Audionet DNA 2.0 Černý

SKU
10213
335 720 Kč
Do 5 dnů

Očekáváte snad prémii ve světě zvuků a obrazů? Audionet je ne-li malou, pak spíše velkou výhrou v loterii. Vsadit vše na jednu kartu a vyhrát jako v loterii to nejlepší s plně integrovaným zesilovačem – to je tedy jízda!

Kouknout se, jak skvěle vypadá a poslechnout si, jaký má přednes, je v současných možnostech obchodu Luxusní elektronika. Schopný přístroj, který umí komunikovat se zařízeními a zdroji hudební reprodukce, je pro mnohé audiofily doslova explozí.

Krasavec, který ohromí

Kdo by netoužil po high-end stereofonním integrovaném zesilovači, včetně špičkového DAC s LAN/Wifi transportem v jednom? Víte, co je room-korekce, bassmanagement pro subwoofery? Všechny tyto vychytávky a ještě mnohem více moderních inovací v sobě skrývá DNA – 2.0 kanálový Digital Network Amplifier, který dokáže přehrávat většinu formátů ze sítí, NAS serverů, USB, digitálních zdrojů. Pro audiofily znamená tento zvukově geniální, elitní zesilovač naprostou revoluci, podmanivý a emočně plný prožitek z dané produkce je zaručen.

Konstrukce, design, parametry

Je libo havraní čerň nebo zářivou stříbrnou? Přístroj se vyrábí v obou variantách, přičemž si lze vybrat ještě možnost barvy displeje – modrý nebo červený. Přední panel je vyroben z broušeného hliníku, eloxovaný v obou barevných variantách. Prudce moderní design je známkou, že společnost Audionet má svůj výzkum pevně v rukou.

Jeho nadčasový charakter je velmi výstižný a rozměry 430 x 130 x 390 mm komunikují s celkovou 25 kg hmotností produktu. Frekvenční odezva je od 0 do 500 000 Hz, odstup signálu od šumu 103 dB při 1kHz, vzorkovací frekvence činí 32kHz - 192 kHz. Kromě analogových a digitálních vstupů i výstupů se na přístroji nacházejí i další typy konektorů – USB 2.0 k ovládání externích médií, LAN / Ethernet, FM anténa, RS232 pro kontrolu vkládání, šroubové konektory pro uzemnění a další.

Co je pro DNA klíčové

Toto zařízení se prezentuje především jako streamer, sloužící k přehrávání internetových rádií (vTuner), síťových zařízení (UpnP), iPodu a dalších hudebních dat z USB pamětí. Je známo, že k podporovaným formátům náleží tyto: WAV (až do192kHz/24bitů), FLAC (až do 192kHz/24bitů), ALAC (až do 96kHz/24bitů), AIFF (nekomprimované, až do 192kHz/24bitů), AAC, WMA, OGG-Vorbis. USB 2.0 je funkční pro externí média nebo ovládání iPodu a USB Audio 2.0 (až do 192kHz/24bitů). Klíčovou vlastností je také 2.0 kanálový až 2.2 kanálový stereofonní provoz (2 analogové subwoofer výstupy nebo multiroom výstupy), parametrický ekvalizér a manažer zpoždění pro všechny výstupy. Basový manažer je funkční s různými možnostmi nastavení, řízení jednoho nebo dvou subwooferů s možností přepínání fází a nastavitelnou crossover frekvencí. Z dalších specifik je třeba ještě jmenovat Audionet Inteligent Sampling-Technology, Audionet High-Bit rozhraní pro všechny audio data, včetně DVD-A a SACD, Audionet ULA-Technology (Ultra Linear Amplifier), FM rádio přijímač s funkcí RDS, dálkovou aktivaci jiné Audionet složky přes Audionet Link (optické vlákno).

Dejte šanci vlastní intuici

Každý, kdo nerad kupuje zajíce v pytli, si může vybrat – jak výrobek, tak značku, výrobce i další bližší parametry, dokonce se může s daným produktem seznámit osobně. Slyšet, vidět, vnímat a konečně udělat si úsudek, včetně moudrého rozhodnutí je totiž v reálných možnostech každého potencionálního klienta.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 2x160 W do 8 Ω, 2x280 W do 4 Ω
  • Činitel tlumení: > 1000 při 100 Hz
  • Frekvenční odezva: 0 - 500.000 Hz THD + N: < -90 dB
  • Odstup signál/šum: > 103 dB při 1kHz
  • Vzorkovací frekvence: 32kHz - 192 kHz
  • Rozměry (V x š x H): 130 x 430 x 390 mm
  • Hmotnost: 25.0 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 500000 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 130 mm
Hloubka (mm) 390 mm
Hmotnost (kg) 25 kg
Vaše hodnocení