CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-Technica ATH-ADG1x
Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x Audio-Technica ATH-ADG1x

Audio-Technica ATH-ADG1x

Běžná cena: 9 390 Kč

Special Price 6 850 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Ať už jste milovníkem poslechu, vášnivým hráčem her nebo nejraději sledujete filmy, kvalitní poslech určitě nezhatí ani jeden z těchto plánů. Používat výrobky, které odpovídají potřebám, komfortu a poptávce současného audiofila je tedy pro každého z nich nejenom bonusem a třešničkou na dortu, ale samozřejmostí. Profesionální Audio- Technica má v nabídce zase něco zajímavého – velké měniče, otevřenou konstrukci, sametové náušníky a unikátní zvukovou kulisu.

 

Na začátku je dobrý zvuk

Aby se čistý, vyvážený, plný zvuk mohl blýsknout ve své plné kráse a mohl být zachycen i v těch nejjemnějších akustických nuancích, je třeba věnovat pozornost správným směrem a vyhnout se levným, rádoby excelentním výrobkům. Zkušenosti japonské společnosti Audio- Technica jsou nakloněny cílům mladé moderní klientely, a díky zvládnutým technologiím i precizní výrobě je dokáží zúročit ve svých unikátních produktech.

 

Špičková výprava

Měniče o průměru 53 mm lehce a snadno zvládají hloubky basů i jemné, detailní momenty, a sametově měkké tkaninové náušní polštářky znamenají komfortní poslech, i kdyby trval hodiny. Typ s otevřenou konstrukcí (around-ear, circumaurální) funguje ku prospěchu prostorového zvuku a eliminuje teplotu kolem uší. Sluchátkový set disponuje mikrofonem, který je odolný vůči ruchům z okolí, přímo na kabelu se nachází ovládání hlasitosti, včetně funkce MUTE (okamžité ztlumení zvuku ze vstupu). Frekvenční rozsah činí 5 – 35 000 Hz, citlivost 99 dB/mV a impedance 48 Ohm. Maximální příkon je 1000 mW. Ke komunikaci je určený mikrofon, který je integrován ve sluchátkovém kabelu (frekvenční odezva 100 – 12 000 Hz). Dalším kladem je připojený kabel v délce 1,2 m, s prodloužením o 2 m, se zakončením v podobě pozlaceného 3,5 mm stereo mini-konektoru. Super pohodlné a extrémně měkké mušle znamenají maximální komfort i pro náročnější posluchače.

 

Tvarová hierarchie ruku v ruce s designem

Model ATH-ADG1x se pyšní originálním zpracováním sluchátkového mostu, je pevný a spolehlivý, tvar se spolu s využitím systému 3D Wing Support dokonale ztotožňuje s tvarem hlavy a dokáže zajistit oporu hlavy, aniž by byl vytvářen jakýkoli násilný tlak. Tento konstruktivní postup napomáhá možnosti posluchačů a uživatelů vžít se do tajů hudebního a akustického světa, do tajů zvuků, do virtuální roviny zvukových vjemů. Pohodlí přináší také volba nastavení optimální polohy mikrofonu, dle potřeby a individuálních požadavků. Výsledným efektem při používání těchto sluchátek jsou písně i hudba nejrozmanitějšího charakteru, které mají lidé rádi, v té nejlepší možné kvalitě a vždy ve vyvážené formě i prostorovosti.

 

Pokročilá verze se umí přizpůsobit

Díky vyspělým technologiím a modifikovaným systémům i komponentům značky Audio-Technica, která neustále postupuje na žebříčku kvality i oblíbenosti směrem nahoru, je hodnocení této řady sluchátek na velmi slušné úrovni. Kompatibilní jsou s PS4, iPad, iPhone, notebooky a PC, MAC, s Xbox One (s pomocí stereo redukce – xbox.com). Černo-stříbřité vybarvení dokonale umocňuje charakter produktu, s nímž japonská společnost dosahuje vytčených cílů a met, a potažmo i spokojenosti uživatelů. Tento efekt není jenom reklamním tahákem, nýbrž po zkušenosti se sluchátky každý pozná, že s nimi zcela bezproblémově může pracovat, cestovat, sportovat, odpočívat, studovat nebo klidně třeba lelkovat. Potom se dokonce i nudné a neoblíbené činnosti mohou stát ideálními, relaxačními, příjemnými nebo minimálně snesitelnějšími. Uživatelská důvěra se buduje těžko, zcela přirozeně ale může trvat roky. Spokojenost výrobce i klienta může být pevně spjata a vytrvat po celá dlouhá léta.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Otevřená
 • Měniče: 53 mm
 • Materiál náušníků: Tkanina
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Mikrofon: ano
 • Ovládání: Pouze hlasitost
 • Frekvenční rozsah: 5 - 35.000 Hz
 • Rozsah mikrofonu: 100 - 12.000 Hz
 • Citlivost: 99 dB/mW
 • Impedance: 48 Ω
 • Zatížitelnost: 1 W
 • Hmotnost: 285 g bez kabelu
 • Odpojitelný kabel: ne
 • Parametry kabelu: 120 cm + 200 cm prodlužovací
 • Konektor: 3,5 mm přímý
 • Barva: černá, stříbrná
 • Příslušenství: Druhý kabel, štítek na mikrofon proti proudění vzduchu

 

Rozbalení sluchátek Audio-Technica ATH-ADG1xPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-ADG1x

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 5 Hz
Impedance (Ω) 48 Ω
Citlivost (dB) 99 dB
Délka kabelu (m) 3,2 m
Barva Černá