Audionet AMP IV Stříbrný

SKU
10299
122 920 Kč
Do 5 dnů

Hudební nadšenci a audiofilové, profesionálové i amatéři, kteří čekají na monstrózní výkon i zvuk, již mohou vyzkoušet další model z řady strojů AMP. Vybavený je 4 zesilovacími kanály, jenž jsou speciálně navrženy pro bi-amping high-endové reproduktory, kde středy a basy jsou zesíleny zvlášť v každém ze stereo kanálů. Vynikající výkon a téměř nenapodobitelná kvalita zvuku ho činí nedostižným, až na malé výjimky. V prodejně Luxusní elektroniky ho totiž mohou dostihnout a zastihnout všichni ti, kteří nemají rádi prohru a touží si tento model skvělé značky poslechnout na vlastní uši.

Kdo umí, ten umí

Současný trh s elektronikou je velmi variabilní a stále nás má čím překvapovat. V německém městě Bochumi působí od roku 2004 mladá, avšak poměrně zkušená renomovaná společnost, která své ambice strhnout lidské smysly ohromným zvukovým i vizuálním výkonem, do puntíku naplňuje. Audionet produkuje přístroje a systémy, které byly vyvinuty díky vědeckému výzkumu a profesionálnímu konstruktivnímu přístupu, co se technologií, ale i materiálů, postupů, designu i kompaktnosti týče. Ke kulturnímu poslechu jsou tedy určeny skutečně lidskou rukou vyráběné modely, které dělají lidé s obrovským nadšením, dokonalým umem a nefalšovanou precizností. Teprve teď možná mnozí, jenž je dosud neměli možnost poznat pochopí, co je na nich tak mystického, unikátního, neodolatelného a výjimečného…

Jen zkušení poznají rozdíl

Pro domácí i jiné, kupříkladu komerční prostředí je tento model ideální variantou. Bi-ampingový účinek (který mimo jiné zesiluje hlasitost hudby), vysoký autentický výkon, jednoduchý, avšak pružný a elegantní přesný zvuk, který je navíc výsostně realistický, působí jako mnoho účelů v jednom, a tak dopřává klientům opravdu kinematografický zážitek. Cítit na sto honů je typická prostorovost zvuku i efektů, a vysoká tonální realita. Zesilovač využívá mimo jiné i technologický koncept ULA – Ultra Linear Amplifier, což je originál patentovaný projekt s obvody navrženými tak, aby eliminovaly zkreslení a posílily jak rychlost, tak stabilitu. Nastavení zajišťují čtyři kanály, které jsou funkční samostatně v dostatečné míře.

Zajímavosti z technického světa údajů

Tento mikroprocesorem řízený 4-kanálový výkonný zesilovač dále disponuje kompaktními rozměry 430 x 110 x 360 mm, přičemž váží plných 18 kg. Překvapí nás mnoha speciálními funkcemi, např. kromě vstupů a výstupů také dálkovou aktivací přes Audionet Link – optický vlnovod, ochranou proti zkratu, automatickým rozpoznáním napájecí fáze a dalšími specialitami. Kýžená frekvenční odezva činí 2 – 300 000 Hz (-3dB), s THD > 100 dB (25 W / 4 Ohm). Spotřeba energie je maximálně 800 W.

Vnímejme všemi smysly, komplexně

Na první pohled všechny zvědavce upoutá čelní panel produktu, který může být vyroben z leštěného hliníku, buď eloxovaný černě, nebo ve stříbrném provedení. Barva displeje závisí taktéž na volbě uživatele, vybrat si lze ze dvou podsvícení - v modré nebo červené. Kompaktnost a komplexnost přístroje Audionet AMP IV je velmi efektivní, umocněná bravurním designovým uchopením i samotným řemeslným zpracováním. Zkušenostem s produkty značky Audionet lze důvěřovat, protože jsou odzkoušeny, testovány, prověřeny a doporučeny mnoha spokojenými zákazníky, kteří akceptují cenu poplatnou vysoké kvalitě modelu. Seznamte se tedy přímo u nás s jedním z nejmodernějších, oceněným zesilovačem technologie Audionet, jenom tak může ukázat všechno, co umí.

Technické parametry:

 • Výstupní výkon: 4 x 100 W do 8 Ω, 4 x 180 W do 4 Ω
 • Filtrační kapacita: 96,000 uF
 • Činitel tlumení: > 2000 od 10 Hz do 10 kHz
 • Frekvenční odezva: 2 – 300,000 Hz (-3 dB)
 • Harmonické zkreslení: typ k2 -110 dB, 25 W/4 Ω
 • THD + N: < -100 dB, 25 W při 4 Ω
 • Separace kanálů: > 100 dB při 1 kHz
 • Vstupní impedance: 37 kΩ, 150 pF
 • Odstup signál/šum: 120 dB (váženo křivkou A) 
 • Spotřeba: max. 800 W
 • Rozměry (V x Š x H): 110 x 430 x 360 mm
 • Hmotnost: 18 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 2 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 2 Hz
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 110 mm
Hloubka (mm) 360 mm
Hmotnost (kg) 18 kg
Vaše hodnocení