AudioQuest DragonFly Red

SKU
qdrflyred
Hodnocení:
100%
5 690 Kč
Skladem
Spolu to funguje
=
8 229,00 Kč
Spolu to funguje
=
8 229,00 Kč
Spolu to funguje
=
8 229,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

USB DAC převodník ESS 9016, předzesilovač a sluchátkový zesilovač s podporou MQA

 • Podporované OS: Apple OS X®, Apple iOS®, Microsoft Windows® (7, 8.1, 10), Android™

 • Výstup: 2,1 V

 • Fixní výstup pro předzesilovač nebo integrovaný zesilovač

 • Převodník s digitální regulací hlasitosti

 • Možnost přímého napojení sluchátek

 • Všechny zvukové formáty • DragonFly RED je USB digitálně-analogový převodník (DAC) navržený pro čistší, jasnější a přirozeně věrnější zvuk z libovolného počítače, chytrého telefonu nebo tabletu. DragonFly RED s unikátním designem, umožňuje přehrávání libovolného typu souboru, bez ohledu na jeho rozlišení a je schopen nativně dekódovat data 24-bit / 96 kHz. Ve svém elegantním a kompaktním těle velikosti USB flash-disku ukrývá vysoce kvalitní převodník s vyjimečně přesnou digitální regulací hlasitosti.

   

  DragonFly RED, střední model z rodiny DragonFly, je oceňován jako „typický hi-fi produkt pro každého“. 32-bitový čip DAC SABRE ESS 9016 v asynchronním módu využívá filtrování minimální fáze pro přirozeně detailní zvuk. Použitý DAC čip je pozoruhodně výkonný a sofistikovaný a přesto byly záměrně omeziny možnosti zpracování DragonFly na 24-bit / 96 kHz rozlišení. Díky tomu je používání DragonFly naprosto jednoduché a bezproblémové a je možné ho používat s počítačem, aniž by bylo nutné stahovat a instalovat nové ovladače. Ať už posloucháte Spotify, YouTube, Tidal, Qobuz, CD nebo nejmodernější soubory ve vysokém rozlišení, DragonFly vám poskytne emocionálně působivější a zábavnější zážitek.

   

  STREAMUJTE TIDAL MASTERS (MQA) - KDYKOLIV A KDEKOLIV

  DragonFly RED podporuje přehrávání Tidal Masters (MQA) z iPhonů i chytrých telefonů Android. Technologie MQA umožňuje komprimovat soubory s vysokým rozlišením na menší soubory, které pak můžete streamovat třeba na cestách. Jako MQA Renderer tak dokončuje DragonFly Black proces rozbalení kontejneru MQA a umožňuje milovníkům hudby vychutnat si široký výběr hudby ve vysokém rozlišení.

   

  PŘIROZENÝ MUZIKÁLNÍ ZVUK - NA DOSAH RUKY

  Ať už si chcete vychutnat hudbu kdekoli, AudioQuest DragonFly USB DAC přináší inspirativní, dynamický a čistý zvuk do sluchátek, aktivních reproduktorů nebo kompletních zvukových systémů.

   

  S DragonFly jsou hudební  zážitky neomezené: Připojte se k počítači Apple nebo Windows® nebo se připojte k mobilnímu zařízení iOS® nebo Android. Přehrávejte videa z YouTube nebo z Vimeo. Prozkoumejte seznamy skladeb na Spotify nebo na Pandorě. Streamujte zvuk ve vysokém rozlišení z Tidal nebo Qobuz. Bez ohledu na výběr typu hudby, přináší DragonFly vynikající zvuk, který odhaluje emocionální výraz a nuance, díky kterým je hudba tak nádherná.

    

  PŘEHRÁVÁNÍ Z PC 

  S DragonFly RED můžete přehrávat hudbu nebo audio data se vzorkovacími frekvencemi 44,1 kHz, 48 kHz, 88,2 kHz nebo 96 kHz. Aktuální vzorkovací frekvence je indikována změnou barvy symbolu vážky na těle DregonFly.

  • Červená - Pohotovostní režim

  • Zelená - 44100.0 Hz

  • Modrá - 48000.0 Hz

  • Jantarová - 88200.0 Hz

  • Purpurová - 96000.0 Hz

   

  Pro nejlepší kvalitu zvuku by měl být počítač nakonfigurován tak, aby odesíl do DragonFly hudební a zvuková data, která odpovídají nativní rychlosti hudby. Protože například všechna CD používají vzorkovací frekvenci 44,1 kHz, je 44,1 kHz obvykle „nativní rychlostí“ většiny digitální hudby. Ve většině případů to bude nejlepší vzorkovací frekvence, kterou si vyberete.

    

  DOKONALÝ SLUCHÁTKOVÝ ZESILOVAČ

  Oproti levnějšímu modelu BLACK, obsahuje DragonFly RED pokročilejší sluchátkový zesilovač ESS a špičkové digitální ovládání hlasitosti, které se nachází na samotném čipu DAC 9016 - sofistikovaná implementace, která dává Redu jedinečnou kombinaci síly a hudební přirozenosti. DragonFly RED má také silnější výstup 2,1 V = dostatek energie pro úspěšné ovládání všech vstupních obvodů předzesilovače a ještě širší škálu sluchátek, včetně modelů s nízkou spotřebou energie a nízkou účinností.

  Recenze od Audio Advice

  Výrobce AudioQuest
  Typ převádění Digitální → Analogový
  D/A převodník SABRE ESS 9016
  Digitální vstup USB-A
  Analogový výstup Jack (3,5 mm)
  PCM - vzorkování (kHz) až 96
  Digitální vstupy (kHz / bit) 96
  Barva Červená