Audionet AMP I V2 Stříbrný

SKU
10303
184 520 Kč
Do 5 dnů

Hudební nadšenci a audiofilové, profesionálové i amatéři, kteří čekají na monstrózní výkon i zvuk, již mohou vyzkoušet další model z řady strojů AMP. Vybavený je 4 zesilovacími kanály, jenž jsou speciálně navrženy pro bi-amping high-endové reproduktory, kde středy a basy jsou zesíleny zvlášť v každém ze stereo kanálů. Vynikající výkon a téměř nenapodobitelná kvalita zvuku ho činí nedostižným, až na malé výjimky. V prodejně Luxusní elektroniky ho totiž mohou dostihnout a zastihnout všichni ti, kteří nemají rádi prohru a touží si tento model skvělé značky poslechnout na vlastní uši.

Vysoce výkonný přítel

Je navržen pro všechny náročné audiofily, sebere jim dech! Nejvíce možné zvýšené zesílení v jednom dokonalém ultra lineárním konceptu zesilovače s obvody navrženými tak, aby zjistily případné narušení a nerovnosti, rychlost a stabilitu přístroje. Pěti kanálové uzpůsobení funguje v nejvyšší možné míře, snižující vlivy jsou tak minimální, až jsou nezměřitelné.
Stabilita a rychlost přehrávání je dostatečně zajištěna – komponenty, technologiemi, zpracováním, materiály. Použity jsou například vysoce audiograde elektrolytické kondenzátory s dielektrikem z hedvábí. Sledování a řízení je zajištěno vysoce výkonným procesorem se snadnou obsluhou, důležité je zmínit také dálkové ovládání, díky němuž je všechno jednodušší. Tento model je nápadný pro své technologické vymoženosti, kompaktnost a výkon.

Je specifický v celé své tváří

Speciálními funkcemi rozumíme především jeho diskrétnost – jeho extrémně rychlý stabilní filtr a výstupní stupně, v signálové cestě nestojí žádné kondenzátory, mikrokontrolor -monitorování ochranných obvodů pro HF, DC, zvýšení teploty a přetížení.
Výhodou je též dálková aktivace přes Audionet Link (optický vlnovod) a automatizované rozpoznávání síťové fáze. Audio vstupy disponují 5 RCA pozlaceným jackem, reproduktorové výstupy pak 5 x dvojicí svorek a 4 mm pozlaceným jackem. Dálková aktivace obsahuje 2 Audionet odkazy a optické vstupy a výstupy.

Data veskrze technická

Pro zájemce o konkrétní specifikace je jistě zajímavý frekvenční rozsah, který se pohybuje v pásmu od 2 do 300 000 Hz, velikost tlumícího faktoru > 2000 od 10 Hz do 10 kHz, vstupní impedance o velikosti 37 kOhm, 150 pF. Spotřeba energie činí maximálně 800 W. Rozměrově je model řešen jako 430 x 110 x 360 mm velký a celých 21 kg vážící komplex. Designově je sestaven klasicky, přičemž celkově budí velmi luxusní dojem. Leštěný hliník, černě nebo stříbřitě eloxovaný s červeným nebo modrým displejem nenechá nikoho na pochybách, že by to snad neuměl. Je tomu právě naopak.

Několik zmínek o jeho rodné půdě

Každý, kdo již někdy uslyšel slovo Audionet ví, že se jedná o prestižní renomovanou německou společnost, sídlící v Bochumi, která vznikla v roce 2004. Od té doby předává světu zvuková poselství v podobě nadupané elektroniky. Moderní inovativní technologie a systémy jsou léty prověřené a badatelský inženýrský tým ve své politice a filozofii úspěšně pokračuje dál. Ručně vyráběné zboží má všechny precedenty a na jejich značku slyší každý milovník High- Fidelity. Prověřené a odborně testované modely akustických všeumělů jsou na pultech obchodů, kteří je postupně odkrývají světu a okupují především trh, směřovaný k náročné klientele. S profi přístupem a skvělým designem jde skutečně o exkluzivní zboží, které se bude úžasně vyjímat, ale i věrně sloužit právě u vás doma. Ostatně, jak je viděno a slyšeno, není na co čekat. Pořiďte si ho, nezklame vás.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 150 W do 8 Ω, 250 W do 4 Ω (na kanál)
  • Filtrační kapacita: 50,000 uF (na kanál)
  • Frekvenční odezva: 2 – 300,000 Hz (-3 dB) 
  • THD + N: > 107 dB (25 W / 4 Ω) 
  • Odstup signál/šum: 122 dB (váženo křivkou A) 
  • Spotřeba: typ. 120 W, max. 3500 W
  • Rozměry (V x Š x H): 196 x 430 x 430 mm
  • Hmotnost: (osazeno 7 kanálů) 58 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 2 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 2 Hz
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 196 mm
Hloubka (mm) 430 mm
Hmotnost (kg) 58 kg
Vaše hodnocení