DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audio-Technica ATH-W1000Z

SKU
P379421
-11%
Akční cena 16 990 Kč Běžná cena 18 990 Kč
Do 5 dnů

Nový model z W série Audio-Technica, který dostane každého, upoutá už na první pohled. A což teprve na první poslech? S přítomností pevného, stálého a teplého dřeva vzácného teaku je vnímání hudby jedinečné, zcela neovlivnitelné a zvuk přeci tak autentický. Populární dřevěná sluchátka jsou modifikací předcházející řady, mohou tedy s klidem a bez předsudků obdržet pět hvězdiček.

 

Vzácné dřevo pevné v tahu

Z nějakých důvodů je celá řada sortimentu, jehož základem je dřevo, opředena kvalitou, dobrými vlastnostmi a klady. Jenom taková kytara či housle by o tom mohly vyprávět pravdivý a zajímavý příběh. Bohatý, hustý, silný basový zvuk se dere do popředí velkou hybnou sílou, která rozezvučí i ty nejjemnější akustické nuance. Je však dobré připomenout, že pozitivních aspektů lze najít na modelu W1000Z mnohem více, jenom se specifickou konstrukcí i frekvenčním rozšířením se dají dělat hotové zázraky.

 

Kvalita v kombinaci s dokonalým vzhledem

Je pravdou, že image sluchátek má při výběru hlavní slovo. Je-li vzhled, image a design výrobku variován ještě vynikajícími, vyspělými technologiemi, není pochyb o jejich oblibě u uživatelské veřejnosti. Inženýři a designéři tak ruku v ruce našli společnou řeč a společnou cestu výrobních postupů. Přes dřevěný základ není hmotnost sluchátek nijak neúnosná a činí jenom 320 g, což je s podivem. Pohodlné nošení a komfort není tedy materiálem nikterak potlačen, naopak vyhovuje všem dalším parametrům a proměnám této řady. Uzavřenou dynamickou konstrukci vyplňují měniče o průměru 53 mm s citlivě vinutou cívkou (OFC-7N), maximální příkon je 2 000 mW. Poslouchat lze hudbu skutečně zeširoka, frekvenční odezva 5 – 42 000 Hz je tomu nakloněna s maximální snahou. Impedanční hodnota se ustálila na 43 Ohm, pohyb decibelů se při měření vyšplhal až na unikátní hranici 101.

 

Kdo má za ušima, ten ví…

Komfortní poslech, který nemusí být časově omezován, zaručuje u tohoto typu sluchátek 3D konstruktivní alternativní konstrukční systém s křídlovou podporou. Zamezit tak lze nepříjemnému posazení sluchátek na hlavě, ba naopak tato specifická úprava obepínání hlavy přináší komfortní použití bez jakýchkoli náznaků nepříjemného pocitu či tlaku. Kromě toho, že je dobré při výběru mít tzv. „za ušima", přísně konstruované mušle musí sedět pohodlně právě na uších. Jenom tak se akustický vyvážený proud může stát prostorovým a plnohodnotným, se všemi svými prokreslenými detaily, bez vibrací, s tou nejvyšší možnou kvalitou.

 

Dejte si práci a vyberte si správně

Jako příslušenství je označen oboustranný – paralelní čtyřžílový kabel o délce 3 m, navíc s pláštěm z termoplastického eleastomeru. Nechybí ani pozlacený 6,3 mm jack s dřevěným pouzdrem. Hluboké produkci basů napomáhá cíleně Double Air Damping systém, jedná se o inovovaný mechanismus, bez kterého by zvolená hudba neměla ty správné grády. Vybrat si tedy dobře ten pravý a nefalšovaný produkt z široké nabídkové škály není nic jednoduchého. Audio- Technica má však na výběr pro každého, a to v rozmanitých cenových nabídkách. Kvalita by neměla trpět na úkor kvantity či jiných ohledů. Je tedy na místě seznámit se s možnou alternativou využití toho kterého modelu, naslouchání recenzím a ověřeným referencím má mnohdy velkou váhu, kompromituje, informuje, nabízí a radí. Vybírejte s rozvahou.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Uzavřená
  • Frekvenční rozsah: 5 - 42.000 Hz
  • Max. zatížitelnost: 2000 mW
  • Citlivost: 101 dB/mW
  • Impedance: 43 Ohmů
  • Hmotnost: 320 g
  • Kabeláž: 3 m (do obou sluchátek, 4-žílová OFC měď)
  • Konektor: rovný zlacený Jack 6,3 mm s dřevěným obalem

 

Rozbalení sluchátek Audio- Technica ATH-W1000Z

Výrobce Audio-Technica
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 42000 Hz
Impedance (Ω) 43 Ω
Citlivost (dB) 101 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Mahagon
Vaše hodnocení