CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audinst HUD-mini
Audinst HUD-mini Audinst HUD-mini Audinst HUD-mini Audinst HUD-mini Audinst HUD-mini

Audinst HUD-mini

2 990,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Pro každého, kdo má rád produkty vyrobené z kvalitních součástek a materiálů, kdo by rád velký zvuk za malou cenu a dokáže ho uspokojit mini převodník a zesilovač v jednom, by měl nastražit uši. Společnost Audinst totiž na trh vyrukovala s pěkně vyzbrojeným HUD-mini modelem, jenž sice coby nevelký, se popere se signály do 24 bit / 96 kHz, nevyjímaje ani vítanou možnost podpory 88,2 kHz. Integrované čipy jsou zárukou dosažení minimálního šumu, zkreslení činí pouhých 0,000 03% celé zesilovací části modelu.

Jeho cílem je zvuková kvalita

Po připojení za pomocí USB portu tohoto zařízení je možné získávat například z PC nebo notebooku akustický projev vysoké úrovně. Model HUD-mini od Audinst podporuje moderní, elegantní vzhled, stylový design a jednoduchá instalace včetně ovládání. Jeho mobilita zkvalitňuje komplexní využití a kvalita v poměru s velikostí i cenou je velmi přijatelná. Jasný a věrný zvuk je třešničkou na dortu všech jeho velmi atraktivních dovedností a schopností, výkonu i vzhledu.

Kompaktní tělo výhodou

Pevný, solidní, ultra lehký, zabírající málo místa - to vše činí převodník a zesilovač velmi žádaným, svědčí o tom i jeho rozměry 100 x 75 x 22 mm a hmotnost 160 g. Proto je skutečně mobilní, adaptabilní a využitelný. S jeho vzhledem a výbavou (1,5 m USB kabel typu A-B a 1,5 m RCA kabel) si nachází na trhu s akustickou technikou řadu příznivců a potažmo i uživatelů, zčásti také díky jeho přenosnosti a kompatibilitě s operačními systémy Windows XP, Vista, Windows 7/8 a Mac OS X.

Technologické inovace a modifikace

Digitální analogový převodník aktuálně disponuje čipem Burr-Brown PCM1791A, jehož výstupy napětí jsou symetrické a umějí finálně upravit analogový signál. Velmi kvalitní TCXO oscilátory dokáží zachytit a korigovat okolní teplotní změny, proto jsou eliminovány odchylky frekvenčního kmitočtu. Dalšími funkcemi navíc je například DDC funkce, která slouží k bezztrátovému převodu signálu z USB na S/PDIF digitální optický výstup. Zajímavou informací je také alternativa připojení externích digitálních filtrů - DF1704, DF1706, PMD200. Připojení HUD-mini není problémem všude tam, kde se nalézá PC či NTB s USB a napájení přes toto rozhraní je plně dostačující. LDO regulátory umí korigovat napětí a čistotu napětí na portu USB. Impedanční hodnota sluchátek se pohybuje v rozmezí 16 až 300 Ohm.

Vysoký výkon a věrohodný sound

Díky nejvyššímu stupni operačního zesilovače a sluchátkového zesilovače High Performance je zvukový signál vygenerovaný v souhře všech přítomných vysokoúrovňových prvků dostatečně kvalitním. Jeho velkou výhodou, podpořenou kladnými referencemi a hodnocením, je designové uchopení, které je obzvláště vydařené. Vyrovnané projevy a dokonalý přednes jsou základem akustické věrohodnosti, v nižší i střední frekvenční sféře je zajištěna dokonalá souhra, ba ani výšky nejsou rozházené, zkreslené či nerovnoměrné.Porovnáním nejrůznějších skladeb a žánrů lze zjistit to nejdůležitější, že Audinst i tady předčil očekávání veřejnosti, že se mu podařilo ukojit zvídavou touhu uživatelů po neobvyklém hudebním zážitku, který poskytuje nové generaci plnohodnotné uspokojení po všech stránkách. Umění můžeme vnímat mnoha způsoby – hudba jako koníček či hobby je velmi oblíbenou volnočasovou, ale i relaxační technikou, která rozvíjí každou osobnost žádoucím směrem, tedy pokud je produkována za použití dobrých a vyspělých technologických postupů.

Technické parametry:

 • Rozhraní: USB 1.1 a USB 2.0 (plná rychlost)
 • Rozlišení / Vzorkování: 16 / 24bit, 44.1 / 48 / 88.2 / 96kHz
 • D/A převodník: 24bit / 192kHz, 113dB SNR
 • Impedance sluchátek: 16 - 300 ohmů

Výstupy

 • Linkový výstup (RCA)
 • Konektory pro sluchátka (Jack 6,3 mm a 3,5 mm)
 • Optický digitální (S/PDIF)
 • Operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7 / 8, Mac OS X

Rozměry (mm): 100 x 75 x 22 (š x H x V)

Hmotnost: 160 g

Obsah balení

 • USB kabel (A-B typ, 1,5 m)
 • RCA kabel (1,5 m)


Poradna (0)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

 • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.
Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audinst HUD-mini

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audinst
AUX vstup (Jack 3,5mm) Ne
D/A převodník Ano
Digitální optický vstup Ne
Digitální koaxiální výstup Ne
Možnost provozu na baterii Ne
Sluchátkový výstup Ano
Micro USB vstup Ne
USB vstup 1
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 100 mm
Výška (mm) 22 mm
Hloubka (mm) 75 mm
Hmotnost (kg) 160 g