DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audio Pro Link 1
Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1 Audio Pro Link 1

Audio Pro Link 1

3 390 Kč

Dostupnost: Skladem

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

5 490 Kč 3 718 Kč
5 490 Kč 3 718 Kč
3 590 Kč 2 431 Kč
3 390 Kč 2 296 Kč
32%
Cena při zakoupení samostatně: 17 960 Kč
Takže ušetříme: 5 800 Kč
12 160 Kč
5 490 Kč 3 730 Kč
5 490 Kč 3 730 Kč
3 390 Kč 2 303 Kč
5 490 Kč 3 730 Kč
32%
Cena při zakoupení samostatně: 19 860 Kč
Takže ušetříme: 6 370 Kč
13 490 Kč

Popis

Nenápadný objekt ve tvaru kolečka připomíná spíše dětskou hračku. Opak je pravdou – jde o modul pro multi-room aplikaci, který lze snadno připojit ke všem aktivním reproduktorům, AV receiverům, zesilovačům atd. S pomocí aplikace AudioPro se dají ovládat i reproduktory Addon C5 a C10. Platí podpora služeb Spotify, Tidal, Airplay, Wifi, LAN. Link 1 umí přehrávat audio formáty typu MP3, WMA, AAC, Flac, Apple Lossless.

 

  • Proměňte jakýkoliv reproduktor v Multiroomové zařízení pomocí Link 1
  • Připojení Wi-Fi nebo drátové Ethernetové spojení
  • Výstup 3,5 mm analogový jack a optický digitální výstup
  • Streamovací funkce: AirPlay, Spotify Connect, Audio Pro Multiroom aplikace

 

Balení obsahuje:

  • Napájecí adaptér
  • Manuál v češtině
  • Signálový kabel Jack 3,5 mm <=> Jack 3,5 mm o délce 1 m
  • Signálový kabel Jack 3,5 mm <=> 2 x RCA o délce 1 m

 

Zkušený komponent

V praxi jde o prvotřídní formu propojení starších systémů s novodobým připojením. Hodí se pro ty, kdo vlastní zesilovač, jemuž chybí internetové funkce, protože naznačuje schůdné a velmi efektivní pohodlné řešení.Toto miniaturní zařízení dokáže zcela snadno propojit klienta s hudebními knihovnami po celém světě. K tomu lze využít buď 3,5 mm Jack, nebo optický výstup, protože pak je streamování jednoduché a dostupné komukoliv s pomocí Apple a AirPlay. Funkce Spotify Connect zajišťuje přímé ovládání aplikace Spotify a to rovnou z mobilního zařízení. Výhodou je, že s dalšími produkty výrobce Audio Pro je možné vytvořit jednoduchý multi-room, který směle otevírá cestu k dalším poslechovým možnostem ve výborné kvalitě.

 

Jednoduše a účinně

Majitelé aplikací pro Android a iOS mohou vyslovit svá přání. Jakou hudbu si vyberou, záleží jen na jejich volbě a jednoduchému kroku. Connect Direct slouží pro Spotify Connect přehrávání hudby,  AirPlay zase pro snadné přehrávání z Apple Music a ostatních AirPlay služeb.

 

Co stojí za technickými zdroji

Údaje, informace, parametry a technická data nejsou jenom nezajímavými čísly a označeními, ale přibližují klientovi produkt po stránce profesionální. S nimi se dozví kromě barvy provedení (stříbrná) i další důležité detaily, které společně vykreslují charakter produktu. Tento modul disponuje rozměry 105 x 105 x 29 mm, vlastní vstupy pro Wi-fi  a Ethernet, výstup 3,5 mm stereo a TOSlink optický. K dispozici jsou síťové funkce a několik možností připojení (AirPlay, Spotify Connect, Audio Pro Multi-room). Podporovány jsou audio formáty MP3, WMA, AAC, FLAC, Apple Lossless.

 

Multi-room a jeho výhody

Jak si snadno a rychle vytvořit multi-room propojení? Chytré zařízení Audio Pro Link 1 dovoluje připojit jakékoliv zařízení značky Audio Pro a vytvořit tak špičkový systém, šířící zvuk do všech místností v domě. Stačí jenom propojit dohromady reproduktory, rádio, hi-fi systém a AV přijímač, což ve výsledku zajistí přehrávání hudby ve všech místnostech zároveň. Pokud k dispozici není zrovna domácí hudební knihovna, může být využita celá řada internetových služeb typu Spotify, Deezer, AirPlay. Využít lze však také hudbu z úložišť v osobním PC. Zařízení je fakticky možné zkontaktovat s jakýmkoliv zařízením díky analogovému nebo optickému vstupu a synchronizovat tak s ostatními produkty značky Audio Pro. O ovládání se stará dostupná aplikace pro iOS/Android.

 

Klíčové propozice

Shrnout tento nevelký komponent, včetně jeho schopností nelze několika slovy. Svými vlastnostmi připomíná bezdrátový adaptér, ideální pro hudební streaming a synchronizaci multi-room systému. V menším praktickém a elegantním zpracování produktu je skryta spousta možností, vedoucích k pohodlnému poslechu. Díky moderní pokrokové výrobní společnosti Audio Pro a jejím špičkovým výrobkům může být domácí systém i jeho užívání včetně ovládání na velmi vysoké úrovni. Stačí jediné rozhodnutí.

 

Připojení Audio Pro Link 1

Jak nastavit reproduktor v aplikaciPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Mám předplatné Tidal. Nyní si muziku pouštím přes PC. Počítač bohužel hučí. Když si koupím Audio Pro Link 1 a připojím jej na internet a optickým kabelem k zesilovači, budu moci poslouchat stream Tidal a ovládat přes aplikaci v tabletu?
4


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio Pro Link 1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio Pro
Digitální vstup
Digitální výstup Optický
Typ streameru Hybridní
Analogový výstup Jack (3,5 mm)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify
Lokální streamování AirPlay, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace Audio Pro
Rádio
Podporované audio formáty FLAC, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD
Barva Černá
Šířka (mm) 105
Výška (mm) 29
Hloubka (mm) 105

Doporučujeme