DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Audionet MAX
Audionet MAX Audionet MAX Audionet MAX Audionet MAX Audionet MAX Audionet MAX

Audionet MAX

509 320 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

Krátký popis

Cena za dva monobloky

* Povinné pole

509 320 Kč

Popis

Demo kus v perfektním stavu, plná 2 letá záruka.

 

Hodí se mít v pokoji dva super mega bloky aneb majestátní robustní zesilovače, které již svou vizáží budou evokovat sílu, výkon, účel. Přesně v tomto pořadí lze nalézt výsledek práce inženýrského týmu a soustředit se například na MAX. Maximum muziky, maximum energie a také zážitek, nastavený na maximum. Je libo posunout hranice vkusu a exkluzivity? Je libo udělat jednou docela jiné rozhodnutí a dát šanci intuitivnosti? Vezměte si právě tento model zesilovacích dvojčat a rozjeďte to.

Rafinovaný ve všech směrech

Oba monobloky jsou v plném nasazení ztělesněním fascinujícího a odlehčeného zvukového proudu, překvapují svojí tonalitou a mikro-dynamickou přesností. Přesvědčivý výkon jde ruku v ruce s použitými technologiemi a inovativními modifikacemi tohoto typu zesilovačů, který má mimochodem maximální kontrolu nad výkonem reproduktoru. Jak lépe zvládnout hudbu? Není obraznějšího příkladu, než s Audionet MAXem. Je vždy po ruce, silný v kramflecích a se širokým a přehledným displejem. Mimochodem - je libo modré nebo červené podsvícení?

Ultra Linear zesilovač

Každý z přístrojů je vybaven mezinárodně uznávanou technologií ULA (Ultra Linear Amplifear), jenž přináší velmi dobrý výsledek na poli složité topologie obvodů. Minimální nečistoty signálu jsou snadno zjistitelné díky nové moderní technice, funguje zpětná vazba a tlumení.
Reproduktory tak dosahují až nejzazší hranice svých možností, v komplexním výkonu se odrážejí také vlastnosti použitých materiálů a komponentů, jejichž zvukové vlastnosti jsou zřetelně slyšitelné. Během výrobního kolotoče jsou veškeré parametry a funkce u každého monobloku pečlivě testovány, měřeny a kontrolovány. Optimální výkon je konečný díky nalezení adekvátních dvojic, čímž se uzavírá proces párování.

Řízení a další důležité údaje

Mono referenční zesilovače jsou řízené mikroprocesorem. Stavba každého kusu je optimalizovaná jak po magnetické, tak po kapacitní stránce. Cesty signálu jsou omezeny na minimální hodnoty a žádné kondenzátory nestojí v signálové cestě.
Dále monobloky disponují čtyřmi samostatnými zdroji napájení (jsou určené pro řídicí jednotky), vstupními a jízdními fázemi, pozitivním a negativním provozním napětím výkonového stupně. Toroidový transformátor 80 VA a dva toroidové transformátory 1 000 VA zde mají své opodstatnění a jsou plně funkční.

Není možné opomenout čtyři impulsní stabilní vysokoproudové kondenzátory a bi-ampingové terminálové připojení (2 páry konektorů). Je možné využít dálkovou aktivaci přes Audionet Link (optický vlnovod) a taktéž přes vstupní signál (3 přepínatelné citlivosti). Nechybí dvouřádkový VDF-display a spořič obrazovky, přístroje dále disponují automatickou fázovou detekcí napájení.

Technická data je třeba znát

Dobré je vědět něco o kompaktních rozměrech výrobků – každý je široký 215 mm, vysoký 285 mm a do hloubky měří 500 mm. Překvapivě velká hmotnost je dána 38 kg na každý blok. Co se týká frekvenčního rozsahu, je znám kmitočet 0 – 500 000 Hz (-3 dB), u vstupní impedance pak platí tyto údaje RCA: 37 kOhm, 100 pF , XLR: 3 kOhm, 100 pF. Spotřeba energie je maximálně 2 000 W.

Celé zařízení je vyrobeno z leštěného hliníku, který může mít dvě podoby – černá eloxovaná úprava nebo stříbrná eloxovaná úprava.

Vsadit na Audionet je správná volba

Modelové série německé značky Audionet vyznávají tradici, preciznost a kvalitu, která stojí za to. Proto i MAX se může pyšnit kromě výkonu a dokonalého zvuku také vizáží, neboť designově je na úrovni. Hodí se do dnešní společnosti, mají co říci i náročným klientům. Váhat tentokrát znamená udělat chybu.

Technické parametry:

 • Výstupní výkon: 400 W do 8 Ω, 700 W do 4 Ω, 1100 W do 2 Ω
 • Činitel tlumení: > 10000 při 100 Hz, > 1.800 při 10 kHz
 • Frekvenční odezva: 0 - 500.000 Hz (- 3 dB) 
 • Harmonické zkreslení: typ k2 -117 dB, 25 W/4 Ω
 • Intermodulace: < -110 dB SMPTE 100Hz:20kHz, 4:1, 50 W/4 Ω
 • THD + N: < -106 dB při 1 kHz, 25 W až 700 W při 4 Ω
 • Vstupní impedance: cinch: 37 kΩ, 100 pF / XLR: 3 kΩ, 100 pF
 • Odstup signál/šum: > 125 dB
 • Spotřeba: max. 2.000 W
 • Rozměry (V x Š x H): 215 x 285 x 500 mm
 • Hmotnost: mono blok 38 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet MAX

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 500000 Hz
Šířka (mm) 285 mm
Výška (mm) 215 mm
Hloubka (mm) 500 mm
Hmotnost (kg) 38 kg