CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audinst Amp-HP
Audinst Amp-HP Audinst Amp-HP Audinst Amp-HP Audinst Amp-HP

Audinst Amp-HP

3 100,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Máte po ruce tablety, notebooky, telefony, MP3 přehrávače a mezi vaše nejbarvitější představy patří využít jich plně a rychle k produkci? Myslíte na dokonalý zvukový projev, který nemá obdoby a umí akceptovat i Apple iPhone, iPad a iPod? Kdo nebo co si poradí ve velké konkurenci a uspěje také po stránce image a ceny? Jeden z modelů zkušené společnosti Audinst se nebojí vytáhnout do boje a byť na první pohled nevelký, vyhrává to mezi zesilovači na celé čáře…

Zorientujme se na trhu

Společnost, která vznikla již roku 2009, je známá výrobou a produkcí hi-fi komponentů i přístrojů na velmi kvalitní úrovni. S vynalézavým inženýrským týmem hledala po celou dobu nové postupy, materiály, komponenty a jejich vylepšováním, modifikací a testování se dostala k řadě inovativních technologických systémů. Svým unikátním know-how se pyšní oprávněně a postupně si získala také náklonnost stávajících i potencionálních zákazníků, klientů a uživatelů. Nyní produkuje digitální a analogovou zvukovou techniku současné generace, překračuje tak mnohé kompetence, alternativy i obzory. Její jméno je Audinst.

Vylepšování, inovace a modifikace

Audinst Amp-HP disponuje dostatečně nadupaným výkonem, který si hravě poradí se sluchátky vysoké impedance – až 300 Ohm. Poslech telefonu bez zesilovače se po této zkušenosti stává pro mnohé minulostí. Dále je tento přístroj představován užitými velkokapacitními tantalovými kondenzátory, kondenzátory WIMA a také těch s nízkým sériovým odporem. Díky všem je z větší části eliminován šum obvodů. I oblast napájení je ovlivněna zcela minimálním šumem. Tato část využívá konstantního napětí +5 V, a to do konečného vybití napájecí baterie.

Duální operační zesilovač.

Tento velmi kvalitní zesilovač je opatřen bipolárními vstupy, je centrálním segmentem zesilovače, který se dá měnit. Má schopnost rozpohybovat sluchátka s impedancí 16 až 300 Ohm. Pokud existují k mobilnímu telefonnímu přístroji adekvátní a dostačující sluchátka, stávají se společně zárukou dobrého výkonu, včetně rezervy a skvělé dynamiky. Bateriový integrovaný akumulátor NiMH disponuje kapacitou 800 mAh a 1000 cyklů nabití je pro něho hračkou. účinnými obvody je také chráněn proti negativním vlivům – proti přebíjení či úplnému vybití. Automatické odpojení je v tomto případě samozřejmostí, stejně tak jako diody a displej, umístěný na čelním panelu, který podává informace o provozu přístroje. Po cca 3 hodinovém nabití vydrží přístroj až 10 hodin provozu.

Na první i druhý pohled

Naprosto bezkonkurenční jsou rozměry přístroje – 60 x 80 x 20 mm a jim odpovídající hmotnost, jenž činí pouhých 134 g. K příslušné výbavě náleží též neméně důležitý 20 cm, 3,5 mm Jack stereo kabel, stejně dlouhý iPod audio kabel, napájecí adaptér a obal, který se hodí pro přenos. Díky kabeláži je propojení s přístroji Apple iPod, iPhone, iPad a mnoha dalšími mobilními telefony i tablety snadnější, než by se dalo čekat.

Není zvuk jako zvuk.

Tento zesilovač vypadá dost nenápadně a mnozí možná postrádají vnitřnosti, které jsou pro jiná zařízení samozřejmostí. Ovšem zdání klame. Audinst vyprodukoval něco, co umí vytvořit dostatečně velkou akustickou šíři a dokonce i velmi propracovanou zvukovou hloubku. Nehledejme tedy v Audinst Amp-HP nedostatky, ale především jeho klady a slušný výkon. Jeho charakter a výkonové schopnosti ho činí zajímavým, vítaným, žádoucím a potažmo i atraktivním pro určitou část uživatelské klientely.

Technické parametry:

 • Impedance: 11 kΩ (vstupní), 5 Ω (výstupní)
 • Výstupní výkon: 300 mW+300 mW @ 32 Ω
 • Impedance sluchátek: 16 - 600 ohmů
 • Baterie: NiMH (800 mAh / 3.6 V)
 • Adaptér pro nabíjení: DC 12 - 15 V / 1 A
 • Nabití = 3 h, provoz = 10 h
 • Výstup: konektor pro sluchátka Jack 3,5 mm
 • Operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7 / 8, Mac OS X
 • Rozměry (mm): 60 x 80 x 20 (š x H x V) Hmotnost: 134 g

Obsah balení

-stereo kabel, jack 3.5 mm,

-20 cm iPod audio kabel, 20 cm

-Napájecí adaptér transportní obalPoradna (0)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

 • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.
Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audinst Amp-HP

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audinst
AUX vstup (Jack 3,5mm) Ano
D/A převodník Ne
Digitální optický vstup Ne
Digitální koaxiální výstup Ne
Možnost provozu na baterii Ano
Sluchátkový výstup Ano
Micro USB vstup Ne
USB vstup 2
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 60 mm
Výška (mm) 20 mm
Hloubka (mm) 80 mm
Hmotnost (kg) 134 g