AKCE

Audio Pro Link 1

SKU
7330117146999
Akční cena 2 890 Kč Běžná cena 3 390 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nenápadný objekt ve tvaru kolečka připomíná spíše dětskou hračku. Opak je pravdou – jde o modul pro multi-room aplikaci, který lze snadno připojit ke všem aktivním reproduktorům, AV receiverům, zesilovačům atd. S pomocí aplikace AudioPro se dají ovládat i reproduktory Addon C5 a C10. Platí podpora služeb Spotify, Tidal, Airplay, Wifi, LAN. Link 1 umí přehrávat audio formáty typu MP3, WMA, AAC, Flac, Apple Lossless.

 

  • Proměňte jakýkoliv reproduktor v Multiroomové zařízení pomocí Link 1
  • Připojení Wi-Fi nebo drátové Ethernetové spojení
  • Výstup 3,5 mm analogový jack a optický digitální výstup
  • Streamovací funkce: AirPlay, Spotify Connect, Audio Pro Multiroom aplikace

 

Balení obsahuje:

  • Napájecí adaptér
  • Manuál v češtině
  • Signálový kabel Jack 3,5 mm <=> Jack 3,5 mm o délce 1 m
  • Signálový kabel Jack 3,5 mm <=> 2 x RCA o délce 1 m

 

Zkušený komponent

V praxi jde o prvotřídní formu propojení starších systémů s novodobým připojením. Hodí se pro ty, kdo vlastní zesilovač, jemuž chybí internetové funkce, protože naznačuje schůdné a velmi efektivní pohodlné řešení.Toto miniaturní zařízení dokáže zcela snadno propojit klienta s hudebními knihovnami po celém světě. K tomu lze využít buď 3,5 mm Jack, nebo optický výstup, protože pak je streamování jednoduché a dostupné komukoliv s pomocí Apple a AirPlay. Funkce Spotify Connect zajišťuje přímé ovládání aplikace Spotify a to rovnou z mobilního zařízení. Výhodou je, že s dalšími produkty výrobce Audio Pro je možné vytvořit jednoduchý multi-room, který směle otevírá cestu k dalším poslechovým možnostem ve výborné kvalitě.

 

Jednoduše a účinně

Majitelé aplikací pro Android a iOS mohou vyslovit svá přání. Jakou hudbu si vyberou, záleží jen na jejich volbě a jednoduchému kroku. Connect Direct slouží pro Spotify Connect přehrávání hudby,  AirPlay zase pro snadné přehrávání z Apple Music a ostatních AirPlay služeb.

 

Co stojí za technickými zdroji

Údaje, informace, parametry a technická data nejsou jenom nezajímavými čísly a označeními, ale přibližují klientovi produkt po stránce profesionální. S nimi se dozví kromě barvy provedení (stříbrná) i další důležité detaily, které společně vykreslují charakter produktu. Tento modul disponuje rozměry 105 x 105 x 29 mm, vlastní vstupy pro Wi-fi  a Ethernet, výstup 3,5 mm stereo a TOSlink optický. K dispozici jsou síťové funkce a několik možností připojení (AirPlay, Spotify Connect, Audio Pro Multi-room). Podporovány jsou audio formáty MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless.

 

Multi-room a jeho výhody

Jak si snadno a rychle vytvořit multi-room propojení? Chytré zařízení Audio Pro Link 1 dovoluje připojit jakékoliv zařízení značky Audio Pro a vytvořit tak špičkový systém, šířící zvuk do všech místností v domě. Stačí jenom propojit dohromady reproduktory, rádio, hi-fi systém a AV přijímač, což ve výsledku zajistí přehrávání hudby ve všech místnostech zároveň. Pokud k dispozici není zrovna domácí hudební knihovna, může být využita celá řada internetových služeb typu Spotify, Deezer, AirPlay. Využít lze však také hudbu z úložišť v osobním PC. Zařízení je fakticky možné zkontaktovat s jakýmkoliv zařízením díky analogovému nebo optickému vstupu a synchronizovat tak s ostatními produkty značky Audio Pro. O ovládání se stará dostupná aplikace pro iOS/Android.

 

Klíčové propozice

Shrnout tento nevelký komponent, včetně jeho schopností nelze několika slovy. Svými vlastnostmi připomíná bezdrátový adaptér, ideální pro hudební streaming a synchronizaci multi-room systému. V menším praktickém a elegantním zpracování produktu je skryta spousta možností, vedoucích k pohodlnému poslechu. Díky moderní pokrokové výrobní společnosti Audio Pro a jejím špičkovým výrobkům může být domácí systém i jeho užívání včetně ovládání na velmi vysoké úrovni. Stačí jediné rozhodnutí.

 

Připojení Audio Pro Link 1

Jak nastavit reproduktor v aplikaci

Výrobce Audio Pro
Digitální vstup
Digitální výstup Optický
Typ streameru Hybridní
Analogový výstup Jack (3,5 mm)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify
Lokální streamování AirPlay, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace Audio Pro
Rádio
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD
Barva Černá
Šířka (mm) 105
Výška (mm) 29
Hloubka (mm) 105
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)