Audionet DNP Černý

SKU
10215
307 720 Kč
Do 5 dní

Mezi špičkové, vysoce postavené a světově uznávané potencionální předzesilovače patří po zásluze i Digital Network Preamplifier (DNP). Portfolio společnosti Audionet je totiž velmi rozsáhlé a obsáhlé, přeplněná je zejména třída zesilovačů a digitálních zdrojů ve formě přehrávačů. DNP nabízí zbrusu nový standard, variující konzistentní tón, dynamiku a reference v mnoha digitálních formátech. Tím pádem nabízí řadu srovnání, která si lze jednoduše a prakticky ověřit přímo na prodejně, protože slyšet, vidět a osahat si tento přístroj německé produkce se totiž přímo nabízí.

Příběh o jedné malé firmě

Razantní změny v elektrotechnickém průmyslu nebyly pouze doménou minulého století. V roce 2004 v německém Bochumi nastává zlom a rodí se společnost, která přivádí na svět novou filozofii, nové technologie a řadu inovativních změn a proměn. Trh je ovládnut reprodukčními formáty a přístroji, pro něž obraz a zvuk dostává naprosto jinou, autentičtější a dokonalejší podobu. Při jeho vnímání uživateli unikne původ produkce, v oblasti inovací stojí právě vznikající progresivní společnost Audionet na špici žebříčku, který kopíruje vrcholky zábavních technologií. A tak se výrobce a producent i tohoto netradičně pojatého DNP modelu dostal do povědomí široké uživatelské veřejnosti.

Seznamka na přání

Máte-li zájem rozšířit své obzory směrem do světa audiovizuálních zázraků, pak je načase se seznámit se síťovým 2.2 kanálovým stereofonním předzesilovačem, který je modifikován pro přehrávání internetových rádií jako je vTuner, síťových zařízení UpnP, iPodu a hudebních dat z USB pamětí.

Mezi podporované formáty náleží WAV (až do192kHz/24bitů), FLAC (až do 192kHz/24bitů), ALAC (až do 96kHz/24bitů), AIFF (nekomprimované, až do192kHz/24bitů), AAC, WMA a OGG-Vorbis. Nové referenční externí napájení, nová úroveň výkonu a pohodlné streamování z internetu jsou spolu s dalšími vyspělými technologickými prvky spouštěčem té nejrealističtější hudební a filmové produkce, bez zkreslení a zabarvení.

Nepřeberné množství funkcí

Audionet DNP patří k prvním předzesilovačům, jenž lze plně integrovat do sítě, řídit je PC se systémem Windows, Linux, Mac. Uživatelé ocení nově vyvinutý software RCP (Audionet Remote Control Point), jenž umožňuje organizaci všech funkcí a nastavení bez námahy přes GUI (grafické uživatelské rozhraní). K dispozici jsou také intuitivní a výkonné aplikace, integrující tablety, chytré telefony, prvky Android a iOS operačních systémů, a možnost využití dálkového ovladače Audionet System. Příjem internet a FM rádia, USB audio a digitální USB rozhraní, možnost vybavení phono předzesilovačem high-třídy a schopnost integrovat se do jakéhokoliv Home Cinema je samozřejmostí, stejně jako automatické rozpoznání síťové fáze.

Podívejte se na něj zblízka

Tento moderní přístroj disponuje frekvenčním rozhraním mezi 0 – 1 000 000 Hz (- 3 dB), odstupem signálu od šumu je > 120 dB při 1kHz a vzorkovací frekvencí 32 až 192 kHz. Jeho konstrukce je dána rozměrym 120 x 430 x 360 m a hmotností 12 kg. Ruční výroba činí řemeslné zpracování celého modulu nekompromisním celkem toho nejlepšího a proto je DNP zhmotněnou definicí maximálně čistého, dynamického audiovizuálního projevu bez deformací, hluku, zkreslení a přeslechu, navíc s maximálně využitelnou energií.

To vše hovoří ve prospěch těch, kdož se rozhodnou pořídit si kvalitu se zárukou. Vyberte si jednoduše to nejlepší, co může v současné době sekce Luxusní elektronika nabídnout.

Technické parametry:

  • Filtrační kapacita: 62.000µF
  • Frekvenční odezva: 0 - 1.000.000 Hz (- 3 dB),
  • DC-coupled THD + N: 100 dB při 20 kHz
  • Vstupní napětí: max. 5 Vrms
  • Vstupní impedance: Line 50 kΩ, XLR 7 kΩ
  • Výstupní impedance: Line: 24 Ω, XLR 48 Ω
  • Maximální výstupní napětí: Line: max. 6 Vrms, XLR max. 12 Vrms
  • Odstup signál/šum: > 120 dB při 1kHz, Vin, max
  • Vzorkovací frekvence: 32 až 192 kHz

Spotřeba: < 1 W Stand-by, max. 150 W

Rozměry (V x š x H): 120 x 430 x 360 mm

Hmotnost: 12 kg

Ukázka předzesilovače Audionet DNP

 

Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 1000000 Hz
Barva Černá
Vaše hodnocení