DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audionet PRE G2
Audionet PRE G2 Audionet PRE G2 Audionet PRE G2 Audionet PRE G2 Audionet PRE G2 Audionet PRE G2

Audionet PRE G2

386 120 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Popis

Demo kus v perfektním stavu, 2 letá záruka.

 

S tímto kompetentním referenčním předzesilovačem lze dosáhnout na maximálně vydatné akustické propojení s Vašimi smysly. Onen precizní a funkční model, řízený mikroprocesorem, umí dosáhnout nejenom na muzikálnost, prožitek z hudby a zvukových efektů, ale osvěží danou produkci o autentičnost a realitu. Je, bez přehánění, největším zdrojem čistého zvuku, jelikož je kvalifikován jako optimální ve své kategorii.

Dobře investované peníze

Spokojený či nadšený uživatel si výběrem tohoto předzesilovače udělá radost, ale zároveň se stane vlastníkem nezapomenutelných zážitků s hudebními velikány. Aby hudební dojmy byly v souladu s efektem a efektivitou přístroje, musí býtt PRE G2 vybaven všemi klíčovými funkcemi, technologiemi a technickými výdobytky, kterých Audionet má na svém kontě nemálo.

Mladá německá společnost Audionet vznikla v roce 2004 v Bochumi a již od svého zrodu se zabývá výzkumem, vynalézáním, bádáním, zkoušením a testováním materiálů, technologií, postupů zpracování, včetně komplexních výsledných produktů. I předzesilovače náleží k těm modulům, které jdou s dobou. Jejich unikátní, nadčasový design má co říci také nejnáročnějším klientům, protože každičký přístroj ze stáje této renomované značky je skutečně podařený.

Mějte oči i uši otevřené

Předzesilovač je zpravidla technicky unikátním systémem obvodů a uskupením těch nejlepších komponent, z nichž jsou mnohé vyráběny doslova na zakázku. Filtrační kondenzátory, speciální zvukové elektrolytické kondenzátory s dielektrikem z hedvábí, 100 VA toroidní transformátor, extra napájecí zdroj, určený pro řídící jednotku, rozpoznávání síťové fáze zde mají svůj jasný úkol. Specifické funkce a technologie – SMD miniaturní technologie, double mono konstrukce, dálkové aktivování přes Audionet Link, režim pro domácí kino, Audionet dálkový ovladač RC1 – jsou modifikacemi, které oproti minulým modelům vedou jednoznačně k lepšímu.

Další důležité údaje

Frekvenční rozhraní předzesilovače PRE G2 disponuje pásmy 0 – 2 000 000 Hz (- 3 dB), DC-coupled a 2 – 2 000 000 Hz (-3 dB), AC-coupled. Obvyklá spotřeba činí max. 50 W. S rozměry 430 x 140 x 420 mm a hmotností celých 20 kg znamená robustní a pevné akustické zázemí tohoto vyhraněného modelu, který je také i vizuálně hodně zajímavým, velké plus.
Sladit ho v prostoru můžete díky jeho černému outfitu nebo lze využít model ze stříbrného eloxovaného leštěného hliníku. Na výběr je také z červené či modré barvy displeje, což činí předzesilovač atraktivním a exkluzivním.
Je třeba dodat, že ovládání a zpracování signálu je opticky odděleno, všechny operační zesilovače v signálové cestě jsou optimalizovány a jsou také velmi diskrétní. O ovládání mikroprocesorem a regulaci všech funkcí informuje uživatele formou ztlumení displeje. I další zařízení se dají nastartovat díky Audionet odkazu a všechny funkce se dají ovládat na dálku. Signálové zdroje, jenž obsahují DC komponenty, lze kompenzovat.​

Několik slov závěrem

Audionet PRE G2 je zkušeným, funkčním a také jedinečným prvkem, který má velmi dobrý základ, vyplývající z historie a tradice společnosti. Inklinuje k vynikající souhře všech faktorů, což lze také samozřejmě vyzkoušet na vlastní uši.
Poté lze jeho kvality srovnat s jinými podobnými modely a učinit tak nejvýhodnější, konečné rozhodnutí. Každý zkušený audiofil má možnost vyjádřit své vlastní potřeby, požadavky i přání a na pomoc si přibrat hodnocení a recenze, reference i doporučení uživatelů. Nezbývá, než popřát šťastnou volbu!

Technické parametry:

  • Frekvenční odezva: 0 - 2.000.000 Hz (- 3 dB), DC-coupled
  • THD + N: > 102 dB pro 20 kHz (df: 0 - 80 kHz)
  • Výstupní impedance: 22 Ω
  • Výstupní proud: max. 60 mA 
  • Odstup signál/šum: > 110 dB při 2 Veff.
  • Spotřeba: max. 50 W
  • Rozměry (V x Š x H): 430 x 140 x 420 mm
  • Hmotnost: 20 kg
 


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audionet PRE G2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 2000000 Hz