CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá
Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá

Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá

Dostupnost: Do 5 dnů


Cena při zakoupení samostatně: 23 980 Kč
Ušetříte: 5 954 Kč (24%)
18 026 Kč 23 980 Kč

Cenový rozsah: 18 026 Kč

Audio Pro Addon T20 - Černá   +0 Kč
Audio-Technica AT-LP60-BT Černý   +0 Kč

* Povinné pole

Cenový rozsah: 18 026 Kč

Popis

Audio Pro Addon T20

Když sloupové reproduktory, tak pořádné. Sofistikované, jednoduché, přímočarého vzhledu, žádné zbytečnosti, s působivým zvukem, velkou dynamikou a hlubokými basy. Tak vypadá rozbočovač domácího zvuku v kompaktním těle bez nutnosti zesilovače, receiveru, s výstupním výkonem 120 W. Konektivita je zcela dostačující pro běžná zařízení jako CD, DVD, gramofon, TV, a pro nároky uživatele.

 

 • jednoduchý a univerzální design hodící se do jakéhokoliv interiéru
 • neobvykle velký zvuk z poměrně kompaktního těla reproduktoru
 • díky integrovanému zesilovači není nutné přikupovat receiver/zesilovač
 • analogový vstup RCA Cinch nebo optické vstupy pro TV
 • integrovaný bluetooth verze 4.0 (atpx) pro bezdrátový streaming hudby z vašeho mobilu
 • pro dosažení hutnějších basů je tu připraven i výstup na subwoofer
 • ovládací prvky jsou umístěny přímo na reproduktoru nebo lze použít dálkový ovladač, který je součástí balení
 • USB výstup pro dobíjení vašich mobilních zařízení

 

Přednosti, které poutají pozornost

Design je nesložitý, takřka univerzální, takže se dvojice sloupů hodí do libovolného prostředí. Interiér rozzáří v bílém provedení, kdežto v černém neuráží klasický či konzervativní interiérový styl. Kompaktnost z nich činí skvělá zařízení s neobvykle velkým zvukem. Zesilovač, který je vestavěný, nenutí k pořizování dalších modulů. Nutné ovládací prvky jsou umístěny přímo na reproduktoru, ale lze využít i možností dálkového ovládání, které patří k příslušenství. K dispozici je analogový vstup RCA cinch (Line), dva optické digitální vstupy pro televizi (pouze PCM), integrována je technologie Bluetooth verze 4.0 + EDR s aptX kodekem, jenž je nutná k bezdrátovému streamování hudby z mobilního zařízení. RCA výstup na subwoofer může být využit pro dosažení mohutnějších basů.

 

Specifika a parametry

Každá ozvučnice je 839 mm vysoká, 190 mm široká a 210 mm hluboká, s hmotností plných 16,7 kg.  Osazena je 19 mm textilním kupolovým tweeterem a 114 mm duálním dvojkomorovým wooferem. Vestavěný digitální zesilovač patří do třídy D a jeho výkon dosahuje 2 x 60 W. Frekvenční rozsah se pohybuje mezi 32 a 25 000 Hz, s dělící frekvencí 2 900 Hz. USB A konektor má také svoji funkci, slouží pro dobíjení mobilních zařízení (max. 5 V 1000).

 

Co je v balení

Kromě dvou kusů podlahových reproduktorů je přibaleno dálkové ovládání, napájecí kabel a reproduktorový kabel. Samozřejmostí je také manuál pro uživatele, který informuje o všech důležitých informacích, které je potřeba vědět při instalaci a užívání.

 

Profesionální přístup

S tímto důmyslným reproduktorovým setem, jeho špičkovými parametry a charismatickým vzhledem přichází do světa zvuku i bonus v podobě skvělých basů. Společnost Audio pro se na akustickou plnost zaměřuje již od svého vzniku, roku 1978. Strategie výroby staví totiž na tvrzení, že i z malých skříní mohou dunět velké basy. Ani model Addon T20 není výjimkou a jeho výkon je po všech stránkách uspokojující na celé čáře. Hudba není totiž jenom slyšitelná, to by vývojáři ve firmě usnuli na vavřínech. Podle jejich odvážných návrhů by měla být i něco víc – hudbu musíme vnímat, sdílet, cítit. Takový potenciál je mnohem ušlechtilejším cílem, na kterém je vystavěna celá image. Audio pro inženýrský tým se zaměřil na optimalizaci akustického designu, díky čemuž získal ohromující výsledky v podobě lepší dynamičnosti, hluboké basové sekce, kdy i akustický tlak nabírá na hojnosti.

 

Série Addon

V sekci bezdrátových reproduktorů nezůstává Addon T20 osamělý. Ve stejné edici lze vybírat dále – Addon T3, Addon T5, Addon T10 GEN2, Addon T8L, Addon T14, subwoofer Addon SUB. Všechny moduly jsou v provedení Black nebo White, a jsou kompatibilní. Jejich moderní dispozice, funkce i užité technologie hovoří ve prospěch moderního pojetí hudby, pro které skandinávská společnost získala a dále získává své světové renomé. Díky znovuobjevení akustických detailů a jemných nuancí  produkty Audio pro právem získávají nejvyšší počet hvězd.

 

Představení reproduktorů AudioPro Addon T20

 

Audio-Technica AT-LP60-BT

Obvykle jsme v pozoru, když se na trhu objeví něco zajímavého. Takový plně automatický gramofon s řadou skvělých funkcí a předností je vynikajícím nápadem, jak doplnit moderní domácnost. Bezdrátové propojení díky Bluetooth, s vypínatelným předzesilovačem AT-LP60-BT a integrovanou přenoskou Dual Moving Magnet je jenom malou ochutnávkou z tohoto nadupaného přístroje s točícím se vinylovým talířem, a to hned ve dvou rychlostech.

 

 • Rychlosti: 33-1/3 RPM, 45 RPM
 • Kolísání otáček: <0,25% (WTD) @ 3 kHz (JIS)
 • Odstup signál-šum: >50 dB (DIN-B)
 • předzesilovač "PHONO”: 2.5 mV při 1 kHz, 5 cm/sec
 • předzesilovač "LINE”: 150 mV při 1 kHz, 5 cm/sec ​
 • Phono zisk: 36 dB nominálně
 • Typ jehly pro výměnu: ATN3600L
 • Rozměry: 360 X 97,5 X 356 mm
 • Hmotnost: 3 kg

 

Na první pohled i poslech

Atraktivní volbou je mít ho na dosah a využívat ho pro jeho jedinečnost, propojení s domácím kinem znamená skutečně dobrý poslechový prožitek. Bezdrátový gramofon na současné scéně je právě onou produktovou inovací společnosti Audio- Technica, která momentálně přitahuje pozornost. Už na první pohled je skutečně elegantním, stylovým, decentním a přitom neodolatelným druhem, který to také umí pořádně rozbalit a to hned v prvním kole. S motorem DC se servo pohonem, dvěma rychlostmi 33 1/3 RPM a 45 RPM je skutečně králem ve své třídě. Akustický proud je spolehlivý, vyvážený i precizně vyladěný, a všem milovníkům vinylových desek i kvalitní hudby se snaží napovědět: V téhle volbě nebudete chybovat.

 

Bez drátů a bez kabelů

S unikátní možností bezdrátového připojení ke sluchátkům a až osmi různým reproduktorům je jedničkou, protože všemocná technologie Bluetooth se dostane všude. Je to výhoda pro Multi Audio Room, protože tímto způsobem uspokojí větší množství zájemců v jednom. S pomocí přiloženého kabelu RCA jack nabízí však možnost připojit se napevno. Raménko je zkonstruované dle posledních technologií, je plně automatizované, s vestavěnou přenoskou Dual Moving Magnet a profi hliníkovým talířem, který účelně zabraňuje vibracím. Předzesilovač lze jednoduše vypnout.

 

Co je přibaleno v krabici

Kromě očekávaného modelu gramofonu najdeme v řadě příslušenství 2 kabely RCA s 3,5 mm stereo mini konektorem (samec) na duální RCA (samec) výstupního kabelu, dále 45 RPM adaptér, přenosku Integral Dual Magnet s výměnným hrotem, vyjímatelný odklápěcí průhledný kryt, chránící proti prachu a hadřík. Čisté designové linie i černo bílé provedení s exkluzivně zdobným logem produkující společnosti mají svoje kouzlo. Není kupodivu, že z nich nespustíte oči.

 

Informace nad zlato

Uživatel nemusí být ani kdovíjaký znalec v oboru, i pouhý audiofil amatér porozumí specifikům, pro které si vybírá právě tento typ. Co je zajímavé na skvělém gramofonu kromě všech modifikací a vyspělých funkcí? Například fakt, že unášecí talíř gramodesek je vyroben z masivního hliníku, že Bluetooth funguje v rozhraní 3.0, Bluetooth Profil je A2DP, a dosah činí kolem 10 m s volným výhledem. Odstup signálu od šumu je uveden v hodnotě >50 dB (DIN-B). Výstupní hodnoty předzesilovače PHONO činí 2.5 mV při 1 kHz, 5 cm/sec, předzesilovač LINE, disponuje 150 mV při 1 kHz, 5 cm/sec. Pokud bude třeba měnit jehlu, hledejte a objednejte typ ATN3600L. Zájemce o velikost přístroje ale neuspokojí fakt, že korpus modelu je tak akorát. Přesné rozměry jsou dány 360 x 97,5 x 356 mm a 3 kg hmotností. Umístění přístroje v prostoru není tedy nijak problematické a manipulace s ním nijak složitá.

 

Dobře mířená trefa

Gramofon se opět dostává do popředí zájmu, a není to jen tak ledajaký kousek. Zkušený výrobce vkládá právě do tohoto typu všechny atributy vyspělého bádání, takže produkci zvuku lze skutečně ohodnotit na výbornou.

 

Ukázka gramofonu Audio-Technica AT-LP60BTPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio Pro Addon T20 + Audio-Technica AT-LP60-BT - Černá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio Pro
Složení setu Sloupové reproduktory, Gramofony
Barva Černá