DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audionet ART G3
Audionet ART G3 Audionet ART G3 Audionet ART G3 Audionet ART G3 Audionet ART G3 Audionet ART G3

Audionet ART G3

215 320 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

215 320 Kč

Popis

Proč se spokojit s obyčejným, malým a neplnokrevným typem CD přehrávače, když na trhu kolují zvěsti o unikátním modifikovaném přístroji, který nás dostane všechny do transu! Nadšenci si podají Audionet a využijí veškeré alternativy, které se s tímto novým strojem ART G3 pojí.

Jeho netušený potenciál korunovaný jedinečným moderním vzhledem ho činí skutečně skvělým prototypem třetí generace CD- ROM.

Elegán, který stojí za to

Můžete si ho pořídit v různě atraktivním provedení – leštěný hliník a povrchová úprava černým eloxem je svůdná jako noční dáma, ve stříbřitě se lesknoucím hávu je navržen stříbrný eloxovaný model. Barva displeje je volitelná – je libo červená nebo modrá?

Kompaktní rozměry modelu (430 x 120 x 360 mm) i hmotnost plných 22 kg komunikuje s moderně pojatými ostrými liniemi, které dávají v komplexním vizuálním vjemu tomuto typu precedens mezi produkty téže třídy.

Kdo má tohle všechno na svědomí

Původcem a producentem strojů a přístrojů značky Audionet je stejnojmenná německá firma, sídlící v Bochumi, jejíž počátky sahají až k roku 2004. Pro některé klienty může být firmou mladou, která však dokáže na základě svých preferencí, zkušeností, patentovaných technologií, precizního zpracování přísně vybraných materiálů vyprodukovat množství unikátních a veřejností vítaných modelů, které současnému trhu rozhodně chyběly.
Pyšnit se dále může Audionet specifiky, jako je ruční výroba elementů a kompletace výrobků, což zviditelňuje filozofický ráz společnosti, která staví na konkrétní poptávce a požadavkům náročné audiofilské klientely. Máte-li rádi luxus a nehodláte dělat kompromisy, važte si nabídky Auidonet, pečlivě ji prozkoumejte nebo si počkejte na dodání prvních vlaštovek do naší prodejny k osobnímu seznámení.

Neprozkoumané dimenze

Pro ten nejčistší, autentický, přirozený zvuk bez falše, nepřesností a nežádoucích vlivů je potřeba pozměnit svůj žebříček požadavků, potřeb, přání a představ. Tento špičkový nástroj pro přehrávání disponuje přísně kontrolovaným systémem inovací, konstrukce i obvodů, aby výsledná forma reprodukce byla hodna chvály a uznání. Zážitek všem lidským smyslům dokáže zprostředkovat pouze tento jedinečný model ART G3 se základní funkcí přehrávače CD disků a D/A převodníku audio funkcí s využitím PC dat.

Specifikací je technologie Audionet „Aligned Resonance Technology", jenž dokáže oddělit přepravní jednotky, desky nebo třeba i eliminaci kondenzátorů v signálové cestě. D/A převodník má funkci s USB/ PDIF digitální vstup, disponuje i optickým vstupem TOSLINK. Zajímavostí je, že digitální vstupy lze vypnout a k ovládání slouží Audionet systém dálkového ovládání RC1. Standardním je použití CD, CD-R, CD-RW, přičemž disk je o velikosti 80 a 120 mm podle IEC 908.

Z technického slovníku

Pro všechny, kteří touží po širších specifikacích modelu, je zde informace o laserovém systému – prioritou je polovodičový laser, 780 nm vlnové délky. šířka pásma disponuje rozsahem mezi 0 a 90 000 Hz (-3 dB) - analog. Spotřeba energie v pohotovostním režimu je 1 W, v maximálním 40 W. Ze všech uvedených údajů vyplývá, že výrobce dal do tohoto výzkumu a potažmo také do výroby a produkce všechno, co jen mohl. Nadchne Vás úžasným doslechem, který bude také nezapomenutelným zážitkem na dlouhou dobu dopředu. Audionet má za sebou léta zkušeností, doporučení a reference mu dodají vážnosti do té doby, než Vás pobaví a nadchne až k úžasu.

Technické parametry:

  • Frekvenční odezva: 0 – 90,000 Hz (-3 dB)
  • THD + N: 100 dB (váž. křivkou A) při -60 dBFs
  • Separace kanálů: > 130 dB při 10 kHz
  • Výstupní impedance: 33 Ω
  • Maximální výstupní napětí: 3.5 Veff.
  • Odstup signál/šum: > 110 dB
  • Spotřeba: < 1 W stand-by, max. 40 W
  • Rozměry (V x š x H): 120 x 430 x 360 mm
  • Hmotnost: 22 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet ART G3

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 120 mm
Hloubka (mm) 360 mm
Hmotnost (kg) 22 kg