DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audio-Technica ATH-M40x

SKU
P378543
2 290 Kč
Skladem

Hledáte speciální sluchátka, která zvládnou monitorovat i velmi široký frekvenční rozsah a zároveň vedle užité kvality přinést také dokonalý akustický prožitek? Bingo, jste na správné adrese. Japonská produkce pod značkou Audio- Technica se zcela jistě nikam neschová, umí vynalézat, vyměřit a vyprodukovat takové monitory, které uspokojí širokou vrstvu audiofilské veřejnosti.

 

Charakteristické znaky

Pro všechny, kdo vyžadují nezkreslený zážitek a přesný zvukový proud je neutrální charakter sluchátek a vynikající izolace okolního zvuku základem k úspěchu. Tato profesionální studiová dvojčata jsou modifikací předchozích modelů, vylepšena jsou o odpojitelný přívodní (spirálový 1,2 -3 m, přímý 3m) kabel. Robustnost konstrukce a pevnost materiálu dovolí sluchátka propůjčit i do služeb DJs. Jejich základem jsou propracované měniče o průměru 40 mm s CCAV vinutím a neodymovými magnety (silné magnety, které se využívají v průmyslu, technice a elektronice). Pracují ve frekvenčním rozsahu 15 – 24 000 Hz, citlivost dosahuje 96 decibelů. Akustická impedance činí 35 Ohm. Maximální příkon je 1 600 mW při 1 kHz.

 

Konstrukční inovace

Uzavřená dynamická konstrukce sluchátek M40x disponuje circumaurálními náušníky, k pohodlnému přiléhání k ušním boltcům je využita koženka. Kontury náušníků tak eliminují nežádoucí okolní hlučné prostředí, jejich odklápěcí schopnost aneb 90˚ otočný mechanismus mušle usnadňuje monitorování. Skládáním a ukládáním do transportního vaku lze předejít poškození, je tak zajištěna bezproblémová a snadná přenositelnost s minimálními požadavky na dostatek prostoru.

 

Design, který nezestárne

Na první pohled je spotřebiteli patrný matný černý povrch sluchátek, který ozvláštňuje a prosvětluje stříbřité logo Audio- Technica. Poměrně prostorné monitory však ani při delším používání neobtěžují, neunavují a svému nositeli nikterak nevadí. Ba ani v létě se nezahřívají, takže poslouchání oblíbené hudební produkce nestojí nic v cestě, ať je jaro, léto, podzim nebo zima.

 

Nezbývá, než si je otestovat

Když se vám něco líbí, rádi byste vyzkoušeli kvalitu. Na sedací soupravu se posadíme, matraci vyzkoušíme, jenom když se položíme. Novým vozem je nutno ujet nějaký kus cesty a s novými sluchátky se na chvíli musíme sžít a vyslechnout je. Jenom tak zjistíme, jaké bude naše společné soužití, budeme-li si vzájemně vyhovovat. V celé šíři frekvenčního pásma je hned jasné, kde koho bota tlačí. Hutné basy se projeví při elementárním poslechu metalových skupin a sólových partech, nejsou-li nepříjemné, je vyhráno. Poté se představí středové pásmo se zpěvem a hloubkou muzikálního projevu, v detailu dokáže utvrdit a celý dojem umocnit ostrost výšek. Proříznout vzduch jednoznačně a bez kompromisů s čistotou a zřetelností přednesu, to je úkolem akustického proudu, který nic nezastaví. Zvuková scéna v celé své barevnosti zůstává za clonou uzavřeného okruhu, žádné ozvěny, žádná echa, jenom hudba prodchnutá emocemi, burcující enormní zážitek.

 

Volba je na dosah ruky

Sluchátka ATH-M40x znamenají průlom v technickém ztvárnění a svými klady, včetně cenového zvýhodnění jsou dostupná široké klientele, bez ohledu na generační nebo profesní rozdíly. Zázraky sice neumějí, zato jsou spolehlivým přítelem v dostupné kvalitě především díky úrovni zpracování, použitým komponentům, přístupu a filozofii výrobce, modifikacím a uplatnění nových, vyspělejších technologií. Skamarádit se s nimi není nic složitého, nezradí na žádném rande, neprozradí vás a nenaruší žádanou intimitu. S hudbou je život snazší, pusťte si ji k tělu, tedy spíše do uší, a poznáte to na vlastní kůži.

 

Technické parametry:

 

  • Konstrukce: Uzavřené
  • Měniče: neodymové magnety o velikosti 40 mm
  • Frekvenční rozsah: 15 - 24.000 Hz
  • Citlivost: 96 dB/1mW
  • Impedance: 35 Ohmů
  • Zatížitelnost: 1,600 mW @ 1KHz
  • Hmotnost: 240 g (bez kabelú)
  • Kabeláž: Spirálový (1,2 - 3 m), přímý (3 m)
  • Konektor: Jack 3,5 mm lomený zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený
  • Balení obsahuje transportní vak

 

Recenze sluchátek Audio-Technica ATH-M40x

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 15 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 24000 Hz
Impedance (Ω) 35 Ω
Citlivost (dB) 96 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá
Vaše hodnocení