracování a párování jsou zárukou přesného a souměrného zvuku s unikátním charakterem, o čemž svědčí i výrobcem dodávané informace o frekvenční charakteristice.  

Pevné základy

Přestože tato stylová měkká sluchátka umějí jemně obejmout, jejich pevnost tak neztrácí na efektivitě. Bohatý, autentický zvuk se nese napříč celým frekvenčním pásmem od 5 do 20 000 Hz, přispívá i schopnost vykreslování detailů a široký dynamický rozsah. Fazor Elements jsou předem dané vykonstruované technologické prvky, směřující k přesnější reprodukci - vedou zvukové vlny uvnitř mušlí. Tak je účelně zabráněno rezonanci, patentovaný Fazor dokáže vést akustické křivky po přesně vytýčených cestách napříč celým audio prostorem.

Ruční výroba ještě existuje

Až z Kalifornie přicházejí na náš kontinent LCD-3 sluchátka, navržena týmem konstruktérů a dokonce ručně vyrobena z nejluxusnějších materiálů v kombinaci s nejmodernějšími poznatky z oblasti audio. Extravagantní materiálová textura úzce souvisí s nároky nové generace audiofilů, v rouše beránčím s kůži nebo imitací polštářového mikrovláknového semiše se pouští na tenký led. Korunována zesilovačem mají našlápnuto k maximálním výsledkům, odolá jen málokdo, lépe řečeno jen ten, kdo nedisponuje absolutním sluchem. Na první pohled uhrančivé Zebrano umí proměňovat iluze ve skutečnost, sluchové i zrakové vjemy nezůstanou nic dlužny, ba naopak umějí se odvděčit vnímáním špičkové a nekompromisní zvukové scény. 

Důležité informace:

 • Referenční sluchátka s magnetoplanárními měniči
 • Technologie Double Fluxor a Nano-Grade Uniforce
 • Dramaticky nízké rozostření a vysoké rozlišení zvuku
 • Ručně vyráběno v USA
 • Vyrobena z prémiových materiálů
 • Vhodné i na cesty díky odjímatelnému kabelu a možnosti složení sluchátek
 • Součástí je transportní kufřík

Technické údaje:

 • Typ sluchátek: Kolem uší
 • Konstrukce: Otevřená
 • Měniče: magnetoplanární
 • Materiál: kůže, kov,  dřevo, karbon
 • Frekvenční rozsah: 5 - 50000 Hz
 • Impedance: 200 Ohm
 • CItlivost: 97 dB
 • Zatížitelnost:: 1 - 4 W
 • Konektor: 6,3 mm
 • Kabel: odjímatelný, 6,3 mm

Rozbalení sluchátek Audeze LCD-4Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audeze LCD-4

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audeze
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Impedance (Ω) 200
Citlivost (dB) 97