CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-Technica ATH-A990Z
Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z

Audio-Technica ATH-A990Z

7 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Sluchátka lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

V poslední době se roztrhl pytel s přenosnými domácími sluchátky, zájem o ně totiž značně narůstá. V režii japonské seriózní společnosti Audio- Technica vznikají zajímavé modely, které jsou cenově dostupné. Jedním z nich jsou uzavřená audiofilská sluchátka, slibující komfortní poslech se skvělou výbavou. Kvalitní systém 3D Wing Support a textilně izolovaný 3m kabel jsou malou ochutnávkou, vedoucí ke spokojenosti v užívání.

 

 • Nově vyvinuté měniče o průměru 53 mm s úžasným rozsahem 5 - 42.000 Hz
 • Velmi lehké OFC cívky pomáhají citlivosti a přesnosti sluchátek
 • Hliníkové mušle předcházejí vzniku nežádoucích rezonancí
 • Systém dvojitého vzduchového tlumení (D.A.D.S) napomáhá s reprodukcí hlubokých basů
 • Hlavový most se systémem 3D Wing Support se snadno přizpůsobí každému tvaru hlavy
 • Spolehlivý kabel s textilním opletením

 

Nenucený design

V kombinaci moderního a velmi příjemného designu s požadavky na komfort se snoubí v řadě pokrokových technologií, s nimiž ani uživatelé ani jejich uši nebudou unavené či zmožené ani po hodinách náročného poslechu. Především audiofilové nepohrdnou skvělým řešením a podobou, která slibuje hodně velký zážitek! Celých 335 g „lehká“, v příjemném koloru zeleného metalického laku a černé kombinace (Forest Green), kombinující umělou kůži, hliník a plast, vedoucí kolem uší (circumaurální aneb around-earová) jsou právě ta dvojčata, která nenechají nikoho na pochybách o jeho volbě pořídit si právě je.

 

NOVINKY OD AUDIO- TECHNICA

Společnost, která má své kořeny v Japonsku, umí pořádně překvapit. Kromě různorodé produkce přivádí na trh řadu slušně vypadajících i fungujících sluchátek, která také při domácím používání umí být na skvělé úrovni. Tento model disponuje inovovanými měniči o průměru 53 mm, včetně OFC cívky. V hliníkových mušlích jsou pevně zabudovány tak, aby byly potlačeny veškeré nežádoucí rezonance právě v blízkém okolí měničů. Audio- Technica se může pochlubit mnoha vyspělými technologiemi, jedním z nových systémů je D.A.S.D aneb systém dvojitého vzduchového tlumení, jenž napomáhá reprodukci těch nejhlubších basů. Kdo by nestál o plnohodnotný zvuk bez ohledu na hudební žánr. I náročný a dlouhotrvající koncert či jakýkoli jiný poslech trvající hodiny a hodiny neunaví uši. Ba naopak, rozměrově velké náušníky a moderní opěrný hlavový most typu 3D Wing Support napomáhají dosažení toho nejvyššího možného pohodlí a harmonie.

 

Pár údajů z technického zázemí

Větší nově vyvinuté měniče dokáží zvládnout rozsah 5 – 42 000 Hz. Lehounké OFC cívky jsou tu kvůli citlivosti a přesnému fungování sluchátek. Rezonanční jevy jsou potlačeny. Akustická citlivost má hodnotu 100 dB a impedanční hodnota vyšplhala na 44 Ohm. Zatížitelnost činí 2 W. Zárukou spokojenosti je také konektor a redukce s pozlaceným jackem (3,5 mm, 6,3 mm). Exkluzivně se jeví zejména podpůrný křídlový systém, s nímž je dokonale obepnuta každá hlava a díky tomu se sluchátka ocitnou na správném místě. I přes přesnost parametrů a produkčních údajů je vizuální efekt odlehčený a komplexní dojem úžasný.

 

Doporučeno spokojenými klienty

Audiofilové jásají jak nad vzhledem, tak nad výkonem a bezvadnou funkčností. Neskutečně opravdový zvuk a relaxace bez zátěže či zvýšeného tlaku na uši či hlavu, jsou základními vlastnostmi a výhodami, které jsou oceňovány nejčastěji. Řada příznivců této spolehlivé a zvučné značky Audio- Technica se pomalu, ale jistě zvětšuje, a upřímně – není divu. Na první pohled luxusní vzhled a potažmo i kvalitní celý servis dává potencionálním zájemcům jasnou odpověď. Ideální je vyzkoušet si tento populární sluchátkový model na vlastní uši. Dokonce i elektronická hudba zazní naprosto autenticky a poctivě, což je konec konců záměrem a mottem společnosti. Na sluchátcích ATH-A990Z je věrnost a čistota zvuku obzvlášť milá, příjemné je také zjištění, že nic není nemožné. Jak je tomu u vás?

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Uzavřená
 • Materiál těla: Hliník, plast
 • Měniče: 53 mm, OFC cívky
 • Materiál náušníků: Umělá kůže
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Frekvenční rozsah: 5 - 42.000 Hz
 • Citlivost: 100 dB/mW
 • Impedance: 44 ohmů
 • Zatížitelnost: 2 W
 • Hmotnost: 335 g
 • Kabel: 3 m, textilní izolace
 • Konektor: 3,5 mm přímý s redukcí Jack 6,3 mm zlacený

 

Ukázka sluchátek Audio-technica ATH-A990ZPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-A990Z

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 5 Hz
Impedance (Ω) 44 Ω
Citlivost (dB) 100 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Zelená

Dokumentace

Manuál