CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audio-Technica ATH-E70
Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70 Audio-Technica ATH-E70

Audio-Technica ATH-E70

Běžná cena: 10 490 Kč

Special Price 7 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Poslouchat hudbu všude a stále je čím dál víc v módě. Ať je člověk dříve nebo před nedávnem narozený, hudba a akustický svět ho budou přitahovat neustále. Volba sluchátek je dána však mnohými kritérii, vybíráme podle zájmu, účelu, ceny, kvality, kterou je uživatel schopen akceptovat. Audio- Technica má ve svém zorném poli právě takové modely, které i přes výraznou kvalitu jsou maximálně dostupné všem vrstvám uživatelské většiny. Profesionální on-ear monitory hned s trojitými měniči nezklamou ani náhodou.

Balanced Armature (BA)

Vlajkovou lodí této řady je atraktivní a praktický model ATH-E70, který disponuje rovnou trojicí velmi citlivých měničů s označením Balanced Armature (vyvážený rotor). Díky inovačnímu řešení je tento sluchátkový set zajímavý poměrně širokým rozsahem, upoutá také vysokou věrností, aniž bychom se zaměřili na jeden žánr. Ideální je díky tomu pro studiovou práci, skvěle vypomáhá i při live vystoupeních, kde jejich vysoká odolnost a schopnost skvostně izolovat hluk z okolí je milým, o to vítanějším bonusem.

Pevné ukotvení

Při správném nasazení drží tato moderní sluchátka pevně v uchu, a to téměř za každé situace. Přidaný 160 cm tvarovatelný a odpojitelný kabel s konektory A2CD skvěle splývá, vyniká výdrží a je umně veden za uchem, přičemž lepšímu ukotvení lze ještě napomoci silikonovými nástavci, které jsou vyráběny hned ve čtyřech optimálních velikostech. Přesné usazení v uchu je garancí dokonalého pocitu jistoty a komfortní poslech lze jen těžko něčím překonat. To správné nastavení si musí ale každý najít sám tak, aby mu sluchátka nevadila a nošení bylo příjemné.

Technicky vzato…

In-earové reproduktory aneb intraaurální, vkládající se do uší, jsou dány frekvenčním rozsahem 20 – 19 000 Hz a impedancí 39 Ohm. Vzhledem k akustické citlivosti lze hovořit o 109 dB (SPL). Drobné, přesto však pevné a přesné monitory váží jenom 9 g, a to bez kabelu. Do příslušenství lze navíc zahrnout i pouzdro, které má sloužit k ochraně před vnějšími vlivy a při přenosu sluchátek, nástavce velikostí XS, S, M, L a nástavce Comply. Izolace hluku je na vysoké úrovni a charakter zvuku je spíše neutrální. V nejvyšší možné míře je využito detailů a spolu s odolnou konstrukcí nahrávají celkové zvukové kvalitě.

Líbivé, skvěle padnoucí, akusticky dokonalé

Audio-Technica má v ruce trumfy, její sluchátka si zdatně razí cestu i přes velkou konkurenci současného trhu. Akustický proud je ale více basový, tím pádem to při pouštění pěkně zaduní. Rozhodně netrpí nedostatkem energie, jsou živá, i když tonálně jsou středy ve vzácné vyváženosti. O množství elegantních výšek lze vést akademická pojednání, kdežto basová složka je přísně vážná, posílená a vypracovaná. I když jsou velikostně malá a lehká, provedení sluchátek lze označit za robustní, vhodné je umístění konektorů na kabelu (3,5 mm lomený konektor a Jack 6,3 mm). Společnost Audio-Technica spolu s inženýrským produkčním týmem zvolila také správné materiály, tělo přístroje je plastové, kdežto měkké náušníky jsou ze silikonové pěny.

Širokospektré využití

Sluchátkový model si žádají profesionálové i hudební nadšenci či amatéři. Jsou určena pro krátkodobý, dlouhodobý poslech nebo zcela náhodný a příležitostný poslech. Krčky jsou malinko kratší, je třeba sluchátka raději vyzkoušet. Každá sluchátka si však pokaždé najdou svého pána, tedy i tahle.

Technické parametry:

  • Měniče: 3 x Balanced Armature
  • Tvar náušníků: Do uší (in-ear, intraaural)
  • Frekvenční rozsah: 20 - 19.000 Hz
  • Citlivost: 109 dB/mW
  • Impedance: 39 ohmů
  • Hmotnost: 9 g bez kabelu
  • Kabel: 160 cm, konektory A2DC
  • Konektor: 3,5 mm lomený s redukcí Jack 6,3 mm
  • Příslušenství: Pevné pouzdro, nástavce (XS/S/M/L), nástavce Comply

Ukázka sluchátek Audio-Technica ATH-E70

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-E70

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20 Hz
Impedance (Ω) 39 Ω
Citlivost (dB) 109 dB
Délka kabelu (m) 1,6 m
Barva Černá