DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Audionet SAM G2 - černá

SKU
10253
148 120 Kč
Do 5 dnů

Sekce zesilovačů patří do třídy strojů, která je vypracovaná a modifikovaná tak, aby obstála ve světě konkurenčního boje. Koncept prototypu SAM G2 navazuje na předchozí výsledky společnosti, jíž není osud audio video komponentů lhostejný. Model SAM G2 je propracován a kontrolován do posledního nejmenšího detailu, po vyzkoušení, které bude časem reálné, zapadne taktéž do série velmi úspěšných, kvalitních a skvěle hodnocených přístrojů.

Kompaktní unikátní systém

Pro všechny, kdo hledají cestu ke zvuku, který fascinuje a je zároveň dokonalý, má tento model všechny požadované atributy, nemaje konkurenta. Verze 2.0 znamená integrovaný zesilovač, který má grády, ale také se vyznačuje průzračnou jemností s koncovými vlastnostmi, aspirujícími na jedinečný, bezprecedentní systém. Je skutečně na úrovni a vychází, stejně jako ostatní produkty německé firmy Audionet, z nejmodernějších a nejprogresivnějších technologických výrobních postupů. Tím, čím je tato společnost odlišná od ostatních, je jasný směr a cíl, přesně daná filozofie, vycházející z potřeb klientů a také především úžasný přístup všech tvůrců – bádajícími inženýry počínaje a rukodělnými tvůrci konečných produktů konče. Jejich precizní práce nemá obdoby a proto se značka i modely řadí k úplné špičce na trhu s novodobou elektronikou.

Design a vzhled hrají prim

Sází-li klient občas na to, jak jeho audiovizuální park, zajišťující akustickou stránku domácí či komerční produkce, vypadá, pak tady nemůže sáhnout vedle. Linie hraničí s minimalistickou exkluzivitou, a jsou navíc korunovány pevně zpracovaným leštěným hliníkem ve dvojím možném provedení (černé, stříbrné). Obě varianty doplňuje vkusně a kreativně pojaté zabarvení displeje – červené, modré. Jak se produkt bude vyjímat v prostoru a kam ho ideálně v místnosti umístit, napovídají jeho rozměry – 430 x 110 x 360 mm. Přemísťování nebude moci být časté, neboť přístroj disponuje hmotností bezmála 15 kg.

Komplexní inovace se rovná

SAM G2 Spolu s kompaktními rozměry jdou ruku v ruce jedinečný výkon, skvělé zvukové vlastnosti, variabilní využití a autentický zvukový zážitek, což je u tak zásadního modulu prioritní. Zvuk má charakter sluchového vnímání plného naléhavosti, šarmu, průzračného plynutí a uchopení každičkého detailu. Posluchačský obdiv je po zásluze sklízen pro funkční vybavení, modifikované zázemí a precizní zpracování. Právě tady platí, že tón s takovou perspektivní autoritou je nenahraditelný a udává značku kvality.

Mikroprocesorem řízený architektonický skvost

Běžně používané u série strojů jsou technologie Audionet ULA (Ultra Linear Amplifier), toroidní transformátor 700 VA, dále osmi impulsní velmi stabilní kondenzátory, přičemž v cestě signálu nestojí kondenzátory žádné. Samostatné oddělené napájecí zařízení je funkční pro všechny analogové a digitální části. Pro integraci home cinema slouží režim domácího kina, ovládací prvky napájení pak jsou k regulérnímu zpracování všech funkcí. Audionet Link – optické vlákno – je spouštěčem dálkové aktivace další Audionet složky, sluchátkový výstup je možno elektronicky přepínat. Kvalitní zpracování všech vstupů a výstupů jsou pak předmětem kvalifikované konektivity. Čím ještě umí tento Audionet model překvapit, záleží už jenom na zvídavosti potencionálních uživatelů, kterou lze zčásti uspokojit podrobným uživatelským manuálem a průvodcem nebo odborným pojednáním s profesionálními poradci. Do dnešní doby se SAM G2 hodí, je odrazem a výsledným efektem audiofilského bádání, díky kterému spatřil světlo světa. Obklopit se geniálními skvosty není hřích, nýbrž nalezení ideálního řešení zvukových alternativ v daném prostředí.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 110 W do 8 Ω, 200 W do 4 Ω
  • Činitel tlumení: > 1000 při 100 Hz
  • Frekvenční odezva: 0 - 500.000 Hz (- 3 dB)
  • Harmonické zkreslení: typ k2 -101 dB při 1kHz, 25 W/4 Ω THD + N: > 103 dB (váženo křivkou A)
  • Separace kanálů: > 93 dB při 1 kHz
  • Vstupní impedance: RCA: 10 kΩ, 150 pF / XLR 3 kΩ, 170 pF
  • Rozměry (V x š x H): 120 x 430 x 360 mm
  • Hmotnost: 14,5 kg
Výrobce Audionet
Frekvenční odezva od (Hz) 0 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 500000 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 430 mm
Výška (mm) 110 mm
Hloubka (mm) 360 mm
Hmotnost (kg) 14,5 kg
Vaše hodnocení