CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audio-Technica ATH-E50
Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50 Audio-Technica ATH-E50

Audio-Technica ATH-E50

5 290 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Nalezněte uspokojení, radost i užitek v nové sérii profesionálních in-earových monitorů s onačením E. Jejich východiskem je spektrum sonických kvalit, vysoko ceněné a světově uznávané M-série. Svými navrhovateli a stvořiteli byla vyrobena podle nejnáročnějších požadavků akustických profesionálů a muzikantů. Vynikají spolehlivou izolací a unikátními zvukovými vlastnostmi sluchátek, a vůbec - znamenají komfort i jistotu v hudebním mistrovském světě, jak na pódiích, tak i ve studiu.

Přesnost na první pohled

Výkonné měniče s označením "balanced armature" bez potíží zvládají a produkují zvuk v precizní formě a v komplexní šíři frekvenčního rozsahu. Paměťové elementy kabeláže jsou flexibilní, umožňují totiž zcela precizní a pohodlné usazení, což je základem dokonalého komfortu při praktickém užívání. Konstrukce sluchátek je díky specialistům a inženýrům badatelům navržena zcela prakticky, je maximálním přínosem, co se týká izolace a eliminace okolních rušivých elementů. Velmi dobrou alternativou jsou taktéž vysoce kvalitní i odolné kabely, které lze odejmout. K ochraně celého přístroje významně přispívá speciální chránící pouzdro, součástí příslušenství jsou pak také silikonové nástavce velikostí XS / S / M / L.

S kým máme tu čest

Japonská Audio-Technica nejméně 45 let funguje na trhu elektroniky s cílem vycházet vstříc desetitisícům zákazníků a jejich nárokům, požadavkům a přáním. Originalita a preciznost výrobků, přičemž sluchátkové modely nejsou výjimkou, udává jméno a zvuk právě této značce se světovým věhlasem. Řešen je marketing, dokonalá image i hlavní úloha modelů, vynikají všechny ty, které umějí oslovit co nejširší zájmovou i profi klientelu.
Využít v exteriéru právě taková sluchátka je více než radostné – jsou věrné, odolné, přesné a svojí kvalitou odpovídají dané ceně, kterou lze absolutně akceptovat. Mají dostatečné izolační schopnosti a ideální odezvu, představují novou řadu profesionálních in-ear monitorů pod označením E-Series.

Velkou roli hraje vzhled, komfort a zpracování

Se svými malými rozměry a 9-gramovou hmotností bez kabelu, včetně odolné, odborně zpracované konstrukce model ATH-E50 představuje ideální výběr pro živé aplikace i k použití v pódiovém schématu. Jemný a citlivý měnič Balanced Armature disponuje velkou neutrální odezvou, je tak zajištěna bezchybná a nezkreslená reprodukce, aniž by se uživatel ohlížel na žánrové zařazení zvukové produkce.
Odpojitelný 160 cm dlouhý kabel s konektory A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial - zámečky) pak garantuje zaručenou dlouhověkost sluchátek. Pevné a stálé usazení v uchu vydrží za každé situace, protože disponují tvarovatelný kabelem, vedený za uchem a nápomocny jsou taktéž silikonové nástavce. Větší míra komfortu a jistoty už snad ani nemůže existovat.

Další info pro zvědavé uživatele

Funkční frekvenční rozsah je ohraničen pásmy 20 – 18 000 Hz, přičemž akustická citlivost je 107 dB a impedanční hodnota činí 44 Ohm. Další zajímavostí ze světa konektivity je 3,5 mm lomený konektor a redukce se zlaceným 6,3 mm Jackem. Charakter zvuku je lehce neutrální, avšak izolace hluku na vysoké úrovni. Tato černá designová sluchátka jsou ideální jak pro profesionály, tak pro muzikanty, ale i obyčejné milovníky hudby. Poslech jakéhokoli žánru je vždy adresně přesný a autentický, ať je celkově krátký, středně dlouhý či dlouhodobý. Výšky dokáží pořádně zajiskřit, basy nejsou dunivé, ale slyšet a pocítit jsou bez debaty. Je tedy možné přát si ještě něco více?

Důležité vlastnosti:

- velmi příjemný zvuk s neutrální odezvou
- výšky jsou jiskřivé tak akorát, basy vyloženě neduní, ale ani mi pocitově nescházejí
- celkově velmi povedený kompromis mezi muzikálností a profi neutralitou
- charakterem blízko úžasným Grado GR8e
- tradičně vynikající kabel, který skvěle splývá a dost také vydrží
- robustní provedení sluchátek i konektorů na kabelu

Technické parametry:

  • Měniče: Balanced Armature
  • Tvar náušníků: Do uší (in-ear, intraaural)
  • Frekvenční rozsah: 20 - 18.000 Hz
  • Citlivost: 107 dB/mW
  • Impedance: 44 ohmů
  • Hmotnost: 9 g, bez kabelu
  • Parametry kabelu: 160 cm, konektory A2DC
  • Konektor: 3,5 mm lomený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený
  • Příslušenství: Pozdro, nástavce (XS/S/M/L)

Rozbalení sluchátek Audio-Technica ATH-E50Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-E50

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20 Hz
Impedance (Ω) 44 Ω
Citlivost (dB) 107 dB
Délka kabelu (m) 1,6 m
Barva Černá