CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
AudioQuest Cinnamon LAN 3m

Další obrázky

AudioQuest Cinnamon LAN 3m

3 609,00 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Tento vysoce kvalitní datový LAN kabel od značky Audioquest splňuje certifikaci CAT7 a jeho materiálové i konstrukční charakteristiky jej výrazně odlišují od běžné kabeláže tohoto typu nejen vzhledově, ale především funkčně.

Schopnost přenosu signálu se snížením chybovosti a ztrátovosti dat se i zde v audio a hifi aplikacích projevuje zlepšením kvality zvuku (či obrazu) a to i tehdy, pokud je použit pouze v poslední části řetězce, například mezi datovou zásuvkou a audio/video komponentem.

Postříbřené vodiče s pevným jádrem Drátové vodiče eliminují nežádoucí interakci mezi vlákny, známou u splétaných (lankových) vodičů a rovněž redukují přenosový rozptyl (jitter). Postříbřené drátové vodiče (1,25%) jsou tak ideální pro libovolnou náročnou aplikaci přenosu vysokých frekvencí, jaké je zapotřebí například u Ethernet audio.

Tyto signály o vysokých frekvencích se ve vodičích přenášejí téměř výhradně po jejich povrchu, proto se postříbřený měděný kabel chová velmi podobně, jako by byl celostříbrný, přičemž je však výrazně levnější.Pevná izolace vysoké hustoty Jakýkoliv materiál v bezprostřední blízkosti vodičů se stává faktickým prvkem nedokonalého elektrického obvodu. Izolace vodičů absorbují část přenášené energie a způsobují tím ztráty. Část této energie je zpětně předána do vodičů a tím působí zkreslení přenosu.

  • Polyetylénová izolace s vysokou hustotou zajišťuje jednak precizní a kritickou geometrii vodičů, zvláště v tomto případě kroucených párů, a navíc snižuje jak ztráty, tak fázové zkreslení u přenášeného signálu.Kvalitní konektory Kvalita konektorů je bezesporu stejně důležitá, jako kvalita vodiče samotného. Tyto niklové pozlacené konektory zajišťují precizní kontakt a stoprocentní stínění.Vysoká přenosová rychlost Současně s kvalitou kabeláže a konektorů roste i jejich přenosová kapacita jak v objemu, tak rychlosti.

Tento kabel reflektuje parametry specifikované jako CAT7, což garantuje ethernetový přenos rychlostí až 10-Gigabit i ve velkých délkách (100m).Směrovost Každý audiokabel Audioquest je směrový, to znamená, že v jednom směru jsou jeho souhrnné signálové přenosové vlastnosti vhodnější, než ve směru opačném. Tento směr je na kabelech vyznačen šipkou, která by tedy měla korespondovat se smyslem přenosu informace, v tomto případě například z NAS do routeru, z routeru do síťového přehrávače.

  • Každý kabel spoj zhoršuje či mění signál, kabely Audioquest se snaží, aby změny byly co nejmenší. Pamatujte na to, že kvalita Vaší AV sestavy je taková, jako její nejslabší článek, mnohdy tímto článkem jsou právě propojovací kabely! V dnešní digitální době kdy přehráváme hudební soubory uložené na síťových úložištích NAS, záleží na datových kabelech a jejich kvalitě, jedině tímto způsobem zamezíme případným ztrátám.

Digitální zařízení jako streamery nebo síťové přehrávače si totiž ztracená data sami dopočítají. Ovšem tyto data jsou již ,,vymyšlená" a tím pádem neodpovídají originálu. Ve zvuku se to projevuje především ztrátou vyšších frekvencí, barvou a celkovým prostorem zvuku. Je to sice až k neuvěření, ale opravdu při použití kvalitního CAT kabelu se slyšitelně a výrazně zlepší přehrávaný zvuk přenášených datových hudebních souborů do Vaší aparatury.

Konstrukce kabelu z pevných postříbřených (1,25%) vláken, pevná polyetylenová izolace s vysokou hustotou, zlacené konektory se 100% stíněním, vysokorychlostní 10 Gigabit na 100m. Každý kabel, spoj, zhoršuje, či mění signál. Kabely Audioquest se snaží, aby změny byly co nejmenší.

Pamatujte na to, že kvalita Vaší AV sestavy je taková, jako její nejslabší článek. Mnohdy jsou tímto slabým článkem právě propojovací kabely.Poradna (0)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

  • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.
Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: AudioQuest Cinnamon LAN 3m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá