CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Audioquest DragonFly Red
Audioquest DragonFly Red Audioquest DragonFly Red Audioquest DragonFly Red Audioquest DragonFly Red

Audioquest DragonFly Red

5 499,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 7 427,00 Kč
Ušetříte: 528,00 Kč
6 899,00 Kč

Popis

Stylový USB převodník výrobce Audioquest je vhodný jako sluchátkový zesilovač na cestách nebo jako převodník k Hi-Fi systémům.

Chcete-li během cestování nebo při práci poslouchat ze svého notebooku, tabletu nebo mobilu opravdu kvalitně, je tento miniaturní převodník ideální volbou. Ve svém elegantním a kompaktním těle velikosti USB flashdisku ukrývá vysoce kvalitní převodník s analogovou regulací hlasitosti a podporou vzorkovací frekvencí až do 24 bit/96 kHz.

Převodník vybere správnou hodnotu vašeho hudebního souboru a poté převede do analogu. O samotný převod se stará vysoce kvalitní 32-bit ESS 9016 převodník. Změna barvy kontrolky ve tvaru vážky informuje o tom, v jaké frekvenci zařízení právě pracuje.

Technické parametry:

  • Podporované OS: Apple OS X®, Apple iOS®, Microsoft Windows® (7, 8.1, 10), Android™
  • Výstup: 2,1 V pro náročnější sluchátka
  • Fixní výstup pro předzesilovač, nebo integrovaný zesilovač
  • Převodník s digitální regulací hlasitosti
  • Možnost přímého napojení sluchátek


Poradna (3)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

  • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.


Dobrý den. V příslušenství nabízíte Tail pro Android. Vlastním ale mobil Lumia 640 XL s OS WP10. Čím tedy tato zařízení případně propojit? A máte s tímto DACem na takové platformě nějaké zkušenosti? Předem díky za odpověď.
30. září 2017
O:
Dobrý den, bohužel produkty AudioQuest jsou kompatibilní pouze se systémy Android, Apple IOS a Windows OS pro stolní PC. Nejsou určeny pro mobilní zařízení s OS Windos Phone. S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 1. října 2017
Dobrý den, je možnost že D/A převodník AQ Dragonfly Red bude kompatibilní s operačním sytémem Windows Vista, který není uveden mezi podporovanými OS ? Děkuji za odpověď A. Drs
6. března 2017
O:
Dobrý den, DragonFly red bohužel Windows Vista nepodporuje. Pro zaručené spolehlivý chod, výrobce doporučuje minimálně Windows 7. S pozdravem Jakub Schüller
Jakub Schüller odpověděl 7. března 2017
Dobrý den. Je AQ Dragonfly Red vhodným partnerem pro Beyerdynamic DT 880 Edition - 250 Ω. Popřípadě můžete doporučit jiná vhodnější sluchátka pro akustickou hudbu.
30. března 2017
O:
Dobrý den, použití je samozřejmě možné a není vůbec špatné. Popište mi jakou hudbu nebo k jakému účelu budete sluchátka používat? Třeba bychom vymysleli jinou kombinaci. S pozdravem Jakub Schüller
Luxusní elektronika odpověděl 31. března 2017


Recenze

Zákaznické recenze

Jarek, OVA
09.06.2017

Hifi DACka

Moc jsem tomu malému přístroji nevěřil, ale kdo nezkusí, neposlechne, nepozná, kvalitní převodník, sluchátkový předzesilovač. Jak to člověk zkusí nechce jinak. Moc se mi líbí kožené pouzdro co k tomu přikládájí, nepoškrábe se když jej složím u notobooku do tašky. Prima věcička.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Audioquest DragonFly Red

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce AudioQuest
Barva Černá

Doporučujeme