Audionet MAP I Stříbrný

SKU
10258
122 920 Kč
Do 5 dnů

Ten, kdo zažil zkreslené situace s domácím kinem, ví, že tohle se dá dělat úplně jinak. Referenční třída Audionet představuje svým uživatelům velmi výkonný více kanálový A/V předzesilovač s jednoduchou konfigurací. Žádná rizika nemohou ohrozit zájem klientů o nový předzesilovač, návštěva na prodejně Luxusní elektroniky však může vnést více světla všude tam, kde se nedostává informací a zkušeností. A právě proto je osobní vyzkoušení modelu MAP I tou nejlepší alternativou před důležitým rozhodnutím.

Akusticky dokonalé místo

Milujete-li hudbu, precizní zvuk a kompletní skvělý akustický zážitek, domácí kino je pro citlivé uši trochu málo. Multikanálový A/V předzesilovač se ale postará o skvělou akustiku každé zvučené místnosti, potom se může automatizovaný systém stát profesionálním audiem s dokonalým vyrovnáním. MAP I je univerzálním dekódovacím systémem, který slouží k produkci vysoce kvalitní hudby a využitelnosti aplikací domácího kina. Právě 70 mm silný A/V předzesilovač umí spustit přehrávání dvou až osmi kanálů, disponuje rozmanitými možnostmi nastavení a seřízení modulu. Také technologie rozhraní state-of-the-art je pro něj charakteristická. Audiofilové si žádají kvalitu a o její nekompromisní dokonalost je dennodenně na poli audiovizuální techniky a elektroniky sváděn boj.

Unikátní zvuk

Na scénu se dostává maximální množství přirozeného hudebního ztvárnění, které je charakteristické nejjemnějším 3D rozlišením na zvukové a vizuální podněty vynikající komplexní reprodukce. Jako dekodér všech digitálních domácích kin a formátů prostorového zvuku, funguje také i v případě Dolby Pro Logic IIx, DTS 96/24, přes Audionet High-Bit rozhraní i DVD-Audio a SACD. Dokáže řídit až 7.1 kanálů. K jeho specifikům náleží bass-management, nastavitelný ve všech parametrech, taktéž i vysoce výkonný digitální parametrický ekvalizér, jenž koriguje poruchy způsobené v místnosti. Audionet disponuje inteligentní vzorkovací technologií a double-precision-bass managementem k zaručení nejlepšího zvukového výkonu.

Základní a další funkce

High-end audio video předzesilovač je řízený mikroprocesorem, funguje taktéž jako dekodér Dolby Digital a DTS. Inteligent Technology vzorkování pro přední L / R kanály souvisí s přepínáním digitálních filtrů a asynchronního převzorkování až 192kHz / 24bit. Vzorkovací frekvence je řešena v rozmezí 32 kHz až 96 kHz / 24 bitů. Disponuje 2-kanálovým A / D převodníkem pro 48 kHz / 24 bitů, s následnou inteligentní vzorkovací frekvencí. Jednou z dalších funkcí je Double-precision bassmanager s rozlišením 48bit, s volně nastavitelnou crossover frekvencí a filtračními vlastnostmi. Fáze sub-bassové jednotky jsou přepínatelné a digitální parametrický ekvalizér je poměrně vysokého výkonu. Specifickými technologiemi jsou také detekování fází napájecího napětí a systém dálkového ovládání Harmony One.

Vzhled jako jeden z důležitých atributů

V případě vizuálního porovnávání klient narazí pravděpodobně na čelní panel ve dvojím možném provedení a úpravách – leštěný broušený hliník, černě nebo stříbrně eloxovaný. Zobrazení displeje může fungovat v červeném nebo modrém koloru. Je na každém, jaké barevnosti, jakému povrchu a povrchové úpravě dá přednost. Faktem však jsou také rozměry produktu – 430 x 70 x 310 mm a 7 kg hmotnost, které ho činí dosažitelným. Výstupní impedanční hodnota dosahuje 33 Ohm. Tyto a mnohé další atributy jsou rozhodujícími faktory, na které se nezapomíná. Všechna pro a proti by měla vyplynout v jasný záměr a cíl, který korunuje snažení dané klientely. Víte co chcete a co potřebujete? Pokud ne, oslovte odborníky konkrétního oboru.

Technické parametry:

  • Frekvenční rozsah: 1 – 80,000 Hz THD + N: 100 dB pro 20 Hz - 20 kHz
  • Odstup signál/šum: 112 dB at 1kHz Vstupní impedance: 100 kOhm
  • Max. napětí: 3,8 Vrms
  • Rozměry (V x š x H) 70 x 430 x 310 mm
  • Hmotnost: 8 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 1 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 80000 Hz
Barva Stříbrná
Vaše hodnocení