DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

AudioQuest Cinnamon USB A↔B 5,0m

SKU
qcinusb0500ab
5 390 Kč
Skladem

AudioQuest v řadách produktů představuje různé typy a druhy kabeláže, produkty v každé sérii spojuje stejný či podobný základ a charakteristika. Typ kabelů s USB A - USB B je odlišen specifickými vlastnostmi, proto Pearl, Forest, Cinnamon a další příznačná pojmenování. Charismatický kabel v barvě skořice disponuje velmi dobrým potenciálem a beze zbytku plní svoji funkci.

 

Perfektní zvuk

Od roku 1982, kdy studio Sony představilo vizi dokonalého zvuku, se kvalitativní rozdíly mezi přehrávači zvětšily. Všechny S/PDIF digitální audio kabely nejsou stejné, dimenze možností kabeláže se posunuly jinam. Cinnamon je excelentní high-endový kabel USB A samec - iPod konektor samec. Vodiče jsou z dlouhých vláken 1,25% stříbra, disponují pěnovou polyetylenovou izolací, zlacenými konektory. Novým trendem a hlavním zdrojem je nyní pro mnohé iPod/iPhone nebo iPad. Audioquest nelení, využívá akčně svoje know-how a informace o digitálních propojeních. Aktivizuje technologie pro výrobu řady iPod USB digitálních propojení.

 

Long-Grain Copper Conducotrs

Co je zásadního na vodičích kabelu Cinnamon? Pevné postříbřené vodiče z dlouhých vláken – eliminují počátek interakcí mezi vlákny a chvění, což je hlavním zdrojem ruchů. Jsou ideální při použití vysokofrekvenčních signálů, ty se pro svůj „vysokofrekvenční“ charakter pohybují jenom po povrchu vodiče. Povrch je potažen vysoce čistým 1,25% stříbrem, cenově se však přibližuje měděnému kabelu. Tento způsob výroby kvalitních kabelů je velmi efektivní a výhodný.

 

Izolace s využitím polyethylenu

Typ Cinnamon využívá k izolování pěnovou PE izolaci, plněnou vzduchem. Vychází totiž z faktu, že vzduch nepohlcuje žádnou energii a ani polyethylen nemá vysoké ztráty. Energie se částečně ukládá a posléze je uvolňována v podobě zkreslení. Výsledný akustický efekt je tedy dán méně zkresleným zvukem, než by tomu bylo s využitím jiných, běžně užívaných materiálů.

 

Zakončení kabelů

Konektory jsou pozlacené a precizně, opatrně připájené kvalitním pájecím drátem. Specifická pájka byla upravena a vylepšena pro připojení s minimálním zkreslením. AudioQuest vyvinul pájecí drát s nízkým obsahem stříbra, jelikož čím více stříbra, tím horší připojení konektoru.

 

Standardní propojení

USB neboli Universal Serial Bus je výsledkem snažení některých společností, které usilovaly o univerzální standard a propojovací prostředek, jenž by spolehlivě spojoval PC, tiskárny, hard disky, fotoaparáty a další audio komponenty. Původně šlo o nedotčený přenos audio signálu přes USB. I americká výrobní společnost AudioQuest se již desítky let zajímá o co nejmodernější a nejpokročilejší výkon v audio sféře. Její produkce zasáhla klientelu celého světa, precizní špičkové a skvěle vybavené kabely, příslušenství i jiné produkty mají skvělé renomé. William „Bill“ Low – zakladatel společnosti v minulém století jistě netušil, jak moc zasáhne světový trend. Kabeláž není nejslabším článkem systému, protože pak by nemohlo dojít k prvotřídní produkci s minimálními změnami. Podle kréda samotného zakladatele se společnost i v současnosti zaměřuje na inovaci a modifikaci technologií, materiálů, postupů a přístupů ve výrobní i experimentální sféře. Skořicové opletení této sympatické kabeláže, která se vyrábí hned v několika délkách, je žádaným produktem. Zvuk bez zkreslení a skutečný zážitek z reprodukce může zajistit i kabel, který nestojí majlant – AudioQuest USB Cinnamon. Dopřejte si kvalitu za skvělé cenové ohodnocení, vyzkoušet něco nového znamená jít dále, kupředu, neustrnout na jednom místě. Pohyb směrem vpřed je i ve světě akustiky in.

 

Důležité informace:

  • Vodič je z mědi s dlouhými zrny (Long Grain Copper - LGC) a potažen stříbrem (stříbro tvoří 1,25% vodiče)
  • Pěnová polyethylenová izolace
Výrobce AudioQuest
Délka kabelu (m) 5,0
Vaše hodnocení