CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audio-Technica ATH-PG1
Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1 Audio-Technica ATH-PG1

Audio-Technica ATH-PG1

Běžná cena: 5 990 Kč

Special Price 4 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Pro všechny, kdo si rádi hrají, byť i v pokročilém věku, jsou tu skvělá herní uzavřená sluchátka, která splní i ta největší očekávání. Tento pokročilý headset s geniálně vyladěným zvukem nabízí společnost, která má k produkci sluchátek co říci – japonská Audio- Technica oplývá bohatými zkušenostmi, proto její modely jsou vždy na vynikající úrovni. Velké, 44 mm měniče, bohatý frekvenční rozsah i velmi dobrý design rozhodně neponechá žádného audiofila či herního fandu v klidu.

Zaujme na první pohled

Model ATH-PG1 umí vtáhnout do hry. Už na první pohled je zajímavý svým pevným a propracovaným tělem - v černém kabátku, moderním designu a s bohatou výbavou nedělá své rodné značce ostudu ani náhodou. Těchto sluchátek si povšimne každý, kdo se zajímá o kvalitu za rozumnou cenu, a dává přednost pohodlí, komfortu i preciznímu zpracování solidně vybraných, vytříbených materiálů. Inženýring ze společnosti Audio- Technica dbá na to, aby byla přísně dodržována filozofie a cíle společnosti. Zákaznická spokojenost je pro ně tou nejvyšší metou.

Vzuální stránka je pouhý začátek

Oproti skvělému vzhledu stojí řada parametrálních údajů, které dělají tato sluchátka žádaným sortimentem. Uzavřená konstrukce skrývá poměrně velké, 44 mm měniče, s náušníky z umělé kůže. Vytvarovány jsou kolem uší, můžeme je také zařadit do skupiny sluchátek circumaurálních aneb around-ear. Jsou vybaveny mikrofonem s frekvenčním rozsahem 100 – 10 000 Hz, a odpojitelným kabelem, na němž je situováno ovládání hlasitosti. Frekvenční rozsah měničů je 20 – 20 000 Hz, akustická citlivost činí 96 dB/ 1 mW. Hladina impedance je 38 Ohm. Zatížit tento set lze 1 300 mW.

Kabeláž a příslušenství

Headset váží 245 g, v příslušenství jsou přiloženy 3 kabely, dva v délce 120 cm, včetně mikrofonu. Prodlužovací kabel je 2-metrový s dvěma 3,5 mm jacky, pro případ, že mikrofonové kabely nebudou dostačující. Jako redukce funguje 3,5 mm jack přímý zlacený.

Poslech je nadmíru hutný a lze si ho vychutnat

Díky mega velkým měničům má zvukový obraz velmi autentickou podobu a reakce na nejmenší detaily je skutečně okamžitá. Hutný basový základ však ani ty nejtintěrnější nuance nepohltí, zvuk je jasný a zřetelný. Vysoká citlivost má také zásluhu na unikátní zvukové podobě, ovšem největším kladem je promyšlená a precizně zformovaná konstrukce, její detaily, užité technologie a další praktické aspekty sluchátek jako komplexu – souhry mnoha malinkých detailů. Společně znamenají mnoho, výsledným efektem je totiž více než slušný akustický obraz.

Počítejte s nimi

Pokud bude potřeba zajistit komunikaci, je headset připraven. S odpojitelným mikrofonem, kterým disponuje jeden z kabelů, to jde samo. Zaznamenává i menší změny hlasu, hluk z okolí je aktivně potlačen. Velmi praktickým se jeví taktéž ovládání hlasitosti přímo na kabelu, včetně tlačítka MUTE, které slouží k vypnutí. Masový zvuk i dunící hudba činí hry velmi atraktivními a vestavěný zesilovač u některých modelů, včetně tohoto ani není potřeba. Jejich uživatelé při svých aktivitách rozhodně rušeni nebudou, neboť sluchátka poskytují intimitu a soukromí. Dobrý zvuk, konstrukční odolnost a přesnost detailů je řadí vysoko na špičku kopce, který zdolat není vůbec snadné. Jejich pořízení sice stojí určitou sumu peněz, avšak tato odpovídá plně danostem, nárokům a požadavkům jak ze stran uživatele, tak posluchačů i okolí.

Důležité vlastnosti:

- hutný basovější zvuk, skvěle vyladěný pro hry, filmy i popovou hudbu
- pověstná čistota a přesnost výšek á la Audio-Technica
- kvalita zpracování na příjemně vysoké úrovní
- odolná a snadno použitelná konstrukce
- trojice kabelů s velmi odolným napojením je součástí balení
- kvalitní odpojitelný mikrofon s ovládáním hlasitosti a funkcí MUTE

Technické parametry:

 • Konstrukce: Uzavřená
 • Měniče: 44 mm
 • Materiál náušníků: Umělá kůže
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
 • Rozsah mikrofonu: 100 - 10.000 Hz
 • Citlivost: 96 dB/1 mW
 • Impedance: 38 Ω
 • Zatížitelnost: 1300 mW
 • Hmotnost: 245 g
 • Parametry kabelu: 3 kabely, 120 cm, s mikrofonem
 • Konektor: 3,5 mm lomený s redukcí Jack 3,5 přímý zlacený
 • Příslušenství: Kabely: 120 cm s mikrofonem, 120 cm pro telefony, prodlužka pro PC (2 x jack)

Recenze sluchátek AUDIO-TECHNICA ATH-PG1Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audio-Technica ATH-PG1

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20 Hz
Impedance (Ω) 38 Ω
Citlivost (dB) 96 dB
Délka kabelu (m) 120 m
Barva Černá