DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audionet AMP
Audionet AMP Audionet AMP Audionet AMP Audionet AMP Audionet AMP Audionet AMP

Audionet AMP

307 720 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

307 720 Kč

Popis

Při pátrání, jak dostatečně oživit, zesílit a vytvořit monumentální zvukový efekt, bariéru, kterou hned tak někdo neprolomí, možná nejeden audiofil narazí na mohutné monobloky výkonových zesilovačů pod hlavičkou renomované mladé společnosti Audionet. Dvojčata, která uchopí a nepustí, drtí svým high end technickým potenciálem a mega technologickým pokrokem, vizuální projekt nevyjímaje. Tím nejdůležitějším pro zákazníka je možnost poslechnout si jejich skutečný výkon v prodejně a osahat si tento duo model v životní velikosti.

Konstrukční a jiné danosti

V zásadě je navrženou konstrukcí skříní maximálně zabezpečena jejich vzdušnost při zajištění difúze tepla, což společně s ostatními parametry napomáhá okázalému, živému a nenapodobitelnému akustickému proudu, který je lehký, propustný, tonálně i dynamicky přesný. Zůstává po něm dojem průzračného, barevného zvuku, jenž je umocněn každičkým detailem ve své tradiční pohotovosti a naléhavosti.
Každý z 22 kg bloků je široký 215 mm, vysoký 190 mm a hluboký 500 mm. Disponují frekvenčním pásmem v rozmezí 0 - 300 000 Hz (-3 dB) a maximální spotřebou energie 1 000 W.

Ultra-Linear-zesilovač

Výrobce tentokrát představuje speciální, mezinárodně uznávaný technologický bonus v podobě state-of-the-art. V jádru se jedná o složitější topologii obvodu, která je modifikací předchozích zkušeností a momentálně posunuje hranice této problematiky o velký kus kupředu. ULA aneb Ultra Linear Amplifier je vybaven komponenty, elementy a materiálem s vynikajícími vlastnostmi.
Např. filtrační kondenzátory jsou pro produkující firmu vyráběny na zakázku v USA, elektrolytické kondenzátory pocházejí z Japonska a nízkoztrátové kondenzátory se ze slídy a křemičitanu vyrábějí v Číně a Indii. Důsledně funguje také kontrola, měření a ukončení veškerého prověřovacího procesu, aby konečný výsledek byl perfektní, včetně optimálního výkonu tohoto modelu.

Kdo je Audionet

Ten, kdo to všechno zná, umí, řídí, objevuje, vylepšuje, vyrábí a produkuje do světa je poměrně mladá německá firma, jejíž aktivity počaly v roce 2004 v Bochumi. V té době se inženýrský tým rozhodl povýšit zvuk na jeho královskou úroveň, zdokonalit ho v celé kráse hudební a filmové projekce, a také výrobu založit na manuální manufaktuře. Zruční a řemeslní profesionálové pak dokázali veškerou filozofii včetně precizního a optimistického ducha vnést do každého produkovaného modelu, což tyto činí autentickými, originálními a vysoce hodnocenými.
Za vším stojí nenápadná a přesto vyčnívající společnost Audionet.

Shrnutí klíčových momentů

Kromě dokonalého shluku technologií v jednom jediném produktu je přínosem magneticky a kapacitně optimalizovaný konstrukční systém, toroidní transformátor 850 VA, dva impulsní stabilní kondenzátory high-proud s filtrační schopnosti ve výši 82,000 mF, velkoplošný dvouřádkový VDF-display, spořič obrazovky. Dalším kladem je fakt, že cesty signálu jsou omezeny na minimum. Dálková aktivace je možná přes Audionet Link (optický vlnovod) a přes vstupní signál (3 přepínatelné citlivosti). Mikroprocesor je onou nejdůležitější jednotkou, která řídí všechny funkce a setrvává ve stavu monitoringu DC, HF, teploty a přetížení.

Vizuální ztvárnění na jedničku

Při adaptaci a aktivaci obou modelových mono-bloků je vidno, že designéři si dali práci, aby vytvořili nadčasový rámec a celkově udržitelný stylový precedens, který s dobou nezestárne. V černé či stříbrné eloxované povrchové úpravě se dvěma volitelnými LED podsvíceními displeje (modrá, červená) se může stát součástí jakéhokoli domácího či komerčního kulturního prostředí.

Technické parametry:

 • Výstupní výkon: 200 W do 8 Ω, 350 W do 4 Ω, 550 W do 2 Ω
 • Činitel tlumení: > 10000 při 100 Hz, > 1.800 při 10 kHz
 • Frekvenční odezva: 0 - 300.000 Hz (- 3 dB)
 • Harmonické zkreslení: typ k2 -117 dB, 25 W/4 Ω
 • Intermodulace: < -110 dB SMPTE 100Hz:20kHz, 4:1, 50 W/4 Ω
 • THD + N: < -105 dB při 1 kHz, 35 W při 2 Ω
 • Vstupní impedance: cinch: 37 kΩ, 220 pF / XLR: 3 kΩ, 170 pF
 • Odstup signál/šum: > 122 dB
 • Spotřeba: max. 1.000 W
 • Rozměry (V x Š x H): 215 x 190 x 500 mm
 • Hmotnost: mono blok 22 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet AMP

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 300000 Hz
Šířka (mm) 190 mm
Výška (mm) 215 mm
Hloubka (mm) 500 mm
Hmotnost (kg) 22 kg