DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audio-Technica ATH-AD500X

SKU
P377909
Hodnocení:
100%
3 990 Kč
Skladem

Tento model z části jiných, inovovaných sluchátek udělá radost všem milovníkům netradičního poslechu v dostatečně komfortním kabátku. Vzdušný zvuk díky otevřené konstrukci z opravdu velkých náušníků, kabeláž z OFC mědi v nadměrné kvalitě, opěrný systém 3D Wing jsou nejdůležitějšími znaky sluchátek, která umějí vyprodukovat unikátní a maximálně přirozený akustický proud s působivými basy a příjemnou vokální projekcí. To vše bez nežádoucího tlaku na uši, rušivých vlivů, za to s pocitem jedinečného emotivního prožitku.

 

Navrženo s citem a nápadem

Technické zázemí japonského výrobce s historií, tradicí a praxí to tentokrát rozbalilo v úplně jiné dimenzi. Novodobé produkty AD řady se honosí vznosným vzhledem i konstrukcí, která je však korunována nejednou vychytanou modifikací předchozích modelů. Celé audio zařízení je založeno na inovovaných měničích o průměru 53 mm, které disponují CCAV vinutím s vysokou citlivostí. Kabeláž je vyrobena z čisté bezkyslíkaté mědi s pružným TPE pláštěm, který zabraňuje zamotání kabelu, kompletně dodávána je v délce 3 m. Měkké, speciálním velurem lemované a flexibilní mušle jsou pohodlně tvarované, komunikují s podpůrným samonastavovacím systémem 3D křídel a dávají posluchači možnost pohodlné variability dle aktuálních dispozic každého uživatele.

 

Pohled z technického hlediska

Každého alespoň minimálně znalého audiofila zcela jistě zaujme série technických údajů a parametrů. Kvalita zvuku startuje z circumaurálních náušníků zejména díky vyztužení z lehkého hliníkového dílce, a je podpořena i dalšími, nedílnými pozitivy. Systém sluchátek jako takových nabízí frekvenční odezvu v rozsahu 5 – 25 000 Hz, s maximálním příkonem 500 mW. Citlivost zvuku dosahuje hraniční hodnoty 100 dB, impedance je 48 ohmová. O hmotnosti 235 g je tento set velmi výmluvným, nikomu a ničemu nevadí, nepřekáží, neobtěžuje, nezatěžuje. Poslech je tedy komfortní a nabízí velice autentický obraz i přednes zvolené audio produkce, s možností přenést se s tímto zařízením téměř všude.

 

Vyvážené basy i výšky

Autentický poslech může vyznít tak, jak je produkován, bez jakýchkoliv vlivů z okolí. Celé pásmo je využito efektivně a znamená harmonicky vyváženou hudební složku, ve které basy ani nechybějí ani nevyčnívají, výšky neutlačují ani nevadí, středové pásmo je přirozené a komplexní vnímání hudby tak naprosto bezchybné. Křišťálově čistý a zřetelný zvuk není ochuzen o dynamickou složku, díky otevřenosti však má hudební exploze únikovou zónu, takže snížená izolace je znatelná. Není to na škodu přirozenosti a pohodlí, záleží pouze na zvyku, návycích a potřebách uživatele, volbě využití a okolní atmosféře. Díky vzhledu, designu, provedení, lehkosti, moderní úpravě, alternativních postupech kombinovaných s moderními technologiemi, životnosti, a konečně také příhodné cenové relaci je tato varianta soudobých sluchátek pro mladé i starší velmi oblíbeným doplňkem v jejich každodenním programu.

 

Klady versus zápory

Veškeré výše uvedené skutečnosti jsou obhajobou modelu ATH-AD500x, na pomoc přichází samozřejmě i bezkonkurenční komfort, jiskřivý a opravdový, plnohodnotný akustický proud a velká výhoda v horním hladkém konci. V závěrečném defilé je třeba neopomenout vhodnost modelu zejména pro větší hlavy, takže drobnější děti by mohly mít se stabilním upevněním menší problém. Vybírat je tedy potřeba s rozumem a hlavně alespoň s minimálními informacemi, zcela ideálně pak ruku v ruce s profesionálním poradcem, asistentem nebo po telefonické poradě s odborníkem z oblasti elektroniky.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Velikost měniče: 53 mm
  • Frekvenční rozsah: 5 - 25.000 Hz
  • Citlivost: 100 dB/mW
  • Impedance: 48 Ohmů
  • Zatížitelnost: 500 mW
  • Hmotnost: 235 g
  • Kabel 3 m
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený

 

Rozbalení sluchátek Audio-Technica ATH-AD500x

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 25000 Hz
Impedance (Ω) 48 Ω
Citlivost (dB) 100 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá
Vaše hodnocení