DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audionet EPX
Audionet EPX Audionet EPX Audionet EPX Audionet EPX Audionet EPX Audionet EPX Audionet EPX Audionet EPX

Audionet EPX

153 720 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

153 720 Kč

Popis

Všichni zájemci o dokonalost uvítají jako další příslušenství přídavný referenční externí zdroj napájení a kondicionér, ideálně pro přístroje téže značky. Jeho využití v obřím řetězci kompatibility znamená velký krok k lepší reprodukci připojených zařízení, přičemž zlepšení stability je slyšitelné, prostorovost a čistota tónů unikátní. Model EXP dosahuje cílového a extrémně přesného stabilního napětí, díky tomuto preciznímu napájecímu zdroji dostane Váš zvuk najednou úplně nový rozměr. Vyzkoušejte si ho u nás na prodejně, je Vám plně k dispozici.

Přirozenější reprodukce hudby

Za těchto podmínek je reprodukovaná hudba naprosto přirozená, daná všemi zřetelnými detaily a jasem. Tento externí precizní zdroj je elektronickým předřadníkem s 5 nebo 7 pólovými konektory a lze ho kvalifikovaně využít pro Audionet zdroje, předzesilovače a síťové komponenty – konkrétně pro modely DNP, DNA, DNC, ale i pro VIP G3, ART G3, PAM G2, PRE I G3, MAP I, MAP V2. Jako ideální přístroj, jenž není znevýhodněn akumulátorovými zdroji, je žádaný a praktický hlavně proto, že dosáhne na účinné odloučení všech škodlivých vlivů a omezení veřejné elektrické sítě. Je využit konstantní nízkošumový zdroj, který je typický pro laboratorní prostředí.

Pro absolutní kontrolu

EPX je znám a využíván jako vysoce přesný zdroj konstantního napětí. Veškeré konstrukční danosti přístroje jsou magneticky a kapacitně optimalizovány. Systém rozložení konstrukce vede k minimálním ztrátám z nadměrných proudových drah a zemin toku proudu. Magnetické poruchy jsou eliminovány uspořádáním toroidních transformátorů jádra. Řízení napětí probíhá díky dvěma 200 V transformátorům. Spotřeba energie v pohotovostním režimu, max. 400 W, rozměry modelu jsou 430 x 110 x 360 mm a jeho hmotnost činí 18 kg. Přední panel je vyroben z leštěného hliníku, černě nebo stříbrně eloxovaný, jeho design je tvořen týmem moderních tvůrců a je zcela využitelný v každém prostředí. Linie jsou veskrze minimalistické a exkluzivita je jedním z viditelných aspektů. Udělejte si radost.

Specifičnost EPX vychází ze speciálních funkcí

Není od věci se před praktickým použitím seznámit s uspořádáním obvodu pro pozitivní a negativní napětí, samostatným transformátorem pro digitální napětí a ochranou proti zkratu a přehřátí. Kapacita rychlosti a impulsní stability vysokoproudých kondenzátorů je 576 000 uF, panuje zde také velmi vysoká přesnost regulace diskrétního napětí u výkonových tranzistorů MOSFET. K příslušenství dále náleží propojovací kabel EPX, standardní síťový kabel a užitečný uživatelský manuál.

Pozitivní zpětná vazba k nezaplacení

Úroveň čistoty a výkonu odpovídá precizní rukodělné práci týmu německé společnosti, jenž produkuje do světa výrobky Audionet. Audionet sám o sobě disponuje osobitou koncepcí a projekty, které jsou vědecky ověřené a na vysoké úrovni, protože využívají nejmodernějších poznatků ze světa audiovizuální techniky. Základem všeho konání inženýrské skupiny stojící v čele společnosti je jasná a zřetelná filozofie, která chce na vrchol vynést produkty, jenž jsou jedinečné a jinde takové nenajdeme.
K veřejnému mínění a spokojenosti koncových uživatelů bezesporu přispívá technologický nárůst modifikací, výběr kvalitních komponentů a materiálů, pečlivost a píle, uchopení a dodržení všech důležitých zásad, použitých při výrobě. Jedním z nejdůležitějších faktorů vedoucích ke stoprocentní úspěšnosti je testování přístrojů, kontrola a předvedení zájemcům. Každý má možnost učinit si o perfektním objektu vlastní úsudek a do detailů si ho prověřit. Možná, že poté neodoláte mámení Audionet EPX.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet EPX

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet