DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audio-Technica ATH-AD1000X
Audio-Technica ATH-AD1000X Audio-Technica ATH-AD1000X Audio-Technica ATH-AD1000X

Audio-Technica ATH-AD1000X

20 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Čas od času je dobré udělat srovnání výrobků a podívat se až na vrchol žebříčku. Ty nejlepší produkty se vyznačují unikátním designem, vyspělými výrobními technologiemi, komfortním užíváním a oceněním kvality ze stran uživatelů. Sluchátka, která ve své nabídce alternativních inovací upřednostňují širokou hudební scenérii, detailní projev, precizní uchopení a ergonomické zlepšení, obyčejný domácí poslech povýší na neobyčejný zážitek.

 

Dlouhé hodiny pohodlného poslouchání

Právě japonská Audio- Technica díky svým letitým zkušenostem na poli elektroniky umí zajistit svým klientům ohromující poslech. Sluchátka série AD1000x jsou pro dlouhodobé užívání jak dělaná, systém 3D s křídlovou podporou obepíná hlavu s naprostou přesností pevně, efektivně a zároveň pohodlně. Inovovaná technologie je založena na přizpůsobivosti tvarům a lehká, formovaná konstrukce podporuje snadné upevnění. Měniče se speciálně vyvinutou, vysoce citlivou OFC-7N kmitací cívkou mají průměr 53 mm, poměrně velké a měkké semišové náušníky zajišťují skutečný komfort. Lehký a tuhý rám z hořčíkové slitiny jim dovolí disponovat hmotností pouhých 265 g. Konstrukční záměr Open-air aneb prostornost a otevřenost nedovolí nežádoucímu shromažďování horkého vzduchu kolem uší, což má své výhody.

 

Specifika hodně napoví

Favorizující AD1000x model se pyšní ideální a dostatečnou frekvenční odezvou, která se pohybuje mezi 5 – 40 000Hz s maximálním příkonem 2 000 mW. Podstatným parametrem každého měniče je citlivost, která v tomto případě činí 102 decibelů, akustická impedance dosahuje 40 ohmů. Příslušenstvím je odnímatelný, 3-metrový čtyřžílový kabel, který je opatřen nezávislými pozemními dráty pro pravý i levý kanál, dále 6,3 mm odnímatelný adaptér. Všechny tyto i další specifikace jsou určeny konkrétně pro daný model sluchátek a jsou účinnými nositeli neutrálního, přitom maximálně detailního zvuku.

 

Akustický proud s nulovou nepřesností

Audiofilští vyznavači mohou s účastí a obdivem pomyslně zatleskat, jelikož nadšený a precizní zvuk se dokáže linout z reproduktorů tak sebevědomě, jak jen to jde. S poslechem doma i venku se dá vydržet podle potřeb uživatele a jeho vkus bude korunován odměnou, zamiluje-li si například hudbu čistě klasickou, jazz, rock. Více práce však tento model bude mít s hudebním stylem typu rap, hip hop, elektronické mixáže, jenž vyžadují soudobý, nadměrně basově laděný podklad. Současná mladá generace neumí odolávat právě těmto prvkům a znakům moderní doby, není divu, extrémní basy se stávají téměř unikátní součástí jejich biorytmu. Proč tedy ne, cesta za dokonalým zvukem je pro každého jinou realitou a její základy tvoří vždy zcela odlišné akustické dimenze. Přesné mohou být i dialogy, širokofrekvenční záběr je zaručuje v poměrně slušném provedení, takže studium jazyků při projížďce na in-line bruslích může být nečekaně dobrou i užitečnou, přínosnou zábavou.

 

Alternativa pro všechny

Audio- Technica má na svém kontě řadu úspěchů – špičkové gramofonové přenosky a sluchátka nejrůznějších modifikací a kvalit je jejich doménou. V tomto rybníce najde řada nenáročných, ale i náročnějších uživatelů sortiment šitý právě na míru jejich požadavkům, potřebám, přáním. Radost z hudby, poslechu, efektů a barevných nuancí zvukového přednesu nemusí být hraná, ale může být zcela opravdicky prožitá. Proč to tedy nezkusit, zvláště když je cenová relace příhodnější, než kdy jindy. Na pultech typ AD1000x lze nalézt bez většího snažení, pak už stačí jen vyzkoušet a udělat si obrázek, respektive pořádný, akustický obraz.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Frekvenční rozsah: 5 - 40.000 Hz
  • Citlivost: 102 dB (1 mW)
  • Impedance: 40 Ω
  • Zatížitelnost: 2000 mW
  • Hmotnost: 265 g
  • Délka kabelu: 3 m
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí
  • Jack 6,3 mm zlacený

 

Recenze sluchátek Audio- Technica ATH-AD1000xPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-AD1000X

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 40 Ω
Citlivost (dB) 102 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá