DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audionet VIP G3 Černý

SKU
10217
307 720 Kč
Do 5 dnů

V dnešním světě nemusíte umět všechno. Stačí, aby byl po ruce skvělý virtuóz, který by se dal přirovnat k malému, ale o to výkonnějšímu všeumělovi. S referenčním přehrávačem CD, SACD formátů, DVD- videí a DVD- audio médií, který je tímto univerzální v nejvyšší možné míře, je potom všechno jednoduché. Tento precizní a neúplatný hudební stroj se umí postarat nejenom o produkci rozmanitých druhů, ale především o úplnou spokojenost uživatele. Tohle vše si lze jednoduše ověřit předem, a to přímo na prodejně.

Vidět a slyšet

K plné spokojenosti zákazníků před výběrem přehrávače je ideálním řešením si ho osahat, prohlédnout, slyšet na vlastní uši. To je samozřejmostí, kterou Luxusní elektronika dopřeje každému, kdo projeví zájem. Aby hudba i film ožil opravdovým zvukem, na řadu musí přijít génius, a ergonomicky sestavený Audionet VIP G3 je jedním z adeptů. Mladá německá společnost, sídlící v Bochumi vyrábí ručně takový arzenál strojů a přístrojů, za který se rozhodně stydět nemusí. Filozofií firmy je nová alternativa novodobých možností posunout zvukový obraz do sekce nepředstavitelných rozměrů. A to se jí zjevně daří.

Model třetí generace

Už předchůdci tohoto typu byli předurčeni k předvádění špičkové kvality přehrávání hudební i filmové produkce. Němečtí inženýři vzali vše úplně za jiný konec a každý detail doslova obrátili vzhůru nohama. Jako v kině si připadá ten, kdo ochutná opravdové, až úchvatné hloubky a kontury nové produkce, korunované naprosto unikátní přirozeností. K inovativním změnám je nutno přiřadit hlavně naprosto čisté čtení disků bez jakýchkoli vnějších vlivů. Adaptabilní skříň, respektive její plášť je kombinací amorfní žuly, oceli, hliníku a nízko rezonanční MDF. Precedentní technologií je právě Audionet Aligned Resonance, jejímž důsledkem je stabilita a nulová hodnota parazitních sil, vibrací a hluku, tedy i plynulý chod disku.

Každá maličkost je šitá na míru Audionet

Specifikací a speciálních funkcí má univerzální referenční přehrávač bezpočet - D/A převodník s USB / PDIF digitálním vstupem, adaptivní stabilizátor disk z POM (materiálu podobném teflonu), samostatný napájecí zdroj pro digitální a analogové obvody, Audionet inteligentní technologie Sampling, diskrétní, rychlý, stabilní filtr a výstupní stupně, Audionet HighBit-Interface pro všechny typy audio dat (i DVD-A a SACD), Audionet systém dálkového ovládání Harmony One a další. Velkou roli hraje také možnost výběru designového vzhledu v ladění černého nebo stříbrného eloxovaného leštěného hliníku, s červenou či modrou barvou displeje.

Několik technických upoutávek na závěr

Audionet Machines VIP G3 v celé své kráse váží plných 18 kg, jeho rozměrové údaje jsou 430 x 120 x 360 mm. Pracuje ve frekvenčním pásmu od 0 – 90,000 Hz (-3 dB). Výstupní impedance činí 33 Ohm, odstup signálu od šumu je 111 dB a spotřeba max. 50 W. Mezi klíčové vlastnosti náleží Progressive scan a HDMI výstup s rozlišením 576p, 720p nebo 1080i. VIP dává modernímu posluchači a divákovi prostor pro fascinující zážitek, plastický zvuk i dokonalý obraz s jasnými konturami a vysokým strukturálním kontrastem nemá ve světě audiovizuální techniky obdoby. Dobrá rada nakonec zní: Slyšte a vězte, podpořte svoje smysly a vnímejte jedinečný, nabízený koncert vjemů všemi póry svého těla. Protože vnímat, vstřebávat a nasávat je skutečně co.

Technické parametry:

  • Frekvenční odezva: 0 – 90,000 Hz (-3 dB)
  • THD + N: 115 dB (váž. křivkou A) při -60 dBFs (přední kan.)
  • Separace kanálů: > 130 dB při 10 kHz
  • Výstupní impedance: 33 Ω
  • Maximální výstupní napětí: 3.5 Veff.
  • Odstup signál/šum: 111 dB
  • Spotřeba: max. 50 W
  • Rozměry (V x š x H): 430 x 120 x 360 mm
  • Hmotnost: 18 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 90000 Hz
Barva Černá
Vaše hodnocení