CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-Technica ATH-A550Z
Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z Audio-Technica ATH-A550Z

Audio-Technica ATH-A550Z

Běžná cena: 4 390 Kč

Special Price 4 190 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Pro domácí poslech není vhodné používat kdovíjaké šunty. Každý audiofil či milovník hudby nebo her jistě potvrdí, že na kvalitě mu záleží, i když jeho poslech bude pouze nahodilý a nepravidelný. Lidé si rádi užívají kvality, zvláště mají-li ji sami odvádět ve svém pracovním procesu. Tato novodobá generace uzavřených sluchátek je určena právě pro domácí poslech, jemuž lichotí nebývale komfortní náušníky, měniče o průměru 53 mm, rozsah frekvencí 5 – 35 000 Hz, 40- ohmová impedance a technologický systém 3D Wing Support.

 

 • Dvoukomorové tlumení D.A.D.S. eliminuje zkreslení vzniklé uvnitř zvukové komory
 • Jádrem celého systému jsou nově vyladěné měniče o průměru 53 mm
 • Dosud nejpokročilejší tvarování náušníků zaručuje velmi jemný kontakt s hlavou
 • Systém 3D Wing Support automaticky upravuje velikost mostu podle tvaru hlavy
 • Velmi jemné polstrování náušníků zaručuje dlouhý a ničím nerušený poslech

 

Nová generace sluchátek

Sluchátka, která za něco stojí, nemusejí nutně stát majlant. Taková, která dokáží uspokojit zájemce, vypadají k světu a ještě k tomu je pořídíme za solidní cenu, jsou právě ATH-A550Z značky Audio- Technica. Měniče o průměru 53 mm Art Monitor disponují citlivým CCAW vinutím, díky čemuž v jejich nitru dochází k žádoucímu proudění vzduchu. To má za následek akustický model, vynikající věrností a téměř nulovým zkreslením. Znalci jistě ocení dvoukomorové tlumení D.A.D.S. (zkreslení je eliminováno přímo ve zvukové komoře) a fakt, že celý systém spočívá právě v těchto modifikovaných, velkých měničích.

 

Sázka na vzhled

Protentokrát je dlužno podotknout, že dobře nakoupí i ti, co vybírají vizuálně aneb kteří hodnotí produkt převážně podle toho, jak vypadá. Tento model totiž nabízí jedinečný pohled na skvěle pojatý design, stylové provedení, měkkost, lehkost, poddajnost. Pokročilé tvarové nuance činí náušníky jemnými a hebkými na dotek, i kontakt s hlavovou částí je příjemný a dlouhodobě komfortní. Zajímavě tvarově řešený projekt podepřený užitým systémem 3D Wing Support, tzv. „křidélkovým“ systémem, je ideálním při tvarování velikosti přemostění podle individuálních měřítek. Tvar hlavy je tedy vnímán jako komplexní atribut, kterému se tento 3D systém podřizuje - proto tolik komfortu v tak malém přístroji. Kdo by se bál, že polstrované části budou nějak omezovat posluchače, ten je na omylu. Poslech není ničím narušován, slibuje pohodlí, odpočinek, klid a dlouhodobé vychutnávání si oblíbené produkce.

 

Více o 3D Wing Suport

I přesto, že tento originální patent nese nic neříkající označení (3D Wing Support), faktem je že jde o chytré řešení super pohodlného opěrného systému, který dává uživateli možnost maximálního komfortu při jakékoli činnosti. Křidélkový tvar přináší automatické přizpůsobení fyzickým zvláštnostem a stává se tak akceptovanou oporou, kdy je zcela eliminován jakýkoli tlak na hlavu a její části. Není tedy problémem dlouho do noci vysedávat se sluchátky na uších a hodiny a hodiny si vychutnávat všechno, co máte právě na programu či co máte rádi. Obepnuté uši necítí žádný tlak ani nepříjemné pnutí, protože větší náušníky jim dopřávají pocit „hovět si jako ve vatě“.

 

Celkový pocit? Odpovězte si sami

V černém provedení jsou uzavřená sluchátka z umělé kůže typu circumaural (around-ear aneb vedená kolem uší) velmi pěknou podívanou. A to jste je ještě neslyšeli hrát a znít! Frekvenční pásmo je dáno 5 – 35 000 Hz, impedance 40 Ohmy, citlivost zvuku 100 decibelů. Váží 300 g. V příslušenství nalezneme 300 cm dlouhý neodpojitelný kabel s 3,5 mm přímým konektorem a 6,3 mm zlaceným jackem – redukcí.
Teplejší charakter zvuku, zvuková izolace střední třídy, velmi vysoká odolnost materiálu a vynikající poměr ceny k výkonu staví tento model k těm lepším, který stojí za to si pořídit.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Uzavřená
 • Měniče: 53 mm, CCAW vinutí
 • Materiál náušníků: Umělá kůže
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Frekvenční rozsah: 5 - 35.000 Hz
 • Citlivost: 100 dB/mW
 • Impedance: 40 Ω
 • Zatížitelnost: 500 mW
 • Hmotnost: 300 g
 • Parametry kabelu: 300 cm
 • Konektor: 3,5 mm přímý s redukcí: Jack 6,3 mm zlacený

 

Ukázka sluchátek Audio-Technica ATH-A550ZPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-A550Z

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 5 Hz
Impedance (Ω) 40 Ω
Citlivost (dB) 100 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá