DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-Technica ATH-M30x
Audio-Technica ATH-M30x Audio-Technica ATH-M30x Audio-Technica ATH-M30x Audio-Technica ATH-M30x Audio-Technica ATH-M30x Audio-Technica ATH-M30x

Audio-Technica ATH-M30x

1 790 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Čistý, křišťálový, sluchově vyvážený zvuk nabitý schopnostmi odpovídající potřebám, pohodlí a celkové stabilitě uživatele znamená pro sluchátka M série velké plus. Jsou vhodná pro nejrůznější využití v různých situacích a dávají všanc svoje konstrukční detaily v kombinaci s materiálovou kvalitou a profesionalitou. Akustičtí inženýři japonské společnosti vyvinuli moderní technické monitory s dobrými, žádoucími vlastnostmi v mid-range kategorii.

 

Kvalita v nové verzi

Japonský výrobce Audio- Technica si již více než 45 let klestí cestu na trh s cílem vycházet vstříc průbojnému výzkumu, originálním návrhům a precizní výrobě. Řešení problémů a marketing dává vyniknout těm produktům, které si žádá současná klientela, právě inovovaným řadám a novým sériím produktů lze skutečně věřit. Uzavřené monitory s dobře nastaveným středovým pásmem díky praktickému designu v novém pojetí nabízejí ze sebe to nejlepší za velmi příjemnou cenu. Využít v exteriéru sluchátka ATH-M30x je radost, protože zůstávají věrné. S dostatečnými izolačními schopnostmi a ideální odezvou na střední frekvence jsou vylepšenou verzí sluchátek široké uživatelské vrstvy.

 

Lehké a odolné

Konstrukčnost (uzavřená dynamická konstrukce) a design nevelkých mušlí je předurčuje pro použití ve studiu i exteriéru, 40 mm měniče, šetrné CCAV vinutí a použité odlehčené neodymové magnety hovoří za vše. Circumaurální náušníky mají velmi měkké a elegantní kožené polstrování, jenž poskytuje dostatečné pohodlí i při dlouhodobém používání a izolaci vůči vnějším vlivům a ruchům. Velkým plus je také skládací konstrukce sluchátek, poskytuje prostorovou úsporu, skladnost a přenositelnost.

 

Orientace ve světě technických pojmů

Tato studiově upravená řada monitorů má frekvenční odezvu 15 – 22 000 Hz, akustická citlivost vykazuje hodnotu 96 decibelů a impedanční hodnota je 47 Ohm. Jejich hmotnost 220g bez přímého kabelu, který měří 3 m, je velkou výhodou pro všestranné využití. V ceně packu je také příslušenství, ochranné transportní pouzdro s 6,3 mm šroubovacím zlaceným jack adaptérem. Maximální příkon je 1 300 mW při 1 kHz. Použité levnější materiály udávají výhodnou cenovou relaci produktu, přesto jsou však sluchátka extrémně flexibilní a jejich přívětivý vzhled nic nenarušuje.

 

Muzika, která umí nakopnout

Při cestě do školy nebo do zaměstnání je skvělým naladěním a přípravou na každodenní dávku povinností, úkolů, starostí a práce.Nejsou slyšet nevyžádané komentáře ani hluk motoru autobusu, vlaku či metra, jenom čistý akustický vyladěný prostorový zvuk, který lahodí uchu přesnými středy, vyvážením basů i výšek, dynamickým obrazem v jakémkoli zesílení či zeslabení. Nic než hudba – oblíbené hity, evergreeny, filmová hudba, symfonie nebo sonáty, je slyšet jenom to, co slyšet opravdu chcete. Každé ráno vás umí naladit do skvělé formy a každý večer ukonejšit k zaslouženému odpočinku, odpovídající relaxaci a životodárnému spánku.

 

Zpěv ptactva kdykoli se vám zachce

Stejně tak jako malíř obrazů umí dokonale vykreslit svoje neopakovatelné dílo plné dojmů a pocitů, dokáže také Audio- Technica s pomocí vyspělých technologií a postupů nalézt cestu k dokonale znějícímu, jasně definovanému a ostrému zvuku, jenž má také své emoční a pocitové dimenze. Z hlediska shrnutí všech výše uvedených aspektů se jedná o sluchátka, která svým designem a náplní vykazují širokospektrální využití pro posluchače všech věkových kategorií a zaměření. Třešničkou na dortu v konečném výčtu hodnocení, referencí a recenzí je unikátní dostupnost a dosažitelnost, udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

 

Technické parametry:

 • Typ sluchátek: Náhlavní
 • Konstruce: Uzavřená
 • Frekvenční rozsah: 15 - 22.000 Hz
 • Maximální vstupní výkon: 1,300 mW at 1 kHz
 • Citlivost: 96 dB
 • Impedance: 47 Ohmů
 • Hmotnost: 220 g (bez kabelu)
 • Délka kabelu: 3 m (do levé mušle)
 • Konektor: Jack 3,5 s redukcí na 6,3 Jack
 • Balení obsahuje kožený pytlík na přenášení

 

Recenze sluchátek Audio Technica ATH-M30XPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-M30x

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 15 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 47 Ω
Citlivost (dB) 96 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá