Audionet AMP III Stříbrný

SKU
10297
114 520 Kč
Do 5 dnů

Rozhodnutí připojit domácí kino padlo, jenom není jasné, k jakému zesilovači. Nabídka je tak široká, pestrá a lákavá. Toto uživatelské váhání však trvá právě do té chvíle, než si k nám přijdete vyzkoušet model od skvělé společnosti Audionet, v řadě strojů na čestném místě stojí 3-kanálový vysoce výkonný zesilovač, který milovníkům hudby má opravdu co říci. Transformujte domácí zážitek do sféry jedinečné produkce s tímto projektem, neboť zboří veškeré mýty o nepřekonatelném prostoru. Je přesvědčivý. Přijďte si ho osahat k nám do prodejny, protože čeká právě na ty odvážné.

Je úchvatný a autentický

S modelem AMP III lze prožít představení plné podmanivého, skvěle uchopeného zvuku, který je citlivý, ale bouřlivý zároveň, nakažlivý svojí realitou a výbušností, realistický a ještě k tomu krasavec. Strohý, jednoduchý a nadčasový ve své vizáži dokáže zlákat ať v černé eloxované úpravě leštěného hliníku nebo ve stříbřitě se lesknoucím provedení. S lineárním logem a displejem, který se nabízí buď v modrém nebo červeném koloru, se bude vyjímat v jakémkoli stylovém prostředí, kterému dozajista dodá punc exkluzivity a luxusu. Zážitek jako v kině? Nic nedosažitelného, posaďte se a pozorně poslouchejte…

Technologie ULA

S ULA neboli Ultra Linear Amplifier technologií představuje vrchol zesilovačů v této třídě. Tento moderní koncept obvodů je navržen s cílem, aby účinně eliminoval jakákoli zkreslení a narušení, potažmo aby zdůraznil a umocnil rychlost i stabilitu zesilovaného výkonu. Využité komponenty jsou vynikající kvality, příkladně audiograde elektrolytické kondenzátory s dielektrikem z hedvábí hovoří za všechny ostatní. Materiály jsou přísně vybírané a precizně zpracované ruční výrobou v německé tradiční společnosti.

Kde se vzal, tu se vzal

Audionet. Klademe-li si otázku, odkud produkce Audionet přišla, pak odpověď je jednoduchá. Na začátku 21. století nedostačovala koncepce výroby moderní audio techniky minimálně jedné německé skupině inženýrů, ti se rozhodli věci vzít do svých rukou a dělat vše jinak, než ostatní. Tak od roku 2004 působí německá společnost se sídlem v Bochumi na trhu s dlouho očekávanými kvalitními stroji a přístroji, nesrovnatelnými s ostatními. Především náročné klientele má co říci, a doopravdy stojí za vyzkoušení. Koncepce firmy, včetně tradice, rukodělné přísné výroby, kontroly i filozofie odpovídá modernímu stylu se značkou kvality, kterou si dnešek žádá.

Zájemci, opisujte si údaje

Tří kanálový vysoce výkonný zesilovač řízený mikroprocesorem má navrch, je kompaktních rozměrů (430 x 110 x 360 mm) a jeho hmotnost se pohybuje okolo 17 kg. Je velmi dobře a promyšleně konstruován, dále využívá unikátních, technologicky dokonalých komponentů. Stavba modelu umocňuje vynikající stabilitu přehrávání. Navíc disponuje skutečně diskrétním, rychlým řídícím elementem s koncovými stupni, v signálové cestě nejsou žádné kondenzátory, funkční je ochrana proti zkartu – mikrokontrolor sleduje možnosti se zaměřením na HF, DC, přehřátí přístroje, přetížení. Bonusem je dálková aktivace díky Audionet Link – optickému vlnovodu, a automaticky řešenému rozlišování napájecích fází. Frekvenční odezva činí 2 – 300 000 Hz, maximální výkon 700 W. Separace kanálů > 100 dB @ 1 kHz a tlumící faktor > 2000 od 10 Hz do 10 kHz. Pro odpovědi na vše, co vás ještě zajímá, včetně osobního vyzkoušení modelu navštivte profesionální poradce v našem obchodě. I pro nás platí, že informací není nikdy dost!

Technické parametry:

 • Výstupní výkon: 3 x 100 W do 8 Ω, 3 x 190 W do 4 Ω
 • Filtrační kapacita: 96,000 uF
 • Činitel tlumení: > 2000 od 10 Hz do 10 kHz
 • Frekvenční odezva: 2 – 300,000 Hz (-3 dB)
 • Harmonické zkreslení: typ k2 -110 dB, 25 W/4 Ω
 • THD + N: < -100 dB, 25 W při 4 Ω
 • Separace kanálů: > 100 dB při 1 kHz
 • Vstupní impedance: 37 kΩ, 150 pF
 • Odstup signál/šum: 120 dB (váženo křivkou A) 
 • Spotřeba: max. 700 W
 • Rozměry (V x Š x H): 110 x 430 x 360 mm
 • Hmotnost: 17 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 2 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 2 Hz
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 110 mm
Hloubka (mm) 360 mm
Hmotnost (kg) 17 kg
Vaše hodnocení