CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-Technica ATH-PDG1
Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1 Audio-Technica ATH-PDG1

Audio-Technica ATH-PDG1

Běžná cena: 5 990 Kč

Special Price 4 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Velmi zjednodušeným a laickým popisem lze sdělit, že uvedený model skutečně bije do očí - designem, nápadem, precizností, pevností i úžasně detailním provedením. Podíváme-li se na něj zblízka, pak tato prémiová herní sluchátka mají 40 mm velké měniče a citlivé CCAW vinutí, což je již samo o sobě dostatečnou zárukou kvalitního zvuku. Jejich otevřená konstrukce je velmi odolná, náušníky z veluru jsou prodyšné, hladké a pohodlné. Ve výbavě je také mikrofon s funkcemi Mute a Volume, který však lze odpojit.

Sluchátka podle přání uživatelů

Japonská společnost Audio- Technica umí hodně věcí – vynalézá, objevuje, testuje, zkouší, modernizuje a inovuje, využívá modifikací a produkuje i užívá zbrusu nové, novodobé technologie. Jeden by neřekl, že si poradí právě s prachobyčejným headsetem k počítači, ale vskutku ani tento úkol tým firemních profesionálů ani na chvíli nezaskočil. Velmi pohodlné poslouchání právě s tímto otevřeným modelem je toho důkazem. Díky basovému základu je zvuk příjemně sladěný a k hraní her padne jako ulitý, ku pomoci je i vybavení, poctivé zpracování a opravdu komfortní provedení.

Otevřená konstrukce

Úderný zvukový proud vychází z otevřeného typu sluchátek, a tak je aktivně posílena prostorovost zvukové scény. Zvuk prokreslený do detailů poté dává možnost orientace v prostoru, velmi kvalitní reproduktory jsou garancí ideálního poslechu hudby, např. popu, rocku, taneční hudby, jenž je pod taktovkou skutečně dobrého dirigenta. Pohodlí samozřejmě podporuje také komfortní konstrukce měkkého hlavového mostu, poslouchat se pak dá od večera do rána a od rána do večera…

Specifika, která je dobré znát

Typově náleží tento headset k otevřeným, circumaurálním sluchátkům, neboť se usazují kolem uší (tedy around- ear). Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí 20 – 20 000 Hz, rozsah mikrofonu je pak dán pásmem 100 – 10 000 Hz. Citlivá jsou v úrovni 92 decibelů, a impedance je naměřena v hodnotě 39 Ohm. Zatížit je lze až 1 300 mW. Hmotnost tohoto modelu bez kabelů činí plných 225 g.
V balení je také bohaté příslušenství, jenž obsahuje tři druhy odpojitelného 120 cm kabelu (kabel s mikrofonem, kabel pro telefony, PC prodlužovací kabel je delší, měří 2 m). Kabel s mikrofonem disponuje též ovládáním hlasitosti a přídavnou funkcí MUTE. Konektor je 3,5 mm lomený a zlacený Jack je přímý, 6,3 mm. Prodlužovací kabel disponuje dvěma 3,5 mm stereo mini konektory, které jsou pozlacené.

Ohodnoťte jeho kvality

Každý, kdo se s tímto modelem setká, dá zapravdu tvrzení, že charakter zvuku je spíše temnější a odhlučnění spíše slabší, nízké. Jedničku s hvězdičkou si však bezkonkurenčně vyslouží odolná a pevná konstrukce, která je chloubou autorské společnosti Audio- Technica, respektive výzkumného a výrobního týmu lidí, kteří poslouchají hudbu srdcem. S konstrukčními danostmi, materiálem a precizním provedením souvisí také další klad a tím je komfort, tento aspekt u uživatelů má obvykle vždy tu největší váhu.
Bezprecedentně ocenit lze i přesnost v detailních prvcích, design, avšak úplně nejvíc hráče uchvátí vynikající poměr ceny k výkonu a kompaktnosti výrobku. Je libo černý nebo stříbrný model? Ať takový či takový, tento krásný, přítulný, variabilní přítel bude slušet každému, je tedy třeba se seznámit hned a chytit příležitost za pačesy…

Důležité vlastnosti:

- zvukový projev je příjemně posunutý k basům a skvěle se tak hodí pro hraní her
- kvalitní měniče ale velmi dobře zvládají také poslech hudby (ideálně pop, rock, taneční hudba)
- kvalita zpracování na výjimečně vysoké úrovní
- odolná a snadno použitelná konstrukce
- velmi komfortní prodyšné náušníky, měkký hlavový most
- trojice kabelů s kvalitním napojením je součástí balení
- kvalitní odpojitelný mikrofon s ovládáním hlasitosti a funkcí MUTE

Technické parametry:

 • Konstrukce: Otevřená
 • Měniče: 40 mm, CCAW vinutí
 • Materiál náušníků: Velur
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Ovládání na kabelu: Pouze hlasitost
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
 • Rozsah mikrofonu: 100 - 10.000 Hz
 • Citlivost: 92 dB / mW
 • Impedance: 39 ohmů
 • Zatížitelnost: 1300 mW
 • Hmotnost: 225 g
 • Kabe: Odpojitelný, 3 druhy, 120 cm
 • Konektor: 3,5 mm lomený s redukcí Jack 3,5 přímý zlacený
 • Příslušenství: Kabely: 120 cm s mikrofonem, 120 cm pro telefony, prodlužka pro PC (2 x Jack)

Recenze sluchátek Audio-Technica ATH-PDG1Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-PDG1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20 Hz
Impedance (Ω) 39 Ω
Citlivost (dB) 92 dB
Délka kabelu (m) 120 m
Barva Černá