DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-technica ATH-AG1x
Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x Audio-technica ATH-AG1x

Audio-technica ATH-AG1x

7 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Taková sluchátka, jaká umí distribuovat jenom japonská společnost Audio-Technica, lze přirovnat k dechberoucímu zázraku, který spatřil světlo světa, zcela zaslouženě. S inovativními technologiemi, dokonalou zvukovou stránkou a prvotřídním designem stanula v žebříčku kvalitativního zařazení na předních místech pomyslného hodnotícího žebříčku. Veskrze profesionální přístup, který trvá již od roku 1962, pomohl na výsluní modelu, o něhož je neutuchající zájem pro jeho variabilitu, exkluzívnost a dosažitelnost.

 

Jdeme si hrát

Hrát a hrát totiž nemusí být nutně totéž. Avšak nekompromisní i nevšední, trvající hra tvarů, technologií, funkcí je jasnou známkou oblíbených sluchátkových modelů od renomované společnosti Audio- Technica. To, co dokázala japonská skupina odborníků, inženýrů a pro věc zapálených lidí po celou dobu zkoumání, bádání, hledání nových cest a nalézání modifikací, není však jenom hrou, nýbrž vypilovanou profesní činností, na jejímž konci je designově vychytaná modelová a funkční jednotka.

 

Sofistikovaná sluchátka

Jako by se vyloupla z neklidného a uspěchaného světa, aby lidem dala dar klidu, harmonie, poslouchání a také nezměrného životního prožitku. Sluchátka lze prezentovat jako herní, uzavřeného typu, s dokonalými vlastnostmi, kde korunou veškerého autorského snažení je úžasný design. Vzhledově velmi elegantní, nadčasových linií, s prvky praktičnosti a účelovosti se tento rozvášněný model natrvalo vryje do srdíček audiofilských.  Klíčovými vlastnostmi jsou velmi využité a robustní inovativní 53 mm reproduktory, které spolu s měkounkými náušníky z příjemné textilie vytvářejí ty nejlepší podmínky pro hudební a akustické dýchánky uší zapálených uživatelů. Hudební maratón zvládají pohodlně a s dostatečným komfortem, nevadí nikomu ani po dlouhých hodinách poslechu oblíbeného hudebního žánru.

 

Špičková kvalita zvuku

Na vrcholu technologických možností je také integrovaný, velmi citlivý mikrofon, jenž dokáže uskutečňovat bezproblémovou komunikaci, eliminovat vnější ruchy a šumy, včetně akustických dysbalancí. S konečně účelně navrženým ovládáním přímo na kabelu lze ocenit také funkci ztišení – MUTE – , kdy lze získat přehled nad veškerým děním uvnitř i vně sluchátkových mušlí. Vyladěné prostorné měniče také avizují maximální sžívání se světem hudby, aniž by sluchátka působila jakkoli rušivě či nepohodlně, reprodukce je veskrze vyvážená, plná, prostorová a detailní. Hluboké a rezonující basy, eliminace rušení hlukem nežádoucího větru a dechu, state-of-the-art mikrofon a křišťálově průzračné in-game hlasové propojení dávají této značce po právu jedničku dvakrát podtrženou.

 

Technologické třešinky

Audio- Technica to prostě umí. Dvojitá vzduchová tlumící systémová jednotka, snadné hlasitostní ovládání, možnost uzamčení přepínače mikrofonu jednou rukou, 1,2 m kabel obohacený o prodloužení v délce 2 m a stále dokonalejší technologická vymoženost 3D Wing Support pro bezpečné uchycení i dlouhodobé pohodlí jsou atributy, které nevyměníte za nic na světě, protože hrají velmi důležitou roli. S frekvenční odezvou 5 – 35 000 Hz, maximálním příkonem 1000 mW, 100 decibelovou citlivostí a 50 ohmovou impedancí jsou bezkonkurenčními ve světě sluchátek téže třídy. Bez kabelu váží pouhých 320 g, konektivitu zajišťuje spolu s kabelem 3,5 mm pozlacený stereo mini-konektor. Typ sluchátek je uzavřený dynamický, superkardioidní s kondenzátorem, co se mikrofonu týče. To nejlepší, co Audio- Technica v sekci sluchátek zkonstruovala, je právě na trhu, připraveno k využívání širokou veřejností. Nechejte se také zlákat jejich kouzlem, jsou nakloněny lidem a tentokrát jsou mnohem blíž, než by se dalo očekávat. Vyzkoušejte je. Padnou jako ulitá.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Uzavřená
 • Měniče: 53 mm
 • Materiál náušníků: Umělá kůže
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Mikrofon: ano
 • Ovládání: Pouze hlasitost
 • Frekvenční rozsah: 5 - 35.000 Hz
 • Rozsah mikrofonu: 100 – 12,000 Hz
 • Citlivost: 100 dB/mW
 • Impedance: 50 Ω
 • Zatížitelnost: 1 W
 • Hmotnost: 320 g bez kabelu
 • Odpojitelný kabel: ne
 • Parametry kabelu: 120 cm + 200 cm prodlužovací
 • Konektor: 3,5 mm přímý
 • Příslušenství: Prodlužovací kabel 2 m, štítek chránící mikrofon přes prouděním vzduchu

 

Kompatibilita:

 • PC, MAC
 • iPhone, iPad
 • PS4 a starší
 • Xbox One při použití stereo redukce, nabízené na xbox.com

 

Recenze sluchátek (EN)Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-technica ATH-AG1x

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 5 Hz
Impedance (Ω) 50 Ω
Citlivost (dB) 100 dB
Délka kabelu (m) 3,2 m
Barva Černá

Dokumentace

Produktový list