DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audionet EPS G2
Audionet EPS G2 Audionet EPS G2 Audionet EPS G2 Audionet EPS G2 Audionet EPS G2

Audionet EPS G2

61 320 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

61 320 Kč

Popis

Toto inovované zařízení je doslova revolucí v audio světě, protože znamená boom ve výkonnosti všech dosavadních přístrojů téže třídy. Stabilita, vyrovnanost, harmonie, zklidnění, vynikající tonalita – to vše lze připsat modelu, který je dokonce ideální k napájení připojených Audionet zařízení. Externí napájecí zdroj je maximálně precizní a variabilní, neboť slouží jako kondicionér, kompatibilní se zdroji, předzesilovači a síťovými komponenty (DNA, DNC).

 

To všechno má na svědomí…

…v Německu zrozená firma, která již více jak 10 let pracuje s plným nasazením na výzkumu a produkci nových audio modelů. Díky rukodělné výrobě a aplikaci koncových elementů a komponentů v komplexní celky světlo světa spatřují stále další nové, modifikované sekce produktů nejvyšší kvality. Tradiční filozofie společnosti podpořena unikátní a precizní prací lidí s vysokým nasazením a oddaností je základem vzniku každého přístroje, který se stává unikátem a slouží svým uživatelům naprosto bezchybně, na výbornou. Audionet se tak dostává na špičku žebříčku světově proslulých značek, které netřeba blíže představovat.

 

Jak to vypadá v reálu

Prohlédnout zblízka tento model znamená získat bližší údaje o velikosti a rozměrech – 430 x 70 x 310 mm velký modul váží 9 kg. V naprosto unikátním designovém provedení je poplatný dnešní době a potřebám třetí generace, leštěný hliník eloxovaný v černé nebo stříbrné barvě vypadá úchvatně. Minimalistické linie a tvar je ideální, hodí se do každého typu prostředí, neruší, nýbrž ozvláštní celkový interiér.

 

Kontrola je podmínkou dobrého koncového zvuku

Model Audionet EPS G2 je představen coby vysoce přesný zdroj konstantního napětí. Jeho konstrukce podvozku je adekvátní kompletní struktuře stroje, obvody jsou magneticky a také kapacitně optimalizovány. Předností jsou minimální ztráty nadměrných proudových drah. Uspořádat toroidní transformátorová jádra znamená eliminaci vlivu magnetických poruchových vlivů. Napájecí napětí je cíleně řízeno dvěma 100 VA toroidními transformátory. Stupeň vyhlazení referenčního napětí je vysoký a tak je odstraněn i zbývající možný hluk (díky velmi rychlým regulátorům MOSFET). Výstupní napětí regulátorů je konstantní, a není tak závislé na zatížení až do nejvyšších frekvenčních hodnot.

 

Funkce, specifika, konektivita

Ke specifičnosti hlavních funkcí náleží dva 100 VA toroidní transformátory, parametry 260 000 uF vyhlazovací kapacity a samostatný 10 VA transformátor, využitelný pro digitální napětí. Vstupy a výstupy jsou dány 7 pólovým konektorem pro zařízení Audionet a IEC zástrčkou, funkční coby napájecí vložka. Doplněny jsou propojovacím kabelem a standardním síťovým kabelem. Z mnoha důvodů je dobrým pomocníkem také podrobný uživatelský manuál, který každému uživateli přijde dozajista vhod a urychlí tak jeho manipulaci, ovládání a užívání modelu EPS G2.

 

Prolomte staré zvyky a vstupte do světa hudby

Při prvním použití je zjevná široká škála všech vylepšení a potažmo i širokého využití EPS G2, což vítá rozšířená klientela. Z řad zájemců jsou slyšet hlasy o kladech přístroje, jenž výrazně převyšují zápory, existují-li. Pro každého milovníka hudby a dobrého zvuku, ba spíše zvuku vynikajících kvalit, je ideální právě tento pomocník, který zvýší výkon a uživatelskou poptávku již stávajících zařízení. Značka Audionet má svůj významný precedens, což jí připisuje další body na konto úspěšnosti, a to je hlavním cílem protagonistů německé společnosti. Podpořte ji a zvyšte tak její šance na další průlom v akustickém světě!Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet EPS G2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet