DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audio-Technica ATH-M70x

SKU
4961310125462
6 290 Kč
Skladem

Ten, kdo byl dosud k dostupným modelům sluchátek kritický, může nyní zbystřit. V sérii M pod záštitou společnosti Audio- Technica na pomyslném vrcholu hrdě stanul model M70x- skvěle znějící, svižný a ve své třídě unikátně konstruovaný, jenž svými kvalitami potěší nejednoho audiofilského amatéra i profesionála. Příjemně působící vzhled s prvky moderního designu, nižší přítlak oproti M50x, široce pojatá akustická scéna a precizní zpracování komponentů znamenají pro tato sluchátka vysoké ohodnocení.

 

Champion potěší řadu nadšenců

Japonská Audio- Technica po prezentaci tohoto artiklu na trhu může po právu očekávat zasloužený úspěch. Nadšenci a recenzenti ocení především nadčasový design, funkce a specifická data, která monitory předurčují k žádoucímu zboží ve vynikající cenové relaci.Prémiový vzhled pláště sluchátek i jejich pohodlné používání spolu s adekvátním příslušenstvím láká ke koupi potencionální zájemce, kteří mají zájem o detailní a pohlcující zvuk.

 

Technická rekapitulace

Velmi realistický zážitek z poslechu je v první řadě důsledkem rozšířeného frekvenčního rozsahu 5 – 40 000 Hz a velmi výkonných 45 mm měničů s CCAV vinutím a neodymovým magnetem. Kvalita zvuku je také ovlivněna akustickou citlivostí s hranicí 87 dB, a akustickou impedancí, která činí 35 Ohm. Maximální příkon přitom je 2 000 mW při 1 kHz. Kvalitní materiály a technologické inovace, včetně otočných mušlí, zaručují dlouhou životnost, dobrou izolaci a snadný monitoring. Uzavřená a odolná konstrukce circumaurálních sluchátek, vyztužená kovem, přesto váží pouhých 280 g, svojí lehkostí a plochou skladností, včetně praktického uložení v přenosném pouzdru si získá řadu příznivců.

 

Náušníky – odolné a pohodlné

Materiálové inovace se týkají také designově řešených dvojčat, využito je měkké umělé kůže pro spojovací hlavový most a náušníky, které umí dokonale obejmout i větší hlavu a zajistit tak izolaci hluku v obou směrech. Pohodlná a přesto pevná, dostatečně odolná, vyztužená sluchátka nabízejí kromě monitoringu i možnost studiového míchání, forenzní i osobní poslech, postprodukci a další formy využití.

 

Kabely v samostatném pouzdře

Pro připojení je možné vybrat si ze tří různých odpojitelných kabelů – 1,2 – 3 m stočený kabel, 3 m rovný kabel a 1,2 m rovný kabel. šroubovatelný 6,3 mm adaptér lze použít s kterýmkoliv z nich. Nic z toho se nemusí povalovat na dně tašky, protože k systémovému uložení sluchátek i série kabelů slouží proprietální kufřík. Kladem filozofie japonské Audio- Technica je bezesporu fakt, že je myšleno skutečně na vše.

 

Sluchátka ATH-M70x mají co nabídnout

Umění poskytnout svému uživateli co možná nejbarvitější akustický obraz bez rušivých elementů je sluchátkům této značky vlastní. Hluboké, hutné a přesné basy bez výrazného poklesu, propady nejsou znatelné ani ve středním pásmu. Jasné, zřetelně pronikavé výšky mapují široké spektrum frekvencí, komplexní zvukový obraz splňuje nároky i těch nejkritičtějších uživatelů. Audio- Technica se tak nedá se svojí letitou praxí a produkcí elektroniky zahnat do kouta. Byť je stále co zlepšovat, má současným uživatelům také co nabídnout, protože staví na pevných základech vyspělých systémů a precizně vyrobených komponentů.

 

Při práci, studiu i profesním užívání

V každém ohledu se série dobře navržených a čistě vypracovaných modelů postará o plnou spokojenost své rozšiřující se klientely. Důsledkem vzájemné pospolitosti obou stran jsou četné kladné reference a recenze, vycházející ze spokojenosti současných uživatelů, ať profesionálů či různě zaměřených amatérů.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Uzavřená
  • Měniče: neodymové o velikost 45 mm
  • Frekvenční rozsah: 5 - 40.000 Hz
  • Citlivost: 97 dB
  • Impedance: 35 Ohmů
  • Zatížitelnost: 2 W
  • Hmotnost: 280 g
  • Kabeláž: 3 odpojitelné (3 m spirála, 3 m rovný, 120 cm rovný)
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený
  • Balení obsahuje také pouzdro na sluchátka a pouzdro na kabely

 

Recenze sluchátek Audio- Technica ATH-M70x

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 35 Ω
Citlivost (dB) 97 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá
Vaše hodnocení