CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audinst HUD-mx2
Audinst HUD-mx2 Audinst HUD-mx2 Audinst HUD-mx2 Audinst HUD-mx2 Audinst HUD-mx2

Audinst HUD-mx2

5 790,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Převodník D/A a zesilovač Audinst je vybaven duálním výstupem, disponuje špičkovými parametry a cena není tak závratná, aby nemohla být akceptována. Je opravdu skvělý a svými dimenzemi i velikostí sedí pohodlně na středně velkém stole, připraven ukázat, co všechno umí. Nadupaným přístrojem ho dělá tisíce maličkostí, které u HUD-mx2 nechybějí. Připojit se k chytrému telefonu či iPadu není problém.

Odkud pochází?

Audinst neboli Hi-Fi Audio Instrument Solution je společnost, která upřednostňuje precizní a pečlivou práci, produkuje výrobky vysoké kvality z propracovaných high end součástek a materiálů za využití technologických objevů - vřelé přijetí veřejnosti je toho důkazem. Již od roku 2009 na domácí i zahraniční trh uvádí řady produktů digitální a analogové techniky.

Rafinované řešení

V hliníkovém rámu s čelní plochou označenou logem značky je ukrytý celý funkční systém, který je prioritní před ovládáním a designem. Optický vstup dovolí přijímat signál až do rozlišení 24 bit / 192 kHz, vstup USB zpracovává signál jen do 24 bit / 96 kHz. To vše lze jenom s nejnovějším typem ovladačů VIA Vinyl Envy USB 2.0, a zpracování souborů je bezztrátové. S kabelem OTG je možnost připojení iPadu a chytrých telefonů. Systém zapínání a vypínání je automatický. Napájení prošlo cestou vylepšování, za pomoci tantalových kondenzátorů je potlačen nežádoucí šum, přičemž výsledkem je čistý signál. Aby nedošlo k případnému poškození při neplánovaném odpojení nebo připojení zdroje napájení za provozu zesilovače, je chráněn speciálním obvodem. Zapracovaná je též ochrana sluchátek proti nadměrné hlasitosti signálu. Přesný souběh ovládání hlasitosti zvuku zajišťuje ALPS potenciometr.

Další zajímavé informace

Digitálně analogový převodník s čipem PCM1796 a kvalitními obvody, s podporou formátu 88,2 kHz, a oscilátory TCXO, vynikající vysokou čistotou napomáhají zvýšení kvality užívaného PC či NTB, a činí z nich rovnocenné partnery vynikajících CD přehrávačů. Odstup signálu od šumu je velký, zkreslení je naopak minimální. Tento model je známý tím, že mu stačí napájení pouze přes USB port, v případě potřeby je však možné využít adaptéru, který je v příslušenství. Kdo má zájem o maximální využití přístroje po výkonové stránce, může tohoto adaptéru využít při použití sluchátek nad 150 Ohm. I zde platí automatická schopnost vypnutí napájecího adaptéru, dojde-li k odpojení signálu na USB. Rozměry přístroje jsou standardní, 100 x 120 x 29 mm, hmotnost je 260 g. Samozřejmá je podpora operačního systému Windows XP, Vista, Windows 7 / 8, Mac OS X. V příslušenství se nachází též kabel 1,5 m kabel USB typu A-B, dále 1,5 m RCA kabel a napájecí adaptér DC 15 V/ 0,5 – 1 A.

Zvuk, který má grády.

Perfektně vyvážený zvuk plný detailů, s důrazem na výšky činí přístroj ideálním k neutrálním až teplejším sluchátkům, větší středy a poměrně hutné, silné basy přispívají k plnosti akustického obrazu. Je-li zapojen ekvalizér, samotný projev i přednes lze jakkoli upravovat a regulovat. Požadavky posluchače tedy nejsou nesplnitelné a obzvláště HUD-mx2 je umí splnit bez kompromisů. Testy, které jsou na tomto zařízení prováděny, posunují výsledný efekt mezi špičkové produkty nové generace. Není důvod jim nevěřit, Audinst má našlápnuto správným směrem, přinejmenším směrem k hudebně založenému, nadšenému a spokojenému zákazníkovi po všech stránkách.

Technické parametry:

 • Rozhraní: USB 1.1 a USB 2.0 (plná rychlost), S/PDIF-TOSLINK
 • Rozlišení / Vzorkování: 16/24bit, 44.1/48.0/88.2/96.0/176.4/192.0kHz
 • D/A převodník: 24bit / 192kHz, 123 dB SNR
 • Impedance sluchátek: 16 - 600 ohmů

Výstupy

 • Linkový výstup (RCA)
 • Konektory pro sluchátka (Jack 6,3 mm a 3,5 mm)
 • Optický digitální (S/PDIF)
 • Operační systémy: Windows XP / Vista / Windows 7 / 8, Mac OS X

Rozměry (š x H x V): 100 x 120 x 29 mm

Hmotnost: 260 g

Obsah balení:

 • USB kabel (A-B typ, 1,5 m)
 • RCA kabel (1,5 m)
 • Napájecí adaptér (DC 15 V / 0.5 A - 1 A)


Poradna (3)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

 • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.


Děkuji za odpověď a typ na kabel. Ještě dovolte prosím jednu možná hloupou otázku. Jak s tím kablem propojím Audinst mx 2 a můj notebook Asus K 52F?
18. dubna 2017
O:
Dobrý den, váš notebook budete muset připojit na přes USB, protože nemáte optický výstup. Pro propojení se používá USB kabel A - B: https://www.l-e.cz/audioquest-forest-usb-b-ab-0-75m-d3464 S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 19. dubna 2017
Dobrý den. Uřídil by mx2 / byl by rovnocenným partnerem ve spojení s Audioquest Jitterbug pro HD 600?
14. prosince 2017
O:
Dobrý den, naprosto bez problému. Zatížitelnost sluchátkového výstupu je až 600 Ohmů. S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 15. prosince 2017
Dobrý den. Bude zvuk z notebooku lepší při použití optického vstupu nebo USB? Děkuji za odpověď.
16. dubna 2017
O:
Dobrý den, kvalitnější zvuk vám nabídne optický vstup. Doporučuji použít i kvalitnější optický kabel, např. AudioQuest Forest Optilink: https://www.l-e.cz/audioquest-forest-optilink-0-75m-d3403 S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 18. dubna 2017


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audinst HUD-mx2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audinst
AUX vstup (Jack 3,5mm) Ne
D/A převodník Ano
Digitální optický vstup Ano
Digitální koaxiální výstup Ne
Možnost provozu na baterii Ne
Sluchátkový výstup Ano
Micro USB vstup Ne
USB vstup 1
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 100 mm
Výška (mm) 29 mm
Hloubka (mm) 120 mm
Hmotnost (kg) 260 g