DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audionet DNA I
Audionet DNA I Audionet DNA I Audionet DNA I Audionet DNA I

Audionet DNA I

223 720 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

223 720 Kč

Popis

Na scéně se objevuje opravdový a skutečný High-end pro fajnšmekry značky Audionet, inovované a zbrusu přepracované audiokomponenty v jednom celku za bombastickou cenu.

Po DNA 2.0 vzniká další bohatý zdroj toho nejčistšího zvuku s maximálním rozlišením, sloučením digitálních a analogových dispozic, jenž intenzivně útočí na všechny lidské smysly. Dobrou zprávou je, že tento nekompromisní zážitek si u nás můžete vyzkoušet na vlastní oči i uši.

Výkon versus kvalita zvuku

V kombinaci úžasného výkonu s unikátní zvukovou kvalitou a kompaktními rozměry se Audionet DNA I rozhodl povýšit poslechové akce na nepředstavitelný zážitek. Zvuk se zdá být pevnějším, silnějším, komplexním a obrysově bohatším, přirozeným, a také konečným ukazatelem, směřujícím k obrovskému a intenzivnímu náporu na naše vnímání. Geniálně umožňuje snadné a intuitivní použití, nové výkonné aplikace, představuje řadu technologií – vše v kompatibilitě s tablety a chytrými telefony (Android, iOS).

Řízení klasickou cestou je zajištěno díky dálkovému ovládání Audionet System. Dále je model DNA I schopen přijímat data z internetových rádií, USB audio rozhraní, HDD, flash disc USB.

Vzhled udává styl

Sofistikovaný mág, který je jak síťovým 2.0 kanálovým stereofonním integrovaným zesilovačem, tak nositelem mnoha dalších užitečných vlastností, je vysoký 110 mm, hlouboký 360 mm a se svými 430 mm má však dostatečně široká ramena i široký záběr.

Leštěný elox v charismatickém černém nebo stříbrném dezénu dává čelnímu panelu minimalistického pojetí nadstandardní vzhled, volit lze také barvu displeje (červený, modrý).

Stále viditelnější Audionet

Na trhu s elektronikou spatřujeme několik zářivých hvězd, které dokáží vyrábět a produkovat novodobé, moderní, kvalitní zboží, cenově poměrně rozmanité. V některých společnostech se však inženýrské týmy nenechali odradit a svoji práci i filozofii vyzdvihli do nepředstavitelně vyšších úrovní.

Mladá německá společnost, která sídlí v Bochumi, se vyjímá právě oním odlišným pohledem na věc, svět zvuku zkoumá z jiných úhlů a nalézá v šíři akustických signálů stále nové a nové experimentální technologie, elementy, souvztažnosti a anomálie. Aplikací do praxe pak vznikají naprosto unikátní přístroje, precizně zpracované materiály, komponenty s inovovanou konstrukcí a s tím související komplexní výsledný efekt. Nejenom výčtem celé řady skvělých přístrojů, strojů a výrobků, ale i takto by se dala charakterizovat posedlost, nadšení a výsledky společnosti Audionet, jejíž jméno se stává stále zvučnějším.

Specifika, jimiž lze upoutat pozornost

Jednou ze speciálních funkcí, která je žádaná a vítaná, je streaming pro přehrávání internetových rádií, síťových zařízení a jiných zdrojů. Dále je podporováno Gapless přehrávání podle Audionet Apps, ULA neboli Ultra Linear Amplifier. Funkční je oddělené napájení pro digitální a analogové části, signální vedení monolitického super-čistého měděného kabelu a mikroprocesor, který zpracovává veškeré funkce.

Tento model disponuje dálkovou aktivací i jiných složek Audionet přes Audionet Link (optické vlákno). Výstup pro sluchátka lze elektronicky přepínat.

Výjimečný produkt

Audionet DNA I dokáže zprostředkovat unikátní a přímý přístup k hudbě i filmu. Při poslechu prý člověk zapomene, že původcem zvuku a obrazu jsou stroje. Jakoby lidské smysly oslovilo něco nadpřirozeného, ohromujícím zvukovým a vizuálním výkonem je přivedlo až na vrchol emocí a neskonalého štěstí.

Přístroje a systémy, vznikající na základě vědecké inspirace profesionálních technologických umělců v sobě nezapřou vášeň ke kulturnímu poslechu hudby a zvukových efektů. Tyto výjimečné produkty jsou vyrobeny ručně zkušeným personálem s krajní precizností a neutuchajícím nadšením.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 2 x 120 Watt do 8 Ω, 2 x 230 Watt do 4 Ω
  • Činitel tlumení: 1,000 při 100 Hz
  • Filtrační kapacita: > 96,000 µF THD + N: < -93 dB, od 20 Hz dp 20 kHz

Analogové vstupy:

  • Frekvenční odezva: 1 – 500,000 Hz (-3 dB)
  • Odstup signál/šum: > 100 dB at 1kHz

Digitální vstupy:

  • Frekvenční odezva: 1 – 96,000 Hz

Spotřeba: 1 W ve stand by režimu, 12 W při startu, max. 750 W

Rozměry (V x š x H): 110 x 430 x 360 mm

Hmotnost: 16 kgPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet DNA I

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 1 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 500000 Hz
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 110 mm
Hloubka (mm) 360 mm
Hmotnost (kg) 16 kg